Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Ei puhu õhku esiklaasile C4 (Vastuseid: 23 | Vaatamisi: 7223)
Siim125
huviline



Registreerunud 07.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.09 09:26 Tsiteeri
Ei puhu õhku esiklaasile C4



Mure järgmine. õhk ei taha kuidagi jõuda esiklaasi peale. Kõikidest teistest aukudest
tuleb aga klaasi peale ei midagi. Tegemist on kliimaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
coraal
huviline



Registreerunud 03.06.09
Asukoht: Loo/Valkla
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-3/Lada 2106

postitati 07.12.09 09:35 Tsiteeri


Kui mina salongi radikat vahetasin siis tuli ahi keskelt pooleks võtta ja need klapid/labad mis suunavad siis õhku vastavalt reziimile, kukkusid välja. Need võllid seal labade küljes pole väga pikad ja sul võib ka olla juhtund see, et üks nendest klappidest/labadest on oma pesast välja tulnud ja kanali sulgend.

Teine varjant, et puhuri kanal paigast ära. Mul sama jama tagumisetele mõeldud kanaliga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
argos
huviline

Avatar


Registreerunud 31.08.07
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2.5TDI 96'

postitati 08.12.09 12:41 Tsiteeri


Pigem on ma usun probleem klapi mootorites.
Vajuta aknale suunamise nuppu korra, et vea korral veakood salvestuks. Kontrolli veakoode. -> Siseringluse nuppu hoiad all ja vajutad ^ (üles) noolt. Peaks tekkima kliima pela ette " 01 ". See on bloki number, mille puhul 1 vastab "system malfunction". Vajuta uuest Siseringluse nuppu. Vaata, mis veakoode annab. Kui ühtegi ei ole, on see pool korras või siis on aju "ära unustanud vead". Tagasi temperatuuri süsteemi saad uuesti "siseringluse nupp + ^" vajutades.

veakoodid 13.1 - 13.7 peaks olema aknale puhuva klapi kohta. http://www.audiworld.com/tech/int5.shtml

Need mootorid kipuvad kinni jääma(vist harjade kulumise tõttu), seega neid annab ergutada veidikele. neid juhitakse 8V ning neile 12V peale lasteks nad tihtilugu hakkavad tööle.
Kui sinnamaale jõuad ja kui viga ongi selles, tegutse järgnevalt: Ivar parandas endal
Võin ka eksida.


"never crash on understeer, it makes you look like an amateur.."
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim125
huviline



Registreerunud 07.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.09 11:27 Tsiteeri


Tänud! Mul viskas ette sellised nr. 08.3, 08.5, 11.5, 13.5.
Proovin selle mootori ergutuse ka ära. Vaatab mis siis juhtub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
argos
huviline

Avatar


Registreerunud 31.08.07
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2.5TDI 96'

postitati 09.12.09 14:50 Tsiteeri


Tee ära. Selle järgi on sul kinni jäänud ja ei liigu teperatuuri regullimise klapp 8.3, ees olevad ribid(näkku suunatud) kinni kiilunud 11.5 ja üles puhuv kinni.

Loodame, et voolu pealeandmine aitab. Ja lase kindlasti vooluga neil mootoritel käia, kui nad üldse liikuma hakkavad, mitu korda edasi tagasi lõppu.


"never crash on understeer, it makes you look like an amateur.."
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim125
huviline



Registreerunud 07.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.09 12:22 Tsiteeri


Proovisin ära lasin mootoritele voolu peale kõik ilustu urisesid. Katsetasin ka seda kas klapid töötavad.
Esi aknapeale ei tulnud midagi kõik ülejäänud mootorid avasid ja sulgesid klappe.
Kliimaplokist ei saa mitte midagi teha peale ventilaatori kiiruse reguleerimise. Ekraanipeal näitab aga
midagi muud ei juhtu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 14.12.09 14:07 Tsiteeri


Küsiks siinkohal, et kas kellegil on laenata Tallinnas auto akut, tahaks mõned klapid liikuma ehmatada. Teatavatel põhjustel ei saa enda masinalt selleks tarbeks akut maha võtta ning masina külge ühendatud aku pealt ei tahaks hakata ka katsetama, sest ei oska ennustada mis juhtub, kui ma mingi lühise suudan tekitada. 9v patareiga proovisin eile klappe liikuma sundida, kuid ainult üks klapp oli koostööga nõus.

