Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: 2,3-est 1,8 -saks peale diagnostikat (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 4705)
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 12.11.04 23:25 Tsiteeri
Mis siis teha??



Mõtlesin et äkki aitab selline asi enne siis tööle minekut tärkas pähe mõte et äkki asi hoopis ajus???
Tõmbasin siis aju tagant juhtme ära ootasin u minuti panin kokku tagasi ei miskit. Ainus mõte mis veel pähe tuli oli see et äkki ongi aju pees ja vaadata proovida teise ajuga....
JA kui me ranz -iga ise vekoodi leiame ja ka midagi ei saavuta siis teen ükspäev eestimaa tuuri viljandisse ja lähen vaatan kas see audi friik oskab midagi öelda!!!
Äkki asi lambdas??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 12.12.04 02:55 Tsiteeri
TEEMA SAABKI LUKKU!!!



NIi seda aega olen siis kaua oodanud et selle teema saaks lukku panna!
Eile käisin siis mina ära seal kuri kuulsa HR: SÄRJE juures. Vot see on ikka ehtne audi friik, ja matahaksin näha mis autoga see vend seal hakkam ei saa!?
Minu aeg oli siis 14,00 siis hakkaski ta tegema. 15min. pärast ütles ta mulle et mul esiteks on hammasrih 2 hammast valesti!!! Küsisin et kuda see auto mul üldse töötas kas nii annab üldse pannagi , vastas mull et ju siis ikka saab. Ja siis enne kella 4 ütles ta mulle et see tuluke hakkab põlema tänu detonatsiooni andurile et see läbi ja mingi pistik ei andnud ka eriti hästi ühendust. ja kui ma sealt garaazist välja lõpuks sain siis sain ka enda auto 2,3 mootorit esimest korda proovida......Ausalt see oli midagi enamat kui lihtsalt sõidumõnu... Hinnast muidugi rääkida ei tahaks minu jaoks oli see kallis aga point mix just sinna läksin oli auto korda saada ja saingi no ümmagrguselt nats alla1 kilo.
Kuidas ei näinud MEIE pärnu diagnosti vend aivar sellist lihtsat asja et hammasrihm valesti on ja hakkas mulle mingit 95 ultima soga ajama??? Minu arvamus sellest inimesest on täielik t**t, kudas sellised lukksepaks saavad????

Minu suured soovitused kui olete hädas oma audiga panete ikka natuke oma autole raha siisse aga laske siis just selline friik enda auto kallale nagu on see viljandi särg!
Kellegil mingeid küsimusi olen nõus vabalt vastama!
Suured tänud selle särjele!!!
NB!Pärnakad ja Pärnu maal elavad inimesed:Pange see 20 liitrit kütet ja sõitke viljandi pärnus LIHTSALT EI OLE ÜHTEGI ÕIGET MOOTORI VENDA!!! Uskuge mind ma olen selle kõik läbi elanud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.6% - SQL: 57.4%]