Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14  15  16  ..  34
Autor:
Pealkiri: A8 4.2 Quattro automaat - 1998 - Margusja (Vastuseid: 835 | Vaatamisi: 172895)
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 15.03.10 14:27 Tsiteeri


Mina vaataks natuke sedasorti suunas ka, nii võrdlusmomendigi jaoks või nii:
Jutt coilidest
ja hinnad ning pildid ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 15.03.10 14:32 Tsiteeri


Natuke odavam, isegi letis


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 15.03.10 15:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Natuke odavam, isegi letis
:o

Link sisaldab siis pakkumist
20 003kr
A8 (D2) 4WD (3,3TDI, W12) 06/00->, regul.vahemik mm: 30-60 /ca.
A8 (D2) 4WD (3,3TDI, W12) 06/00->
Mootorivõimsus, kw 165+309
Teljekoormus ees-/taga 1251-1380 /1230
V1-Inox seeria- amordi jäikus fikseeritud
Müügil alates: laupäev 23 mai, 2009.

Minu antud lingi jutt: "Springs are $299 for the set, $416 for the Bilsteins. These guys say that they guarantee the lowest prices. I couldn't find any better."
Jutt siis Eibachi madaldusvedrude
ja Bilsteini kombinatsioonist.
Hinnaklass ca 750 USD on mistahes käibinud kursiga arvutades ikka tublisti odavam imo. Eks tuhnimise ja tellimise vaev muidugi maksab ka, aga jäi mulle sellisena silma see asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 15.03.10 15:08 Tsiteeri
Tagumised amortisaatorid



Ma igaks juhuks täpsustan. Mul oleks tarvis lihtsalt kahte tagumist amortisaatorit :)
Uurisin siin ja sachs ei ole mingi tundmatu tegija. 1500+kopikaid saaks ladu24 tüki kätte. Ei olegi nii halb. Ostma loomulikult kohe ei torma. Jääb järgmise kuu eelarvesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 15.03.10 16:43 Tsiteeri
Tagumised amortisaatorid



Gabrieli 3 a se garantiiga amort 879.-
Selline pakkumine. Hmm. Samas mõelda kui on ikka 3 aastat garantiid. Nimi on minu jaoks samas täiesti tundmatu.

Teine pakkumine
Tagaamort BILSTEIN - B6 SPORT BE5-2616 maksab 1390 kr.tk.
See on parem kuna BIlstein on minu kõrva jäänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 15.03.10 17:37 Tsiteeri


Näib iseenesest ajalooga tootja - Gabriel
Mulle ei ütle see nimi samuti midagi, aga ehk teisel pool lompi paiknemine tekitab niisuguse olukorra. Hind on muidugi ahvatlev, kui ära katsetad, siis oleks sujumisest endal ka huvitav teada.
Aga Bilstein on nagu ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 15.03.10 18:24 Tsiteeri


Gabrieli on peris palju Eesti turul liikumas tegelt.
Näiteks BMW e39 sale pannakse neid väga palju.
Kui keegi lisainfot soovib võib julgesti küsida.
Kvaliteet on väga hea.
Lisainfo jaoks kontaktid leiab profiilist


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raigo22
huviline

Avatar


Registreerunud 02.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 15.03.10 19:03 Tsiteeri


Priit ongi varsti Reval2:D
Ise ka kõik tööd seal teostanud ja siiani rahul!


58 160 982
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 15.03.10 20:43 Tsiteeri


Tekib tõesti ahvatlus proovida.
Kaalun siin natukene veel kuid kui keegi halbasid näiteid tuua ei oska siis kindlalt rahakoti sõbralikumat varianti proovin.

