Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K. katuseluugi kohta B4 (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1751)
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 23.09.04 16:10 Tsiteeri
K. katuseluugi kohta B4



Mul on olnud kogu sellel ilusal suvel probleem nimelt probleem on järgmine kui hakkab julmalt sadama siis sajab ka mulle salongi vihma. vihmavesi tilgub salongi sealt plastiku pealt kus on salongi tuli ja katuseluugi lüliti. Kas keegi oskab soovitada mida peab tegema et sealt vihmavett ei tilguks. tihend tundub muidu normaalne olevat.
üks küsimus veel mix on selle plastmassi all kuuskant võti? lisan pildi ka et oleks parem arusaada minust. :)

PILT ON SIIN


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sermon
huviline



Registreerunud 06.07.03
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330xd

postitati 23.09.04 16:40 Tsiteeri


kuuskant võti on selleks, et kui juhtub luuk katki minema ja luuk on lahti, vihma hakkab sadama, siis sellega saad ta kinni keerata ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 23.09.04 18:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja CarlosSQ
Mul on olnud kogu sellel ilusal suvel probleem nimelt probleem on järgmine kui hakkab julmalt sadama siis sajab ka mulle salongi vihma. vihmavesi tilgub salongi sealt plastiku pealt kus on salongi tuli ja katuseluugi lüliti. Kas keegi oskab soovitada mida peab tegema et sealt vihmavett ei tilguks. tihend tundub muidu normaalne olevat.




kas "vihmavee torustik" luugi ümbert alla välja on puhas?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 23.09.04 19:21 Tsiteeri


Äkki laseb esiklaas tihendi vahelt läbi.:) Kui see sitasti ette liimitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kama2
huviline



Registreerunud 24.08.03
Asukoht: Dorpat
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.04 19:41 Tsiteeri


Vaata äravoolu torud luugil, tavaline asi et nad umbe lähevad. Kui ma ei eksi neid peaks 4 tk olema. 2 ette ja 2 taga.
Tagumised tulevad stange alla välja, esimesed, kui ukse lahti teed, siis otsi kere peal kummi junnid. Spetsid soovitavad akudrelliga ja vana spidoka trossiga neid puhastada, ise sellist variandi pole proovinud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 24.09.04 11:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kama2
Vaata äravoolu torud luugil, tavaline asi et nad umbe lähevad. Kui ma ei eksi neid peaks 4 tk olema. 2 ette ja 2 taga.
Tagumised tulevad stange alla välja, esimesed, kui ukse lahti teed, siis otsi kere peal kummi junnid. Spetsid soovitavad akudrelliga ja vana spidoka trossiga neid puhastada, ise sellist variandi pole proovinud


esimesed kaks puhastasin ära (ei tndunud väga sitased olevat) aga tagumisi ei leidnud.


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.0% - SQL: 46.0%]