Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: K: Toonriba?? (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 1711)
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 13.11.05 13:36 Tsiteeri
K: Toonriba??



Nimelt siis eile väikse reidi ajal ei meeldinud neile p.. ele minu toonriba mis on originaal märkkidest natuke üle. Nimelt mainis ta et selle läbi nähtavus on ju üle 70% et nagu liiga tume. tume on ta sellpärast et originaal roheline riba ju ka klaasil. Aga kas siis alla 70% riba võib olla?

Tänan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
WhiteLion
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.04
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Poolik Coupe GT

postitati 13.11.05 16:47 Tsiteeri


Mina oleks küsinud kas siis päikesevarjud peavad kah edaspidi 70% ulatuses läbi paistma. Eeldusel, et su toonriba ei ulatu üle päikesevarjude. Lisaks võiks seda toonriba panekut põhjendada sellega, et päike hiilib olenemata päikesevarjudele ikkagi tahavaate peegli juurest silma särama.
Ülejäänud klaas paistab ju vähemalt 70% ulatuses läbi.
Kui neile ei sobi siis saadku kordusülevaatusele ja nii saab selle asja kah vähe selgemaks.
Kahjuks kirjutatakse seadusi mitmeti mõistetavalt :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
selfer
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe-83, A6 -2000, kadett -84

postitati 14.11.05 00:03 Tsiteeri


tekib küsimus, mis siis on, kui päikseprillid ees on ???:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alts20
huviline



Registreerunud 28.09.05
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 14.11.05 16:27 Tsiteeri


tegelikult autot juhtides on UV400 prillid kasutamiseks keelatud kui keegi veel ei tea


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 14.11.05 17:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: WhiteLion
Mina oleks küsinud kas siis päikesevarjud peavad kah edaspidi 70% ulatuses läbi paistma. Eeldusel, et su toonriba ei ulatu üle päikesevarjude. Lisaks võiks seda toonriba panekut põhjendada sellega, et päike hiilib olenemata päikesevarjudele ikkagi tahavaate peegli juurest silma särama.
Ülejäänud klaas paistab ju vähemalt 70% ulatuses läbi.
Kui neile ei sobi siis saadku kordusülevaatusele ja nii saab selle asja kah vähe selgemaks.
Kahjuks kirjutatakse seadusi mitmeti mõistetavalt :(


nad mainisid seda et peale kopsaka trahvi peale seda saadavad mu alles kordus ülevaatusele... nii et ikka täis laks oleks tulnud.

mida siis teha?
ütles et kui veel näeb siis saan litaka ka. Kas kisun maha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 14.11.05 23:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: syo

nad mainisid seda et peale kopsaka trahvi peale seda saadavad mu alles kordus ülevaatusele... nii et ikka täis laks oleks tulnud.

mida siis teha?
ütles et kui veel näeb siis saan litaka ka. Kas kisun maha?


ei saa Sinu jutu poindist hästi aru, st. mida Sa kardad? Kas kardad trahvi saada? Kui jah, siis kisu maha . . . endal ka julgem liigelda. Kui tehase poolt on Sul seal juba toonitud ülemine serv olemas, siis järgmine kord läheb nii nagu politsei onu lubas . . .


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 15.11.05 14:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Tsitaat:
Algselt postitas: syo

nad mainisid seda et peale kopsaka trahvi peale seda saadavad mu alles kordus ülevaatusele... nii et ikka täis laks oleks tulnud.

mida siis teha?
ütles et kui veel näeb siis saan litaka ka. Kas kisun maha?


ei saa Sinu jutu poindist hästi aru, st. mida Sa kardad? Kas kardad trahvi saada? Kui jah, siis kisu maha . . . endal ka julgem liigelda. Kui tehase poolt on Sul seal juba toonitud ülemine serv olemas, siis järgmine kord läheb nii nagu politsei onu lubas . . .


point selles et kui siiski see riba on alla 70% siis võib ju sellega sõitta? seda tahangi teada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
eroz
huviline



Registreerunud 02.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.05 14:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: WhiteLion
Mina oleks küsinud kas siis päikesevarjud peavad kah edaspidi 70% ulatuses läbi paistma...



aga vaata päikesevarjudel on teatavasti selline omadus et neid saab vajadusel vaatepiirkonnast eemaldada väga lihtsalt ja sama lihtsalt neid ka sinna tagasi tekitada... toonribaga kahjuks seda võimalust pole


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
C.A.R.
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1.8T Chip-tuning

postitati 15.11.05 15:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: syo
Nimelt siis eile väikse reidi ajal ei meeldinud neile p.. ele minu toonriba mis on originaal märkkidest natuke üle. Nimelt mainis ta et selle läbi nähtavus on ju üle 70% et nagu liiga tume. tume on ta sellpärast et originaal roheline riba ju ka klaasil. Aga kas siis alla 70% riba võib olla?

