Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K:elektri akende paigaldus! (Vastuseid: 23 | Vaatamisi: 3973)
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 21.10.04 14:12 Tsiteeri
K:elektri akende paigaldus!



Soov oleks panna audi 100-le(c4) elektri aknad ette!äkki keegi oskab juhatada kelle vajalikud osad saadaval oleks või oskavad üldse juhendada kuida seda kõige mõistlikum oleks teostada(äkki keegi oleks kena ja aitaks paigaldusel kui puuduvad osad leian)!enne pole sellise asjaga tegelenud!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 21.10.04 14:44 Tsiteeri


Olen seda teinud ning kasutasime c4 enda el. mootoreid, ehk siis originaale. Tross ei sobind. Tegime uue aga 1 hakkas läbi libisema ja ilge jama oli. Enam ei tee kunagi.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 21.10.04 15:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ICE
Olen seda teinud ning kasutasime c4 enda el. mootoreid, ehk siis originaale. Tross ei sobind. Tegime uue aga 1 hakkas läbi libisema ja ilge jama oli. Enam ei tee kunagi.


arvad siis et pole mõtet jamada vä?:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 21.10.04 15:12 Tsiteeri


No kui sa osav oled, siis ikka on. Hoiatan ette, et see tegevus nõuab kõvasti mõtlemist.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 21.10.04 15:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ICE
No kui sa osav oled, siis ikka on. Hoiatan ette, et see tegevus nõuab kõvasti mõtlemist.


kahjuks pole ise kunagi tegelenud sellise jamamisega!:) otskski sellepärast inimesi kes oleks nõus lahkelt aitama!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 21.10.04 15:19 Tsiteeri


Kas C4 1:1 ei sobi el aken vs tavaline, kui kogu süsteem (st raam ja tross ka) vahetada? c3 lähevad küll lõdvalt ja pole eriti midagi rasket. 2kesi mugavam teha. äkki sobib c3 süsteem ks c4jale? meid c3 mootoreid ja raame isegi leiaks vist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 21.10.04 19:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
Kas C4 1:1 ei sobi el aken vs tavaline, kui kogu süsteem (st raam ja tross ka) vahetada? c3 lähevad küll lõdvalt ja pole eriti midagi rasket. 2kesi mugavam teha. äkki sobib c3 süsteem ks c4jale? meid c3 mootoreid ja raame isegi leiaks vist.


kle ei tea kas sobib!:) aga teadjamad vennad võiks rääkida kuidas kõige parem aj mugavam teha oleks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 02.11.04 15:36 Tsiteeri


põmst! peak saama kogu süsteemi! siis vist mingit ime jammist ei tohiks olla!lihtsalt kogu süsteem sisse ja juhtmed ühendada ja korras(vist loogiliselt võttes)!
siin ongi teema et kes oskaks aidata juhtmete ühendamisel! endal vastavad kogemused puuduvad ja katsetama ka ei taha hakata! teadjamad mehed palju aidake ja õpetage!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 02.11.04 15:47 Tsiteeri


panen sulle siia õhtul 1 pildi. enda el akende jaoks joonistasin just 1 päev 1 skeemi, eksnäis kas saad sest aru ka :P

kust vool võtta pole ma veel otsustanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 02.11.04 16:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
panen sulle siia õhtul 1 pildi. enda el akende jaoks joonistasin just 1 päev 1 skeemi, eksnäis kas saad sest aru ka :P

kust vool võtta pole ma veel otsustanud.


suur tänu!:) ootan veel abipakkujaid ja soovitajaid!:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 02.11.04 16:18 Tsiteeri


iseasi kas sa midagi aru ka saad :P

ulemine osa on juhtmed lülitite ja mootorite vahel, teine alumine osa on juhtmed lülitite ja voolu/massi vahel.

lüliteid on kokku kuus. 4 eespool (esimesed + tagumised aknad) ja 2 tagapool (tagumised aknad.) esimesel pildil eespoolt on veel 2 ümmargust nuppu peeglitele, neid pole vaja sul ilmselt ja tagumiste ja esimeste lülitite vahel on veel 1 nupp, mis muidu on tagaakende lapselukk aga mina teen sellest lisatulede lüliti vms. vist.

