Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Rataste tasakaalustamine ja sirgestamine Tartu (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2493)
PRR24
huviline



Registreerunud 30.09.09
Kasutaja on eemal


postitati 08.07.12 09:04 Tsiteeri
Rataste tasakaalustamine ja sirgestamine Tartu



Kas keegi oskab soovitada töökoda Tartus, kus
- oleks korralik kaasaegne pink rataste tasakaalustamiseks ja
- asjalik mees pinki opereerimas

Töökoda võiks olla võimeline tuvastama (ka pisut) kõvera velje ja parimal juhul olema suuteline selle ilma treimata-kuumutamata sirgestada.

Kokkuvõttes võiks sealt lahkudes olla rattad ideaalselt sirged ja tasakaalus.

Aktsepteerin, et kvaliteetne töö võib olla kallim, kui mitte-nii-kvaliteetne töö.

Kui Tartu kohta ei oska soovitada, võib soovitada tegijaid ka mujal Eestis.

Tänud ette.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 08.07.12 16:38 Tsiteeri


Võru tn, kus see kollane Põrnikas katusel on, seal olid varem väga asjalikud vennad ametis. Sai seal kunagi ühe Saabi velgi sirgestatud. Töö kiire ja väga korralik.

EDIT: See ülbuse teema on vist individuaalne :D Ses mõttes, et mina kui käisin seal, siis olid küll väga muhedad vanad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Nelikvedu
huviline

Avatar


Registreerunud 11.01.11
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,9 TDI

postitati 08.07.12 17:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Võru tn, kus see kollane Põrnikas katusel on, seal olid varem väga asjalikud vennad ametis. Sai seal kunagi ühe Saabi velgi sirgestatud. Töö kiire ja väga korralik.


Seal Võru tänavas tõesti korralikult ja hea hinnaga tehakse, tiba ülbed, aga eks nad samuti inimesed:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
macdiversant
huviline



Registreerunud 10.12.03
Asukoht: Tartu - Peedu - Otepää
Kasutaja on eemal

Auto: A5Q

postitati 08.07.12 19:18 Tsiteeri


Samuti soovitaks esimese valikuna seda Võru tn. kohta. Minu meelest olid just suhtumiselt hästi vastutulelikud ja mõnusad.

Teise eelistusena soovitaksin Carboxi, kus ka neil on sellest suvest alates sirgestuspink. Pöörduma peaks siis nende Kreutzwaldi tn. töökotta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 09.07.12 00:07 Tsiteeri


http://www.avelg.ee/
Erinevalt teistest töökohtadest Tartus, ei sirgestata mitte kuvaldaga, vaid on spets pink olemas. Olen külastanud RS4-ga ja rahul.

Samas, kui mul S6-l Võru tn-s kuvaldaga tehti jäi asi ka kenasti sirge ning ka A-Veljes räägiti neist hästi, kui mainisin.

Ehk siis vali üks neist kahest ja mine, mõlemal juhul peaksid saama normaalse tulemuse.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Mr.E
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Avant 1.8Tq, 83a. B2 Quattro

postitati 09.07.12 12:46 Tsiteeri


See ülbuse teem nii ja naa, kuids kellelgi, aga mina sain seda tunda ja ka töö venis pikalt. Mõtlen siis seda Võru tn. kohta. Aga lõpuks sain veljed kätte ja vähemalt oli tehtud. Hind oli ka täitsa OK.

Ja Avelg saadab millegipärast osad tööd sinna võru tn. Selline juhus oli minu omadega.


Hea ruudus = parim |
B5 Avant 1.8Tq - OMC2017 - 282km/h | 11.0@217km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 09.07.12 14:14 Tsiteeri


Olen mitmeid kordi seal "kollase põrnika" juures käinud ja 5+, pole seal mingit ülbust kohanud.
võibolla siis mõne keerukama veljega midagi...minul on olnud kõik Audi originaal veljed.Keevitusõmblus ka korralik seal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 09.07.12 14:45 Tsiteeri


Keevitati seal velge ning tehti natuke praaki. Iga paari tunni tagant oli rehv vastu maad. Läksin tagasi, et garantiiremont või nii, sepp kes keevitas ei võtnud mingit raha aga rehvivennad koorisid oma töö eest küll. Kas oleksin pidanud siis ise kiskuma maha selle et keevitajale viia? Ses suhtes natuke naljakas suhtumine. Maksin 96euri velgede mahavõtu ja sirgestamise eest kokku. Selle eest oleksin eeldanud et ei pea järgmine päev uuesti veel 6euri rehvimehele maksma nende praagi eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.6% - SQL: 74.4%]