Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kas osta audi A2 (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 3001)
Kopu
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 2,5TDi, 2004

postitati 07.12.08 18:51 Tsiteeri
Kas osta audi A2



Kas keegi omab kogemusi A2 pidamisel, kas tasub osta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 07.12.08 19:54 Tsiteeri


Mul ei ole kogemust, aga mulle on see auto üha enam meeldima hakanud. Olen mõnda ajaviiteks näppimas kah käinud autoplatsidel ja täitsa äge on. Kahju on, et 1,4 TDi on ainult manuaalkastiga, kuid Saksast saab 1,2 TDi tuua, mida on ka automaadiga. 0-100 on sellel küll vist ca 14 sekundit, aga ma ei usu, et ma sellega eriti kunagi maanteele ka satuks. Küttekulu 4 litra sajale on täiesti naeruväärne, see on veerand või veel vähem mu praegusest kulust. Ehk et kui juba ökotamiseks läheks, siis täiega! Ja selleks otstarbeks oleks disla-A2 väga viis...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 07.12.08 21:14 Tsiteeri


Samad mõtted siin. Ainuke jama on see, et diislid on 3 silindrilised. 1.2TDI 3L on ainult automaatkastiga - see on üldse kõige väiksema kütusekuluga Audi üldse ja töötati välja 3 L/100km kohta võtma. 3 silindrilised pidid vibratsiooniga silma paistma. 1.4 ja 1.6FSI on neljasilindrilised bensiinikad. Kliima on pea kuimitte kõigil mudelitel standardvarustuses, aga tagaaknad on kõigil vändaga. Niipalju on mulle meelde jäänud neid vaadates/uurides.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Graabel
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.08 21:19 Tsiteeri


Sai ostetud mingi aasta tagasi naisele A2 1,4 TDi 2001. Naine on väga rahul, kütet praktiliselt ei lähegi. Olen sellega korra isegi maanteel sõitnud ja hätta ei jäänud. Diislil on väänet mis aitab aga 1,4 bensuka kohta ei oska kommenteerida. Selle aasta jooksul olen vahetanud tagumised amordid mis olid ostes juba väsinud. Eelmine nädal sai vahetatud esimesed amordid kuna üx hakkas kolisema ja mingid 2 puksi olid ka läbi. Rohkem pole midagi teha vaja olnud. Iseenesest on auto hästi lihtne. 1,4 tdi on 3 silindriga ja sellest tulenevalt teeb natuke rohkem seda nn traktori häält ning vibra aga mitte häirivalt. Kui enamus sõitu linnas ja vaja ökot siis tasub osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.08 21:20 Tsiteeri


ma ei tea kas ainult minul on mulje jäänud aga mida väiksem mootor seda mötetum on automaat kast. tööl mul ühel 1,6 automaat tojota ja teine 1,8 uus bmw 118-undab nagu siga kui kohalt minna.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 08.12.08 19:34 Tsiteeri


Väike bensiinimootor ja automaatkast üldiselt ei sobi kokku jah, aga see A2 on nii kerge ja turbodiislil on mõistlik vääne ehk et need mätsivad kokku täitsa kenasti. Eks see ole lõputu vaidluse koht, aga kuna diisel-A2'ga kihutada nagunii ei anna, siis säästku ta juhti vähemalt asjatust akrobaatikast.

1,8T mootori ja piiratud libisemisega difriga võiks manuaal A2 päris lõbus olla...:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.1% - SQL: 72.9%]