PS ma pole seda skemei ühegi elektrikuga veel arutanud niiet ma eitea kas see on ohutu ja töökindel.

http://www.hot.ee/rasmus/skeem.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 02.11.04 22:23 Tsiteeri


ärev :) ega eriti aru ei saa kuna pole kokkupuutunud mingilgi määral säärase teemaga!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 03.11.04 00:50 Tsiteeri


vihjeks, igal nupul on 5 pistikut: 2 on faas/mass aknamootorisse ja 3 on 2 faasi ja 1 mass sisse tulev vool


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 03.11.04 10:49 Tsiteeri


Ülikõva skeem on :P
Kui vahetada TERVE uksesisu, siis vist ei ole jah raske. Ma ei tea aint, kuidas selle saadavusega on.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 03.11.04 13:47 Tsiteeri


on saada!:) jääb ainult juhtmete ühendus milles oleks vaja abi!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kiro
huviline



Registreerunud 12.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 (c5) 1.9

postitati 04.11.04 18:36 Tsiteeri


ootan ikka soovitusi ja andmeid kes saaks aidata!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lennuk7
huviline



Registreerunud 15.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Quattro

postitati 13.03.05 23:20 Tsiteeri
Paigaldus



Aga kas kellelgi on infot, et äkki kuskil või keegi on sellega tegelenud või tegeleb.
Tahaks endale aretada elektriaknad A 90 Coupe 90.a.
Kas on siukest kohta kus saaks 2-3 kiloga aknad veerema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amor
huviline



Registreerunud 16.06.04
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 89

postitati 14.03.05 16:49 Tsiteeri


ma olen oma audi coupel selle triki ära teinud..
Ostsin ICE käest el akende süsteemid (küll sedaani omad).
Võtsin sealt mootorid, pingutasin trossid ära (coupel pikemad kui sedaanil) ning vedasin juhtmed armatuuri alla..
Siis reguleerisin akna otseks. Ostsin romulast endale sobivad nupud paigalduseks keskkonsooli ja lasin autoelektroonika firmas ära ühendada.
El. mootorite juurest tõin välja kaks juhet, lüliti ja mootoite vahele pandi 2 releed (1 per aken), siis lisaks relee voolule, et töötaks kui on uks lahti või süüde sees ja ise olen rahul!

Maksma läks alla 2000 eegu + töörõõm!


Neli rõngast auto ees ja autos sees!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
westa
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Tallinn, Tampere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C4 2,5TDi,Audi A4 Avant 2,6 V6,Audi 100 C4 2,5TDi,Audi 5000 2,0d,Audi 80 B3 1,8

postitati 14.03.05 17:33 Tsiteeri


oma valgel C3 vahetasin koos raamig ja ei mingit jama .elektriga üks õhtu nuputamist,teine õhtu kaablite valmistamist ja kolmas päev asi toimis ja toimib siiani:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lennuk7
huviline



Registreerunud 15.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Quattro

postitati 14.03.05 23:44 Tsiteeri


Peab ka vist ikka ise aretama. To <Amor>: Aga kui mul tegemiseks läheb, siis küsin sult mõningaid kogemusi veel selle asjaga.
Pean ikka kaa üritama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zeroblade
huviline



Registreerunud 11.11.02
Asukoht: Keskeestikiirteed
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8

postitati 15.03.05 19:29 Tsiteeri


Ise panin laua peal akna mootori tööle, pean ka releed vahele veel panema aga ilma töötab ka, ainult et süüde peab see olema

__ Elakna lüliti juhtmed __


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
djstallion
huviline



Registreerunud 25.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SAAB

postitati 25.06.05 23:21 Tsiteeri


Kui keeruline see ettevõtmine B3 sedaanil võiks olla? kas ukse sees peab midagi ümber vahetama? Kui lihtne või keeruline on tavaline käepideme sisu vahetada lülititega sisu vastu? Hetkel mul seal vaid peeglite nupud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 26.06.05 02:45 Tsiteeri


eelmine nädal panin endal ülaltoodud (minu poolt) skeemi alusel asja tööle ja töötab v hästi. releede panemisel ei näe mõtet kuna neid pole ka originaalis seal (st on, aga teise mõttega). ainuke jama et mul pooled nupud on peetis, seega oleks vaja nuppe juurde ja ühte sellist audi 100 83-98 juhiukse nuppude paneeli koos peegli kangidega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jr
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 15.02.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 27.06.05 22:07 Tsiteeri
elektriaknad



mul mitu el.akende süsteemi müüa audi 100 1993 oma, kui kellelgi vaja siis 56700975


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.1% - SQL: 59.9%]