Tsitaat:
Algselt postitas: Urmet24
Gabrieli on peris palju Eesti turul liikumas tegelt.
Näiteks BMW e39 sale pannakse neid väga palju.
Kui keegi lisainfot soovib võib julgesti küsida.
Kvaliteet on väga hea.
Lisainfo jaoks kontaktid leiab profiilist



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 18.03.10 09:59 Tsiteeri
Tagumised amortisaatorid



Hetke seis selline siis.
Tellitud tagumised amortisaatorid.
Valida oli :
kasutatud amordid romulast. Pidid olema korras ning Audi toodang. 400 kr/tk
Gabriel 3.a garantiid 879.- tk
BILSTEIN - B6 SPORT BE5-2616 maksab 1390 kr.tk.

Mina valisin siis Gabriel amortisaatori. Loodan, et ei pea kahetsema.

Miks ma seda amordijuttu üldse ajan. Sild sai taha nüüd hea. Midagi ei logise ning kõik reguleerimise võimalused on olemas. Sillad said ka reguleeritud ning auto jookseb siledal teel täiesti otse ja rool on otse. Rohkema järgi ma ei oska hinnata silla reguleerimise headust.
Samas! Hetkel on selline probleem, et kui sõta näiteks teepinnast madalamal asuvast kanalisatsioonikaevust üle või n.n tallinna keskmisest august siis tagumikuga on kohe tunda kuidas tagumine ots peale augu läbimist külje suunas liigub. Rooliga tuleb korrigeerida sõidusuunda.
Trassil kus on konarlik lumi ja roopad on 90km/h eluohtlik sõita. Kuna amordid ei ole kõige paremas korras siis loodan sellele murele amortide vahetusega lahendust leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 18.03.10 10:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Minu antud lingi jutt: "Springs are $299 for the set, $416 for the Bilsteins. These guys say that they guarantee the lowest prices. I couldn't find any better."
Jutt siis Eibachi madaldusvedrude
ja Bilsteini kombinatsioonist.
Hinnaklass ca 750 USD on mistahes käibinud kursiga arvutades ikka tublisti odavam imo. Eks tuhnimise ja tellimise vaev muidugi maksab ka, aga jäi mulle sellisena silma see asi.


Sinu antud hinnalink on KW Variante1 hinnaga 1800 taala ning seda usas. Igasuguse kursi-käibe-tollimaksu-transa järgi tuleb see way over 20k :) Antud hetkel ma võrdlesin usa hinda enda hinnaga.
Ja üldse milleks võrrelda coiloverit madaldussarjaga?

Ja Margusja: Gabrieli tagumine amort 790.- tk aga mis siin enam targutada.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 18.03.10 10:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Minu antud lingi jutt: "Springs are $299 for the set, $416 for the Bilsteins. These guys say that they guarantee the lowest prices. I couldn't find any better."
Jutt siis Eibachi madaldusvedrude
ja Bilsteini kombinatsioonist.
Hinnaklass ca 750 USD on mistahes käibinud kursiga arvutades ikka tublisti odavam imo. Eks tuhnimise ja tellimise vaev muidugi maksab ka, aga jäi mulle sellisena silma see asi.


Sinu antud hinnalink on KW Variante1 hinnaga 1800 taala ning seda usas. Igasuguse kursi-käibe-tollimaksu-transa järgi tuleb see way over 20k :) Antud hetkel ma võrdlesin usa hinda enda hinnaga.
Ja üldse milleks võrrelda coiloverit madaldussarjaga?

Ja Margusja: Gabrieli tagumine amort 790.- tk aga mis siin enam targutada.

No pagan :) aga jah hulgi.ee sai juba diil tehtud. Nii et selleks korraks. Juhul kui ka esimesed vajalikuks osutuvad siis küsinu sinult ka pakkumist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
H.M
huviline



Registreerunud 17.03.10
Asukoht: Talinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Quattro-97

postitati 19.03.10 05:07 Tsiteeri
amordid



Endal samasugune auto nagu Sinul aastast 97 .Lugedes seda,et kui august läbisõita ja kisub,kui sild vahetatud on midagi kuskil väga mäda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.03.10 06:21 Tsiteeri
amordid



Seda et "midagi" on mäda tunnen ma ise ka oma tagumikuga. Samas loodan, et see on siiski seadistamise teema. Ilmelt lasen järgmise kuu alguses peale amortide vahetust ning käsipiduri korda tegemist järgmises kohas silla reguleerimise teha. Selline see elu juba tänapäeva autoparanduses on. Jooksed ühest kohast teise.