Et kui kellegil on mingit akut, millelt saaks selleks tarbeks voolu laenata, siis oleksin väga tänulik.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 14.12.09 14:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Küsiks siinkohal, et kas kellegil on laenata Tallinnas auto akut, tahaks mõned klapid liikuma ehmatada. Teatavatel põhjustel ei saa enda masinalt selleks tarbeks akut maha võtta ning masina külge ühendatud aku pealt ei tahaks hakata ka katsetama, sest ei oska ennustada mis juhtub, kui ma mingi lühise suudan tekitada. 9v patareiga proovisin eile klappe liikuma sundida, kuid ainult üks klapp oli koostööga nõus.

Et kui kellegil on mingit akut, millelt saaks selleks tarbeks voolu laenata, siis oleksin väga tänulik.


Ei ole seal midagi juhtuda. Mina ostsin tartust 3meetrit kõlari kaablit(mingi 3.-m vist) vennalt panin 2 tavalise nööpnõela pihta(need panin siis juhtme otstesse, et oleks hea mugav pistikusse neid torgata) ja suristasin kõik mootorid enda aku pealt läbi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 14.12.09 14:54 Tsiteeri


Lasid kogemata juhtmeotsad omavahel kokku sel ajal kui aku oli autoga ühendatud? ma kardan, et kui "elus" juhtmetega seal nikerdama hakkan, siis võin nad kogemata omavahel kokku lasta. Auto elektrist eraldi oleva aku puhul väga ei muretseks, saab ehk paar sädet ja kõik, kuid ma ei julge ennustada mis juhtub autoga ühenduses oleva aku korral. Teatud lollil põhjusel ei saa ma akult klemme hetkel maha võtta, niiet see pole ka eriti hea variant. Kui kuskilt teist akut ei saa, siis peab siiski riskima. Hetkel on kiirelt uduneva klaasiga veidi ohtlik sõita.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 14.12.09 15:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Lasid kogemata juhtmeotsad omavahel kokku sel ajal kui aku oli autoga ühendatud? ma kardan, et kui "elus" juhtmetega seal nikerdama hakkan, siis võin nad kogemata omavahel kokku lasta. Auto elektrist eraldi oleva aku puhul väga ei muretseks, saab ehk paar sädet ja kõik, kuid ma ei julge ennustada mis juhtub autoga ühenduses oleva aku korral. Teatud lollil põhjusel ei saa ma akult klemme hetkel maha võtta, niiet see pole ka eriti hea variant. Kui kuskilt teist akut ei saa, siis peab siiski riskima. Hetkel on kiirelt uduneva klaasiga veidi ohtlik sõita.


Kui sa jämedad juhtmed omavahel ära lühistad, siis võib tõesti midagi hullu juhtuda, aga kui sul mingi peenike juhtmekiud korra lühisesse läheb ja ära kärssab, siis toimib see nagu kaitse. Ja mina ei ühendanud klemmi maha(no kuigi oleks targem olnud).

1 teooria veel(see ei pruugi Zoig'i puudutada), et põhjus miks aken uduseks läheb praeguste ilmadega.
Päeval võib veel kohata + kraade ja "kont" läheb järgi(lumehelves kliima peal). Nüüd kondi radikas salongid kogub kõik niiskuse auto seest ümber oma radika ja külmutab selle ära.(kui niiskust ei ole, ei lähe ka klaas uduseks)
Õhtul on külmemad kraadid ja "kont" lükkab end automaatselt välja- nüüd hakkab see jäätunud radikas sulama ja sooja õhuga puhutakse see niiskus (sulanud jää radika ümbert) salongi laiali ja aknad on jälle udused.

Et seda ei juhtuks, tuleks manuaalselt võtta lumehelves välja( kui see järgi peaks minema) ja panna puhur ja temp põhja.(aknad võib ka natuke irvakile teha), et nüüd soojendus kuivataks salongi ja selle kondi radika ära.

