Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  5
Autor:
Pealkiri: Meeldetuletus A6 c5 omanikele! Aku alune äravool. (Vastuseid: 101 | Vaatamisi: 36476)
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 26.10.10 13:04 Tsiteeri
Meeldetuletus A6 c5 omanikele! Aku alune äravool.



Sügis on ammu käes ja a6 ed ja a4 jad upuvad. :( Kes c5 a6 või a4 omab võiks korra kapoti lahti teha ja vaadata kas aku alt vesi ära jookseb. Täna kuivatasin ühte autot mille salongist sain tolmuimejaga 6-7 liitrit vett. Automaatkasti aju on kah vast otsas kui kuivamine imet ei tee. Igatahes aju karp oli ääreni vett täis. Pole raske korra see äravool ära kontrolida. Eemaldada vaja aku ja aku alune raam. Tuleb tunduvalt lihtsam ja odavam kui hiljem uued ajud osta. Sellest on varemgi juttu olnud kuid kes ei tea võiks järgi uurida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 27.10.10 11:11 Tsiteeri


Kas nii ei saa aru, et kui pärast paduvihma sees kõik kuiv, siis järelikult voolab minema? Puulehti olen bensukas sealt välja rookinud küll, aga ei viitsi tõesti maja taga "äärekivil" autot lammutada. Milline see äravool on, mingi voolik või kanal või auk? b5 a4 mul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 27.10.10 11:22 Tsiteeri


A4 b5-l on vähemalt kaks äravoolu, üks aku all, teine pidurivõimendi all... välja näeb ta nagu kummilutt, mille otsa rist lõigatud. Targem oleks üldse need kummilutid eemaldada.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
marxis
huviline



Registreerunud 23.09.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7

postitati 27.10.10 11:58 Tsiteeri


http://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13301109 - nii et tasub puhastada küll.

Kes lugeda ei viitsi, siis juhtumiteahelat põhjendati järgmiselt: "A. Leppiku arvamuse kohaselt viis mootori seiskumiseni tõenäoliselt järgmine sündmuste ahel: auto survepesu käigus täitus aknavann veega, kuna vee äravool oli takistatud aku kinnituskoha all oleva äravoolu trapi ja äravoolu kummiluttide ummistuse tõttu. Ummistuse põhjustasid trappi ja luttidesse sattunud okaspuuokkad. Pidurivõimendi paun täitus veega, mis mootori käivitamisel imeti vaakumtoru kaudu automootori silindritesse (toimiku I kd, lk 23)."


oooo
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 27.10.10 17:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A4Audi
A4 b5-l on vähemalt kaks äravoolu, üks aku all, teine pidurivõimendi all... välja näeb ta nagu kummilutt, mille otsa rist lõigatud. Targem oleks üldse need kummilutid eemaldada.


Tänan, kui aega saan siis vaatan üle, kas jääb midagi silma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 27.10.10 17:16 Tsiteeri


Kas see vesi jookseb sealt aku alt paremale poole salongi? Kas vasakule poole võib ka mingi ummistuse tõttu joosta? Mul siin üks A4, millel vasak pool, nii juhi kui tagaistuja jalge alt, läbimärg. Pole jõudnud veel süveneda ning praegu vaatama ka ei saa minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 27.10.10 17:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real1
Kas see vesi jookseb sealt aku alt paremale poole salongi? Kas vasakule poole võib ka mingi ummistuse tõttu joosta? Mul siin üks A4, millel vasak pool, nii juhi kui tagaistuja jalge alt, läbimärg. Pole jõudnud veel süveneda ning praegu vaatama ka ei saa minna.



Mul a6 -l oli vasak pool tänu aku alusele ummistusele märg. Paremast poolest ei oska kommenteerida.


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 27.10.10 17:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Tsitaat:
Algselt postitas: real1
Kas see vesi jookseb sealt aku alt paremale poole salongi? Kas vasakule poole võib ka mingi ummistuse tõttu joosta? Mul siin üks A4, millel vasak pool, nii juhi kui tagaistuja jalge alt, läbimärg. Pole jõudnud veel süveneda ning praegu vaatama ka ei saa minna.



Mul a6 -l oli vasak pool tänu aku alusele ummistusele märg. Paremast poolest ei oska kommenteerida.


Oled kindel, et keskluku moodul sul ujuda oskab? Nimelt on ta juhi jalge all.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 27.10.10 17:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Tsitaat:
Algselt postitas: real1
Kas see vesi jookseb sealt aku alt paremale poole salongi? Kas vasakule poole võib ka mingi ummistuse tõttu joosta? Mul siin üks A4, millel vasak pool, nii juhi kui tagaistuja jalge alt, läbimärg. Pole jõudnud veel süveneda ning praegu vaatama ka ei saa minna.



Mul a6 -l oli vasak pool tänu aku alusele ummistusele märg. Paremast poolest ei oska kommenteerida.