Samas siin mõeldes. Siledal teel jookseb auto 100% otse ja ei kisu. Rool ka otse. Mida sellest järeldada? Sillad otse? Samas on võimalik vist põhimõtteliselt sillad seada nii, et omavaheline kokkujooks on vale? Näiteks tagumised rattad jookseksid omavahel n.n kokku. Annaks see vist täpselt sellise tulemuse, et kui korraks ühe tagumise ratta kontakt teepinnaga nõrgeneb suunab paremat kontakti omav ratas auto natukene viltu.

Mul on mingi hull kokkujooksude tabel ka eelmisest kohast. Katsun need andmed siia toksida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
H.M
huviline



Registreerunud 17.03.10
Asukoht: Talinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Quattro-97

postitati 19.03.10 06:36 Tsiteeri
amordid



Kirjutasid,et auto on laksu saand äkki on näiteks raam või jumal teab mis kõver.Endal tegin ka 2a tagasi silldade rem ja regull,kõik on ok selle kohapealt.Nii pallju veel ,et isegi sai kehvade amortidega sõitetud ei kiskund kuhugi ainult õõtsus sipa palju.Võiksid muidugi ka Revalist läbi käia. Ega kõk kõhad ei oska quattrole õiget regulli teha.NB oman autot pea 3aastat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.03.10 07:18 Tsiteeri


Hmm, okei. Hakkan uut kere otsima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.03.10 08:09 Tsiteeri
Sillareguleerimise andmed.



Panen siia kirja siis andmed. Silldade reguleerimine tehtud kohe peale tagasilla tala vahetamist.

Selgitus:
8 tulbaga rida:
1. Vasaku ratta algväärtus
2. Parema ratta algväärtus
3. Vasaku ratta lõppväärtus
4. Parema ratta lõppväärtus
---
5. Andmepanga vasaku ratta väärtus
6. Andmepanga parema ratta väärtus
7. Andmepanga - tolerants
8. Andmepanga + tolerants

5 tulbaga rida:
1. Algväärtus mõlemale rattale V+P
2. Lõppväärtus mõlemale rattale V+P
---
3. Anddmepanga väärtus
4. Andmepanga - tolerants
5. Andmepanga + tolerants


ESISILD

Kogu kokkujooks +00,34 +00.36 +00.33 -00.07 +00.07
Pool kokkujook +00.08 +00.26 +00.18 +00.18 +00.17 +00.17 -00.04 +00.04
Maks. erin.
Külgkalle -00.60 -00.90 -00.62 -00.82 -00.83 -00.83 -00.50 +00.50
Maks. erin. +00.30 +00.23 +00.00 -00.50 +00.50
Pikikalle +03.11 +02.62 +02.99 +02.71 +03.22 +03.33 -00.50 +00.50
Maks. erin.
Pöördtelje külgkalle +04.13 +03.84 +04.13 +03.84
Maks erin.
Liitnurk +03.53 +02.94 +03.51 +02.99
Pöördenurga erin -
20 kraadi -01.46 -01.88 -01.46 -01.88 -01.42 -00.50 +00.50
Maks sisemine -
pöördenurk
Maks välimine -
pöördenurk
Sümeertiaviga +00.02 +00.00


TAGASILD
Kogu kokkujooks -01.36 +00.34 +00.20 -00.17 +00.17
Pool kokkujooks -00.63 -00.73 +00.20 +00.14 +00.10 +00.10 -00.09 +00.09
Maks. erin.
Külgkalle -00.30 -01.13 +00.72 +00.68 +00.67 +00.67 -00.50 +00.50
Maks. erine. +00.83 -00.04 +00.00 -00.50 +00.50
Sümeertiaviga +00.37 +00.34
Telje nurk +00.05 +00.03 +00.00 -00.17 +00.17
Rööpme erinevus -00.27 -00.28