Ei pruugi küll 100% õige olla, aga minu mõistus seda nii kinni võtab.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim125
huviline



Registreerunud 07.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.09 15:45 Tsiteeri


Aga mul ei tule õhku aknapeale. Jalgadele ja keskele salongi puhub jumala kõvasti aga aknapeale
tuleb hästi õrnalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 14.12.09 15:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim125
Aga mul ei tule õhku aknapeale. Jalgadele ja keskele salongi puhub jumala kõvasti aga aknapeale
tuleb hästi õrnalt.


Kuskilt on nagu kõrva jäänud, et on ka juhuseid, kus klappi reguleeriv varras või naga (mootori ja klapi vahel) on ära murdunud. Siis tuleb kõvasti lammutada, et sinna ligi saaks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taunus2d
huviline

Avatar


Registreerunud 28.09.09
Asukoht: Eesti/Soome
Kasutaja on eemal

Auto: UrS6Quattro, C5 2.4kaherattavedu, A4 B5 1.8T

postitati 05.01.10 15:22 Tsiteeri


mul on endal sama jama, c4 kerel S6, ainult mul puhub klaasile, aga kõikidest teistest aukudest vaevu tuntavalt. Kuna sai soetatud Vag-com kaabel ja vähe seda katsetatud viskas sellise koodi:


Controller: 4A0 820 043 K
Component: Klima-Vollautomat D05
Coding: 00050
Shop #: WSC 23250
3 Faults Found:
00800 - Temperature Sensor at Fresh Air Blower (G109)
30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent
00601 - Potentiometer On Positioning Motor for Central Flap (G112)
37-10 - Faulty - Intermittent
01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71)
41-00 - Blocked or No Voltage


Alumisest kahest saan aru ja see ongi mu kala mida nüüd samamoodi lahendada püüan, aga esimese kohta tekkis küsimus, kas see temp sesnsor mõjutab ka puhutava õhu soojendamist?? kuna koguaeg on mul "HI" peal aga soojaks ikka ei lähe korralikult, väga aeglaselt ja mingi kindla temperatuurini, ja jääb seda hoidma kuigi näitab ikka et põhjas. Endal küll esimene Audi ja esimest talve, aga sõpradel kellel on laseb ikka seest saunaks puhuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Uss
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A7+S6 2.2t man.96a.+MB W221+Civic Type s

postitati 05.01.10 23:27 Tsiteeri


Vähe mööda teemast ,aga äkki keegi hea inimene oskab selle veakoodi inimese moodi lahti seletada " Engine Coolant Temperature (ECT), A/C sporadic open". Ja siis veel,et kus asub see kliima plokk mille pistikust saab neid klappe liigutada kas kapotialt saab ligi või siis seest konsoolist ?

Ettetänades.


Auto s4 92a.


Quattro.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 06.01.10 05:25 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=72780&page=2


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
biggo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 11.03.10 11:28 Tsiteeri


Kas keegi võiks minusugusele lollile öelda, kus see pistik asub?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lauri
huviline

Avatar


Registreerunud 09.09.08
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.10 12:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: biggo
Kas keegi võiks minusugusele lollile öelda, kus see pistik asub?

Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAP-3Bw0j_oVIf_FL7VOATd9T9GcMykOzyqR_x50GQfbHHFdlcHoHfzr2yAhoEAtgNNf-gWW5OCvc-XAWQvouDnYAm1T1UBna970rK4N
VM0kh0mX43fuWWmpG.jpg
(SKEEM ON PISTIKU TAGANT KÜLJEST)
* eemalda kliimaplokk
* võta kõige suurem must pistik(kõige vasakpoolsem)

* vea akult juhe, et saaksid otse voolu peale lasta
* kui pistik on ees, siis alusta paremalt poolt nii, et + juhtme paned nr 2'te(ehk paremalt ülevalt teine auk) ja - juhtme paned selle alla ehk nr 10 auku(paremalt alumine teine auk)
* kui kuuled, et mootor kõriseb ja liigub ühele poole ära, siis vaheta poolused(- sinna, kus oli enne + ja + sinna, kus oli enne -)
* korda sama tegevust mingi 3-4 korda
* nüüd lase läbi ka teised mootorid(kokku 4tki)(ehk skeemilt 3/11;4/12;5/13)
* lao oma süsteem kokku tagasi
Ja ongi korras:)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
BrunoL
huviline



Registreerunud 25.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 25.03.10 18:28 Tsiteeri


Minul toimis.

