Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Turvapoldid valudele (Vastuseid: 21 | Vaatamisi: 4254)
Anca
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,5 TDI Avant

postitati 18.04.05 22:26 Tsiteeri
Turvapoldid valudele



Kust saaks A6-le


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 18.04.05 23:35 Tsiteeri


Ma kipun arvama et suht igast autokaupade kauplusest on neid saada... et astu vaid sisse ja küsi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Anca
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,5 TDI Avant

postitati 19.04.05 00:58 Tsiteeri
aga ei ole



olen käinud paljudes kohtades, ja ei ole


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.04.05 07:26 Tsiteeri


Rehvieksperdis ntx oli neid lausa 3 sorti letis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 19.04.05 07:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Anca
olen käinud paljudes kohtades, ja ei ole

Kus krt sa elad?:o Iga normaalses rehvitöökojaski on komplekt saadaval ca. 500.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dixi
huviline



Registreerunud 13.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 19.04.05 07:31 Tsiteeri


ProTeam. tel:6726308


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tomaza
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.05
Asukoht: Helsinki/ Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: S8

postitati 19.04.05 08:29 Tsiteeri


drewsauto 150 eeku komp.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
dj
huviline

Avatar


Registreerunud 06.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


mad.gif postitati 19.04.05 08:36 Tsiteeri


ära sa odavaid osta.... Enamvähem normaalne komplekt maksab ca 500 kr. Ostsin mõned nädalad tagasi ADL Symbols poldid, kui amordivahetuseks läks nüüd mõned päevad tagasi, siis pidin mõned välja puurima:mad:. Keerasin kohe nukid maha ja lahti enam ei saanud, krt nagu vasest olid tehtud. McGard on päris hea... ja Absoluti käest võid saada hea hinnaga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
workout
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.8 Q 142kw C4 at

postitati 19.04.05 09:11 Tsiteeri


uurisin, küsisin erinevatest rehvipunktidest ja enim soovitati osta mcgard tooteid, et kestavad normaalselt ja vajadusel saab koodi järgi ca nädalaga uue mutri (st see asjandus, mis neid lahti keerab) tellida.
ise ostsin autopartnerist, maksis 550 kr, kataloogist vaatavad mudeli järgi, et mis sobib.




http://www.e-pneumatiky.cz/Foto/Orig/mcgard-m.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
metallica
huviline



Registreerunud 21.10.02
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Kui Sul on AUDI, siis pole karta miskit!

postitati 21.04.05 15:09 Tsiteeri


No ütleme nii, et kui need turvamutrid on sellised nagu siin pildil näha, siis Ma julgen vastu vaielda nende pädevuses.
Ise töötan rehvitöökojas ja olen neid näinud küll.
Ühe nädala jooksul kolm komplekti läksid tuksi, kui ära võtsime neid alt.
Asi selles, et kui nad on uued ja korralikult kasutada, siis nad on täitsa okei. Aga kui juba vanemad ja hakkavad rooste minema ja oksüdeerima, siis jah võivad tekkida probleemid.
Kinni saab ilusti keerata, aga lahti keeramisega läheb jamaks.
Sel konkreetsel poldil on kontakt pind liiga väike lihtsalt.

Ise eelistan selliseid polte millel on sakid välja pool, sest kui midagi peaks juhtuma, siis neid saab ikka paremini kätte.

http://www.e-pneumatiky.cz/Foto/Orig/blocky-m.jpg
Komplekti hind on 350.- (Saab teha soodust!)
Ainult seal võib olla väike "aga", pätipoisid võivad ju ka neid kergemini kätte saada. :o

Tsitaat:
Algselt postitas: workout
uurisin, küsisin erinevatest rehvipunktidest ja enim soovitati osta mcgard tooteid, et kestavad normaalselt ja vajadusel saab koodi järgi ca nädalaga uue mutri (st see asjandus, mis neid lahti keerab) tellida.
ise ostsin autopartnerist, maksis 550 kr, kataloogist vaatavad mudeli järgi, et mis sobib.




http://www.e-pneumatiky.cz/Foto/Orig/mcgard-m.jpg



Kui Sul on AUDI, siis pole karta miskit! ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 21.04.05 16:15 Tsiteeri
Mettalica...