Oled kindel, et keskluku moodul sul ujuda oskab? Nimelt on ta juhi jalge all.


Ta ei osanudki. Pidin taastama ta ,õnneks sai tööle.


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 27.10.10 21:40 Tsiteeri


Vesi jookseb a6 el premale poole. Täpsmelt siis tase tõuseb nii kõrgele, et hakkab filrti avast sisse joksma. Ja kui salongis juba vesi võib hilja olla kindlam on ikka pelae vihma või voolava veega vaadata kas selt vesi jookseb ära. Minul oli õnne kuivatasin aju ahjupeal ära ja hakkas toimima.;) Ju kiire regeerimine aitas auto just minujuurde saabudes seiskus. Automaatkasti ajus oli üle 10 vekoodi tublisti. :D Ja kusjuures ega põrand pealt katsudes miski väga märg polnudki kuigi all terve järv ilutses.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 27.10.10 22:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Ta ei osanudki. Pidin taastama ta ,õnneks sai tööle.

Kapotitrossi lutt kontrolli üle (kapoti all esiklaasi juhipoolse nurga juures)! B5 passatil igatahes tekib sinna igilomp, mul veeti sealt võimu kaabel läbi ja pärast silikooniga ei isoleeritud.. Pesulas käies oli 10L vett põrandal.. Ja "Jah - juhtmeid sai hiljem kõvasti vahetatud" :P Ega ma muidugi liiga kiiresti ei tegelenud ka probleemiga...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 27.10.10 23:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013


Kapotitrossi lutt kontrolli üle (kapoti all esiklaasi juhipoolse nurga juures)! B5 passatil igatahes tekib sinna igilomp, mul veeti sealt võimu kaabel läbi ja pärast silikooniga ei isoleeritud.. Pesulas käies oli 10L vett põrandal.. Ja "Jah - juhtmeid sai hiljem kõvasti vahetatud" :P Ega ma muidugi liiga kiiresti ei tegelenud ka probleemiga...




Jep sealt see sisse tuligi. Tänu sellele pidin taastama kesklukuaju ,ning ka mõningad juhtmed. Algul kui ostetud sai ei osanud vaadatagi sinna kanti.


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 28.10.10 17:27 Tsiteeri


A6 C5 uputuse ise ka üle elanud, seda kummilutti saab ilma aku eemaldamata ka puhastada. On teine seal päris roolilati all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.10 18:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Ta ei osanudki. Pidin taastama ta ,õnneks sai tööle.

Kapotitrossi lutt kontrolli üle (kapoti all esiklaasi juhipoolse nurga juures)! B5 passatil igatahes tekib sinna igilomp, mul veeti sealt võimu kaabel läbi ja pärast silikooniga ei isoleeritud.. Pesulas käies oli 10L vett põrandal.. Ja "Jah - juhtmeid sai hiljem kõvasti vahetatud" :P Ega ma muidugi liiga kiiresti ei tegelenud ka probleemiga...


Ma vedasin enda A4'jal samas kohast võimukaabli, isoleerisin ka silikooniga, kuid aja jooksul andis ikka silikoon järgi tänu tolmule. Tulemus sama. Viisin kuivatusse, kuid sealt sain auto lisaks märjale põrandale veel märja istmega, kuna niiskuse koguja pandi istmele ja öö jooksul hakkas see üle ajama. :D


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 29.10.10 09:16 Tsiteeri


Lammutan ka A4 praegu.
Aku all on suur(u.3-4 cm) auk, kust vesi vist alla peabki voolama. Kummilutu on nähtavasti ära võetud. Sama ka pidurivõimendi all. Aga seal kapotitrossi juures on jah igilomp. Läbimõtlematult tehtud, sinder. Kas sealt võib tõesti nii palju vett läbi immitseda, et terve vasak pool auto põrandast on märg? Peab vist kanali peal mingeid põhjapunne ka kontrollima.
Pidurivõimendi juures see eletrooniline kobakas kaane all on siis automaatkasti aju? Seal on olukord täiesti kuiv. Õnneks:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 29.10.10 09:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real1
Lammutan ka A4 praegu.
Aku all on suur(u.3-4 cm) auk, kust vesi vist alla peabki voolama. Kummilutu on nähtavasti ära võetud. Sama ka pidurivõimendi all. Aga seal kapotitrossi juures on jah igilomp. Läbimõtlematult tehtud, sinder. Kas sealt võib tõesti nii palju vett läbi immitseda, et terve vasak pool auto põrandast on märg? Peab vist kanali peal mingeid põhjapunne ka kontrollima.