Suur suur aitäh.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 08.07.10 15:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lauri
Tsitaat:
Algselt postitas: biggo
Kas keegi võiks minusugusele lollile öelda, kus see pistik asub?

Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAP-3Bw0j_oVIf_FL7VOATd9T9GcMykOzyqR_x50GQfbHHFdlcHoHfzr2yAhoEAtgNNf-gWW5OCvc-XAWQvouDnYAm1T1UBna970rK4N
VM0kh0mX43fuWWmpG.jpg
(SKEEM ON PISTIKU TAGANT KÜLJEST)
* eemalda kliimaplokk
* võta kõige suurem must pistik(kõige vasakpoolsem)

* vea akult juhe, et saaksid otse voolu peale lasta
* kui pistik on ees, siis alusta paremalt poolt nii, et + juhtme paned nr 2'te(ehk paremalt ülevalt teine auk) ja - juhtme paned selle alla ehk nr 10 auku(paremalt alumine teine auk)
* kui kuuled, et mootor kõriseb ja liigub ühele poole ära, siis vaheta poolused(- sinna, kus oli enne + ja + sinna, kus oli enne -)
* korda sama tegevust mingi 3-4 korda
* nüüd lase läbi ka teised mootorid(kokku 4tki)(ehk skeemilt 3/11;4/12;5/13)
* lao oma süsteem kokku tagasi
Ja ongi korras:)


Kas A4 kliimaga variandil võiks sama pinide asetus olla? Kliimaplokid on ju väliselt samasugused?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yksk6ik
huviline



Registreerunud 06.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 08.07.10 16:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -anc-
Tsitaat:
Algselt postitas: lauri
Tsitaat:
Algselt postitas: biggo
Kas keegi võiks minusugusele lollile öelda, kus see pistik asub?

Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAP-3Bw0j_oVIf_FL7VOATd9T9GcMykOzyqR_x50GQfbHHFdlcHoHfzr2yAhoEAtgNNf-gWW5OCvc-XAWQvouDnYAm1T1UBna970rK4N
VM0kh0mX43fuWWmpG.jpg
(SKEEM ON PISTIKU TAGANT KÜLJEST)
* eemalda kliimaplokk
* võta kõige suurem must pistik(kõige vasakpoolsem)

* vea akult juhe, et saaksid otse voolu peale lasta
* kui pistik on ees, siis alusta paremalt poolt nii, et + juhtme paned nr 2'te(ehk paremalt ülevalt teine auk) ja - juhtme paned selle alla ehk nr 10 auku(paremalt alumine teine auk)
* kui kuuled, et mootor kõriseb ja liigub ühele poole ära, siis vaheta poolused(- sinna, kus oli enne + ja + sinna, kus oli enne -)
* korda sama tegevust mingi 3-4 korda
* nüüd lase läbi ka teised mootorid(kokku 4tki)(ehk skeemilt 3/11;4/12;5/13)
* lao oma süsteem kokku tagasi
Ja ongi korras:)


Kas A4 kliimaga variandil võiks sama pinide asetus olla? Kliimaplokid on ju väliselt samasugused?



Väga tuttav teema!A4 asjadega pole mõtet jamada need ei toimi A100/A6 C4 puhul kliimaplokid näevad samasugused välja aga skeemid on erinevad, kondipumpa näiteks A4 plokk tööle ei pane jne.

on 2 võimalust kas on kliimaplokk vaja vahetada või on klapimootorid läbi.4 kliimamootorit on 2 tk. on salongis ahju küljes ja 2 tk. on kapoti all, salongis on 7V mootorid, kapoti all on 7,midagi kas 9 või 8 ei mäleta täpselt.Mis Su auto kliimaploki kood on tähtis on see täht seal lõpus, katsetamiseks võid mõne töötava kliimaploki korraks hankida arvan, et saad tööle H ja D tähega lõppevad kliimaplokid sobivad omavahel.Helista kui asjast jagu ei saa 56 45 75 44 Max


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Pooder
huviline



Registreerunud 22.11.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8tq

postitati 06.11.10 12:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yksk6ik
Tsitaat:
Algselt postitas: -anc-
Tsitaat:
Algselt postitas: lauri
Tsitaat:
Algselt postitas: biggo
Kas keegi võiks minusugusele lollile öelda, kus see pistik asub?

Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAP-3Bw0j_oVIf_FL7VOATd9T9GcMykOzyqR_x50GQfbHHFdlcHoHfzr2yAhoEAtgNNf-gWW5OCvc-XAWQvouDnYAm1T1UBna970rK4N
VM0kh0mX43fuWWmpG.jpg
(SKEEM ON PISTIKU TAGANT KÜLJEST)
* eemalda kliimaplokk
* võta kõige suurem must pistik(kõige vasakpoolsem)

* vea akult juhe, et saaksid otse voolu peale lasta
* kui pistik on ees, siis alusta paremalt poolt nii, et + juhtme paned nr 2'te(ehk paremalt ülevalt teine auk) ja - juhtme paned selle alla ehk nr 10 auku(paremalt alumine teine auk)
* kui kuuled, et mootor kõriseb ja liigub ühele poole ära, siis vaheta poolused(- sinna, kus oli enne + ja + sinna, kus oli enne -)
* korda sama tegevust mingi 3-4 korda
* nüüd lase läbi ka teised mootorid(kokku 4tki)(ehk skeemilt 3/11;4/12;5/13)
* lao oma süsteem kokku tagasi
Ja ongi korras:)


Kas A4 kliimaga variandil võiks sama pinide asetus olla? Kliimaplokid on ju väliselt samasugused?



Väga tuttav teema!A4 asjadega pole mõtet jamada need ei toimi A100/A6 C4 puhul kliimaplokid näevad samasugused välja aga skeemid on erinevad, kondipumpa näiteks A4 plokk tööle ei pane jne.

on 2 võimalust kas on kliimaplokk vaja vahetada või on klapimootorid läbi.4 kliimamootorit on 2 tk. on salongis ahju küljes ja 2 tk. on kapoti all, salongis on 7V mootorid, kapoti all on 7,midagi kas 9 või 8 ei mäleta täpselt.Mis Su auto kliimaploki kood on tähtis on see täht seal lõpus, katsetamiseks võid mõne töötava kliimaploki korraks hankida arvan, et saad tööle H ja D tähega lõppevad kliimaplokid sobivad omavahel.Helista kui asjast jagu ei saa 56 45 75 44 Max


mul autoks 200 2.2t 90a ja ka klapid ei liigu. Tahaks ka need läbi suristada aga see pilt mis levib, ei klapi üldse minu kliima taga oleva pistikuga. Mul neid klemme palju rohkem. Kliima koodi lõpus olev täht on F.

Madis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kopsik
huviline



Registreerunud 06.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4q

postitati 17.11.10 23:07 Tsiteeri


Kuna minu A4 esiaknale õhku ei puhunud, siis olin sunnitud täna seda süsteemi tiba lammutama. Ja võin öelda, et 96.a. A4 puhul on eelpool olev pilt ja õpetus täiesti korrektne.

Vihjeks siis niipalju, et tuleb seda pistikut surkida, millel on kõige suuremad klemmid.

A4 asub salongis kolm mootorit ja ilmselt kapoti all peaks ka üks asuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 22.08.11 13:43 Tsiteeri


Sügis hakkab kätte jõudma ja kliima klapid jälle kinni...
Kuna katete ja kliima eemaldamisest juba kerge koblakas ees mõtlesin koostada väikse "suristamise süsteemi"
Hetkel küll idee tasandil, aga skeem tundub ok olevat:

http://ivar73.planet.ee/A6/skeem.jpg

Hetkel küll mõeldud vaid tempi klapi suristamiseks, aga kui sinna lisada igale klapile relee ja mähise otsad kokku viiga peaks saama kõiki klappe korraga suristada:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
NeoCortex
huviline



Registreerunud 07.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 03.11.14 19:56 Tsiteeri


Tere. nii vana teema, aga ehk saab veel abi. A8 2004a sama probleem, kas saaks ka seal need klapid kuidagi nö elustada? mul juba neid klappide seadmeid 2tk olemas, et saaks ehk mõlemad toimima. Aitäh


Audi A8
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.0% - SQL: 54.0%]