...kas kindlustusfirmad Eestis aksepteerivad sinu poolt pakutud polte?
Lahti keeramisest niipalju, et soovitan panna keermele spets tõrva. Ja tulevad lahti sama kergelt kui kinni keerates.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
metallica
huviline



Registreerunud 21.10.02
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Kui Sul on AUDI, siis pole karta miskit!

postitati 21.04.05 16:53 Tsiteeri


Hea küsimus?!
Miks ei peaks aktsepteerima ???
IF kindlustusele need sobivad, kus juures nad isegi tegelikult ei pööra nendele üldse tähelepanu.

Kas Sul on kogemusi, et ei aktsepteerita ??

Küsimus, et kuidas Sa paned tõrva sinna kui seal augus on polt sees???
Ei muidugi see tõrv on hea ja kasulik asi.
Paneme seda ikka kui on näha, et seda on vaja.
Sest see kergendab oluliselt järgminekord lahti keeramist.
Hea on teda ka sinna keskosapeale lasta, sest tavaline värk on ka see, et kipub ka sinna kinni jääma. :)

Tsitaat:
Algselt postitas: Demis
...kas kindlustusfirmad Eestis aksepteerivad sinu poolt pakutud polte?
Lahti keeramisest niipalju, et soovitan panna keermele spets tõrva. Ja tulevad lahti sama kergelt kui kinni keerates.



Kui Sul on AUDI, siis pole karta miskit! ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meelisl
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6 V6

postitati 21.04.05 17:12 Tsiteeri


Tsitaat:
http://www.e-pneumatiky.cz/Foto/Orig/mcgard-m.jpg



juhtusin just sellise poldi padruni katki keerama ja õnneks käib polt kaheks, et sai kandid peale lasta ja lahti keerata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 21.04.05 17:26 Tsiteeri


TO: Hr. Metallica.....Olen müünud erinevaid vargamutreid/polte aastaid 5, olen ka pidanud neid ilma võtmeta eemaldama, NING seni pole McGard`ile meie turul vastat olnud. Ja mis kuradi kiitus on selle otstarbe poltide puhul et saab paremini kätte.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 21.04.05 17:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: meelisl
http://www.e-pneumatiky.cz/Foto/Orig/mcgard-m.jpg



juhtusin just sellise poldi padruni katki keerama ja õnneks käib polt kaheks, et sai kandid peale lasta ja lahti keerata.


täna keerasin ise ka selle putika puruks. :( kas keegi teab palju see uus "keeraja" maksab=


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 21.04.05 18:19 Tsiteeri


Minuarust saab sellise poldi/võtme katki keerata ainult siis kui midagi on valesti tehtud: poldid rooste lastud, koonused kulunud (nii veljel kui ka sellest otseselt sõltuvalt ka poldil), pole käsitsi keeratud vaid õhupüstoliga vms. Mul on endal ka sellised juba mõnda aega kasutusel ja ei ütle mitte ainsatki paha sõna!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meelisl
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6 V6

postitati 21.04.05 20:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
Minuarust saab sellise poldi/võtme katki keerata ainult siis kui midagi on valesti tehtud: poldid rooste lastud, koonused kulunud (nii veljel kui ka sellest otseselt sõltuvalt ka poldil), pole käsitsi keeratud vaid õhupüstoliga vms. Mul on endal ka sellised juba mõnda aega kasutusel ja ei ütle mitte ainsatki paha sõna!



suruõhuga ei tohi turvapolte üldse puututa. eks see polt oli juba päevi ka näinud. pärast vaatasin et mõrad olid ka sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.04.05 09:26 Tsiteeri


Mul õnnestus ka äsja 1 McGard ära lõhkuda. Kuna rattavõti pole mul mitte rist, vaid selline vända moodi (pärand E30 BMW-st), siis ilmselt mõjus sellega keeramine ka küljesuunas ja võtmesüvendist äärepoole jääv serv murdus tükkidena ära. Alles jäi ainult keskosa, kuid sealt hakkas võti lahti keerata üritades üle käima. Oleks juba ilmselt keevitusega kallale läinud, kuid Rehvieksperdi tüübid soovitasid 4 ülejäänud polti paar tiiru lahti keerata ja siis tühjale platsile äkkpidurdusi ja kiirendamisi tegema minna. Ja tõesti - hakkaski varsti keerama ja sain ta sealt kätte.
Lõhkumine oli ilmselt oma viga ja edaspidi olen nende keeramisel ettevaatlikum. Huvitav, kuidas see kõvasulamist osa sinna ülejäänud poldi külge liidetud on?