Sellised numbrid siis. Ma ei tea kas keegi midagi siit aru saab. Nuupalju kui mina aru saan on andmepank n.n spikker või nõuded. -+ tolerants siis eksimise võimalus.
Tagasillas minu arust pool kokkujooks peale reguleerimist ikka paigast numbrite järgi paigast ära millest tulenevalt on täiesti tõenäoline, et kui parema tagumise ratta kokkupuude maaga väheneb siis n.n valesti seadistatud vasak ratas juhib auto tagaosa kõrvale.
Samas keegi kes nendest numbritest jagab võiks kommenteerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.03.10 10:31 Tsiteeri


Vaadates neid andmeid juhul kui - tähendab kokkujooksu ning + lahkujooksu siis justkui minu praegune set oleks nii esi- kui ka tagasillal lahkujooks. Mida minuteada kasutatakse ainult n.n võidusõiduautodel, et kuri agresiivsemalt läbida.

On ikka keeruline set :) Peaks mõne 3D sillareguleerimise firma otsima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.10 10:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Vaadates neid andmeid juhul kui - tähendab kokkujooksu ning + lahkujooksu siis justkui minu praegune set oleks nii esi- kui ka tagasillal lahkujooks. Mida minuteada kasutatakse ainult n.n võidusõiduautodel, et kuri agresiivsemalt läbida.

On ikka keeruline set :) Peaks mõne 3D sillareguleerimise firma otsima.



Meie pink ei kõlba? Meie pink on täpsem kui 3D!


Paneme andurid külge, teeme toimingud ja on kohe selge kas asi on paigas või mitte - võid seda ka ise kõrval seistes jälgida, kui siia saabudes minuga kontakteerud.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.03.10 11:18 Tsiteeri


Selgus siiski, et + on kokkujooks ning - lahkujooks.
Kell 15.30 tagasi Autexsisse kus kontrollitakse, miks vasak ratas nii piiri peal on.

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Vaadates neid andmeid juhul kui - tähendab kokkujooksu ning + lahkujooksu siis justkui minu praegune set oleks nii esi- kui ka tagasillal lahkujooks. Mida minuteada kasutatakse ainult n.n võidusõiduautodel, et kuri agresiivsemalt läbida.

On ikka keeruline set :) Peaks mõne 3D sillareguleerimise firma otsima.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 19.03.10 17:15 Tsiteeri


Kurtsin oma mure viisakalt firmas kus viimane sildade reguleerimine tehti. Kurtsin oma tagumikutunnetuse järgi sümptomeid ning viitasin ka paberis toodud näidule.
Viisakalt paluti tagasi ning lubati oma kuludega jonksu ajada. Seda ka tehti.

Toon siinkohal mõned numbrid. Kellele ütlevad midagi kellele ei.
Huvitav on see et viimase reguleerimise lõppseade numbrid ei klapinud uue reguleerimise algseadetega. Ja päris suure vahega. Samas kontrolliti, et kõik on kinni ja midagi ei loksu.
Igal juhul nüüd pinki pannes oli tagasilla poolkokkujuookus väärtused

Vasak: +00.44 Parem: +00.42 Lubatud V: +00.10 P: +00.10

Uus seadistus ning Vasak: +00.08 Parem: +00.08

Tegin kohe ka pikema ringi Tallinna "siledatel" tänavatel, käisin naisel lasnamäel tööl järgi. Tulemus on võrreldes eelnevaga teine tera. Üldse ei kurda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ermik
huviline



Registreerunud 12.11.09
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.10 18:00 Tsiteeri