Tänan.


Esitex sa räägid natuke valesti.. sul nähtavus oli ikka alla 70% mitte üle !!! ;)
Teiseks ei tohi esiklaasile üldse sirmi kleepida sõltumata sellest, kas ta on üle või alla 70% !!


Uno, Dos, Tres, Audi Quattro ;)
------------------------------------------------------------ 100 CAR
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.05 15:53 Tsiteeri


Copy/paste:

Kood 607. Klaasid

Nõuded: 1) tuuleklaasi läbipaistvus juhi vaateväljas peab olema vähemalt 75%, v.a DOT tähisega tuuleklaas või enne 1985. a valmistatud sõiduki tuuleklaas, mille läbipaistvus juhi vaateväljas peab olema vähemalt 70%. Tagumises asendis oleva juhiistme seljatoest eespool asuvate sõiduki külgakende läbipaistvus peab olema vähemalt 70%, sõltumata nende valmistamise aastast. Kui tagaakna läbipaistvus on alla 70%, peavad sõiduki mõlemal küljel olema tahavaatepeeglid.

Milline osa teile arusaamatu on? Selgelt on öeldud - tuuleklaasi läbipaistvus juhi vaateväljas peab olema vähemalt 75%. Kas number "75%" on arusaamatu või mõiste "juhi vaateväli"?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 15.11.05 17:00 Tsiteeri


mitu % on läbinähtav see tehasepoolne riba ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 15.11.05 21:24 Tsiteeri


ka see riba peab mahtuma selle 75% sisse


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 15.11.05 21:41 Tsiteeri


mis krdi moodi ma selle välja arvutan selle läbipaistvus protsendi? mul ntx on klaasi üleval servas kleepekas mis üldse läbi ei paista, et siis nagu ei võigi olla enam???
vahepeal oli jutt (ma küll ei tea allikat kuskohast see tuli) et toonriba/kleebis mis klaasil olla võib ei tohi ületada 20cm et siis nagu kõige laiemast kohast ei tohi olla see laiem kui 20cm
on selline varjant üldse vahepeal olnud ntx?

kes krt neid seaduseid ja piiranguid juurde mõtleb huvitav ??? kuskohast need huvitavad reeglid võetud on??? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 16.11.05 19:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
mis krdi moodi ma selle välja arvutan selle läbipaistvus protsendi? mul ntx on klaasi üleval servas kleepekas mis üldse läbi ei paista, et siis nagu ei võigi olla enam???
vahepeal oli jutt (ma küll ei tea allikat kuskohast see tuli) et toonriba/kleebis mis klaasil olla võib ei tohi ületada 20cm et siis nagu kõige laiemast kohast ei tohi olla see laiem kui 20cm
on selline varjant üldse vahepeal olnud ntx?

kes krt neid seaduseid ja piiranguid juurde mõtleb huvitav ??? kuskohast need huvitavad reeglid võetud on??? :D


kui ta sul jah üldse läbi ei paista siis ei tohi seda olla jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 16.11.05 19:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Copy/paste:

Kood 607. Klaasid

Nõuded: 1) tuuleklaasi läbipaistvus juhi vaateväljas peab olema vähemalt 75%, v.a DOT tähisega tuuleklaas või enne 1985. a valmistatud sõiduki tuuleklaas, mille läbipaistvus juhi vaateväljas peab olema vähemalt 70%. Tagumises asendis oleva juhiistme seljatoest eespool asuvate sõiduki külgakende läbipaistvus peab olema vähemalt 70%, sõltumata nende valmistamise aastast. Kui tagaakna läbipaistvus on alla 70%, peavad sõiduki mõlemal küljel olema tahavaatepeeglid.

Milline osa teile arusaamatu on? Selgelt on öeldud - tuuleklaasi läbipaistvus juhi vaateväljas peab olema vähemalt 75%. Kas number "75%" on arusaamatu või mõiste "juhi vaateväli"?


selge tänud siis jah sain aru.

nädalavahetusel kisun maha siis rahulikum sõitta.

VÕIB TEEMA LUKKU PANNA!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.2% - SQL: 56.8%]