Veel üks tähelepanek: Audi originaalpoldid on sfäärilise tugipinnaga, kuid seni minu nähtud turvapoldid on kõik olnud koonilisega. Originaalveljed on ka kõik sfäärilise pinnaga avadega olnud. Seega hoiab selline turvapolt ratast vaid sellele koonusele jääva kitsa ringjoonekujulise pinnaga, mitte päris nii, nagu ette nähtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meelisl
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6 V6

postitati 22.04.05 18:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: BlackHuvitav, kuidas see kõvasulamist osa sinna ülejäänud poldi külge liidetud on?


poldil olid nagad ja kõvasulam oli siis kinni needitud.
ei viitsinud nii detailselt lahti lammutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 23.04.05 22:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Veel üks tähelepanek: Audi originaalpoldid on sfäärilise tugipinnaga, kuid seni minu nähtud turvapoldid on kõik olnud koonilisega. Originaalveljed on ka kõik sfäärilise pinnaga avadega olnud. Seega hoiab selline turvapolt ratast vaid sellele koonusele jääva kitsa ringjoonekujulise pinnaga, mitte päris nii, nagu ette nähtud.



Teema algataja on küsinud, kust A6-le turvapolte saada ja
enamik vastajaid soovitab muidugi autoosade poodi minna.

Tegelikult pole aga mina veel ühtegi A6-e originaalveljele sobivat turvapolti kohanud. Pikkuse ja läbimõõdu poolest parajate poltide tugipind on vale kujuga, nagu ka Black kirjutas.
Ja kuna valuvelg on pehmemast materjalist kui polt (või vähemalt korralik polt :)), siis rikub sellise turvapoldi kasutamine velge. Lihtsalt polti kõvasti kinni keerates keerab poldiaugule ka uue kuju sisse. Ja tavaline polt sinna pärast enam ideaalselt ei istu. Isegi kui kasutada ainult ühte turvapolti, aga velge mitmeid kordi alt ära võtta ja uuesti alla panna, ning turvapolt iga kord uude auku keerata, võib juhtuda, et rikub kõik viis auku ära.

Ei tea muidugi, kas veidike muutunud poldiaukude pärast nüüd ratas lausa alt ära tuleb, aga midagi head selles ka ma pole näinud. Sellepärast olen ise nii teinud, et turvapoldi augu ära märkinud ja alati panen turvapoldi samasse kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
C6
huviline



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.2 ja A4 Avant Quattro 1.8T

postitati 25.04.05 15:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: V200
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Veel üks tähelepanek: Audi originaalpoldid on sfäärilise tugipinnaga, kuid seni minu nähtud turvapoldid on kõik olnud koonilisega. Originaalveljed on ka kõik sfäärilise pinnaga avadega olnud. Seega hoiab selline turvapolt ratast vaid sellele koonusele jääva kitsa ringjoonekujulise pinnaga, mitte päris nii, nagu ette nähtud.



Teema algataja on küsinud, kust A6-le turvapolte saada ja
enamik vastajaid soovitab muidugi autoosade poodi minna.

Tegelikult pole aga mina veel ühtegi A6-e originaalveljele sobivat turvapolti kohanud. Pikkuse ja läbimõõdu poolest parajate poltide tugipind on vale kujuga, nagu ka Black kirjutas.
Ja kuna valuvelg on pehmemast materjalist kui polt (või vähemalt korralik polt :)), siis rikub sellise turvapoldi kasutamine velge. Lihtsalt polti kõvasti kinni keerates keerab poldiaugule ka uue kuju sisse. Ja tavaline polt sinna pärast enam ideaalselt ei istu. Isegi kui kasutada ainult ühte turvapolti, aga velge mitmeid kordi alt ära võtta ja uuesti alla panna, ning turvapolt iga kord uude auku keerata, võib juhtuda, et rikub kõik viis auku ära.

Ei tea muidugi, kas veidike muutunud poldiaukude pärast nüüd ratas lausa alt ära tuleb, aga midagi head selles ka ma pole näinud. Sellepärast olen ise nii teinud, et turvapoldi augu ära märkinud ja alati panen turvapoldi samasse kohta.


Huvitav tähelepanek, et turvapolt velge rikub. Vaatasin, et mul on veljes see auk teistsugune, kus turvapolt sees oli. õnneks alles hiljuti ostsin turvapoldid, pole mitmesse auku veel jõudnud panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 28.08.05 11:48 Tsiteeri


jäi vana teema silma kuid ei saa mitte jätta ütlematta...


mitte turvapolt ei riku velge vaid vale koonusega valitud polt. Tehase veljed enamasti kumera koonusega, suurem osa after market velgi aga 60 kraadise koonusega.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.0% - SQL: 53.0%]