Tuleb-tuleb, kui sealt läbi jookseb siis jookseb mõnuga, see igilomp teeb ikka oma tööd VÄGA korralikult. Ma räägin mul oli autopesuga 5-8L vett kindlasti sees...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 29.10.10 10:27 Tsiteeri


Valasin kastekannuga vett sinna igilompi. Vesi hakkas nirisema rattakoopasse... aga kui rooli alla vaatasin, siis ka täpselt roolivarda juurest tuli tasakesi mööda seda salongi vaheplekki. Seal trossi kummilutu juures on mingi plekkide liitekoht, lammutasin seda kruvikeerajaga veidi. Vana silikoon vms on seal ära habrastunud ja ju ta sealt vahelt jooksebki. Panin julmalt selle nurga silikooni täis, olles enne selle koha võimalikult puhtaks teinud ja puhuriga ära kuivatanud. Eks näis, mis edasi saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 29.10.10 14:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real1
Lammutan ka A4 praegu.
Aku all on suur(u.3-4 cm) auk, kust vesi vist alla peabki voolama. Kummilutu on nähtavasti ära võetud. Sama ka pidurivõimendi all. Aga seal kapotitrossi juures on jah igilomp. Läbimõtlematult tehtud, sinder. Kas sealt võib tõesti nii palju vett läbi immitseda, et terve vasak pool auto põrandast on märg? Peab vist kanali peal mingeid põhjapunne ka kontrollima.
Pidurivõimendi juures see eletrooniline kobakas kaane all on siis automaatkasti aju? Seal on olukord täiesti kuiv. Õnneks:)

Kopotiall piduri võimendi juures karbis on mootori aju! Eitea kaus a4 jal käigukasti aju on aga a6 el on ta kõrvalistuja jalge all. Täpselt sel kuhu vesi koguneb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audihunt
huviline



Registreerunud 12.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi quattro

postitati 29.10.10 19:46 Tsiteeri


Ma ise ise tean vähemalt kahte A4-ja Eestis , mis tänu sellele veeuputusele on põlema süttinud ja "tänu" sellele on mitmetel inimestel Audidest halb eelarvamus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hindrek
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 A4 '02a,Honda CRV IIIgen 07 , Skoda Superb II '09

postitati 31.10.10 22:54 Tsiteeri


B6 A4'l sai täna just mõlemat äravoolu puhastatud. Põhjamatt veel märg ei olnud, kuid ega need äravoolud just midagi läbi ei lasknud eriti.
Kuid siia ka küsimus. Kui äravoolud umbes, siis kas see võib mõjutada pidurivõimendi tööd? Hiljuti sai vahetatud pidurivõimendi, mis oli vett täis (eelmisel talvel jäätus ära).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 01.11.10 06:30 Tsiteeri


Kui see vesi ja jää pidurivõimendisse tehase poolt ette pole nähtud, siis arvatavasti mõjutab küll. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 01.11.10 13:17 Tsiteeri


Sai siis ka endal see akualune äravool puhtaks tehtud. Paras hunnik leherisu oli alla kogunenud. Minu üllatuseks oli see, et see äravoolu auk oli ilusasti suur (võrreldes Audi 100-ga millel 2 korda väiksem) ning puhastamine ikka väga lihtne. Nüüd võib talvele vastu minna:)


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.10 15:00 Tsiteeri


Vaatasin isegi b5-el selle asja üle ja õnneks oli puhas, korras. Muret tegi pigem kapoti trossi kummiluti juures olev vesi aga õues läks juba nii pimedaks, et ei näinud enam, kas seal on mingi äravool. Kahtlustan, et sealt peaks vesi ära voolama selle toru abil, mis aku alla suunatud on? Ilmselt peab siis ECU karbi eest ära võtma ja vaatama, mis seal toimub.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Aht0
huviline

Avatar


Registreerunud 29.08.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3Q

postitati 03.11.10 18:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Vaatasin isegi b5-el selle asja üle ja õnneks oli puhas, korras. Muret tegi pigem kapoti trossi kummiluti juures olev vesi aga õues läks juba nii pimedaks, et ei näinud enam, kas seal on mingi äravool. Kahtlustan, et sealt peaks vesi ära voolama selle toru abil, mis aku alla suunatud on? Ilmselt peab siis ECU karbi eest ära võtma ja vaatama, mis seal toimub.


Anna teada, mis sa ECU alt leidsid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 03.11.10 20:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Vaatasin isegi b5-el selle asja üle ja õnneks oli puhas, korras. Muret tegi pigem kapoti trossi kummiluti juures olev vesi aga õues läks juba nii pimedaks, et ei näinud enam, kas seal on mingi äravool. Kahtlustan, et sealt peaks vesi ära voolama selle toru abil, mis aku alla suunatud on? Ilmselt peab siis ECU karbi eest ära võtma ja vaatama, mis seal toimub.

Seal all pole minuarust mingit äravoolu. Karbi alt on kitsas prigu kust vahelt vesi suurde vanni jookseb. Lahti pole võtnud kuid survekaga olen kaheltpoolt uhanud ja nii puhtaks saanud. Sinna on ajapikku muld tekkinud mis vett eriti läbi ei lase.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.8% - SQL: 52.2%]