Kunagi oli sõbra A8ga sama jama, Tallinnas pandi mingi 4-5 korda erinevates teenindustes silda paika. Jama jäi ikka samaks, august läbi sõites oli tunne, et viskab külje ette. Lõpuks kuskil soovitati Tartu Car Stopi reguleerimist, peale seal käimist jama kadus. See oli küll mõned aastad tagasi, ilmselt on ka Tallinnas nüüd nii head pingid olemas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Inferno
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 23.09.07
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.10 03:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Tsitaat:
Algselt postitas: margusja

Korda sai tehtud ka kindalaegas. Nimelt tuli siiani kindalaekasse pääsemiseks kasutada kahte kätt. Ühe käega vajutad nuppu ja teisega aitad alt kaasa. Uurimisel selgus, et see tross mis tagant luku vabastab on liiga lõdva. Selleks et seda pingutada mina muud lahendust ei leidnud kui kindalaegas armatuuri küljest lahti lasta. Käis see suhteliselt lihtsalt. Kaks polti on kinda laeka esimeses servas üleval. Üks paremal all kui istuda autos.
Igatahes tulemus sai kena.

Üks väike klõps ka poole peale.


Hei!

Äitähh, et veakoha välja tõid. Ise võtsin seda juba iseenesestmõistetavalt! Aga kas sa saad täpsustada, kust otsast sa seda kaablit pingutasid? Hetkel on laegas maas, aga mõtted otsas :P


Ma täna just lahkasin seda teemat - ma küll aru ei saanud,kuidas seda nuppu eemaldada.
Aga mul on selle eest 10000x lihtsam ja parem lahendus .Mul on 2a juba see nupp mitte hästi avanud laegast, igastahes tuleb välja,et kui lukk lahti keerata oma 2-st mutrist laeka küljest ja seda keerutada tuleb kaablitrossi kõri sealt väljapoole,ehk on vindiga- ja sellest piisab,et asja korda saada ;););)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 20.03.10 07:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Inferno
Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Tsitaat:
Algselt postitas: margusja

Korda sai tehtud ka kindalaegas. Nimelt tuli siiani kindalaekasse pääsemiseks kasutada kahte kätt. Ühe käega vajutad nuppu ja teisega aitad alt kaasa. Uurimisel selgus, et see tross mis tagant luku vabastab on liiga lõdva. Selleks et seda pingutada mina muud lahendust ei leidnud kui kindalaegas armatuuri küljest lahti lasta. Käis see suhteliselt lihtsalt. Kaks polti on kinda laeka esimeses servas üleval. Üks paremal all kui istuda autos.
Igatahes tulemus sai kena.

Üks väike klõps ka poole peale.


Hei!

Äitähh, et veakoha välja tõid. Ise võtsin seda juba iseenesestmõistetavalt! Aga kas sa saad täpsustada, kust otsast sa seda kaablit pingutasid? Hetkel on laegas maas, aga mõtted otsas :P


Ma täna just lahkasin seda teemat - ma küll aru ei saanud,kuidas seda nuppu eemaldada.
Aga mul on selle eest 10000x lihtsam ja parem lahendus .Mul on 2a juba see nupp mitte hästi avanud laegast, igastahes tuleb välja,et kui lukk lahti keerata oma 2-st mutrist laeka küljest ja seda keerutada tuleb kaablitrossi kõri sealt väljapoole,ehk on vindiga- ja sellest piisab,et asja korda saada ;););)


Hea kiire lahendus. Mina kohe selle peale ei tulnud. Mina võtsin kindalaeka maha ning nupu ja sulgemismehanismi vahelise kaabli sulgemismehanismi poolses otsas on jalgratta piduritrossi pikkuse reguleerimiskruvi sarnane kruvi. (sai alles lause :) )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Inferno
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 23.09.07
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.10 10:05 Tsiteeri


Miski admin võiks selle eraldi topicusse tõsta - ehk DYI thread. Mujal maailmas väga populaarsed.
Miski ei tee tuju paremaks,kui midagi mis on korda saanud auto juures - ja seda veel lihtsalt.

a8 is teh best :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14  15  16  ..  34
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 30.5% - SQL: 69.5%]