Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Silla stend/diagnostika? (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2636)
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 22.09.04 16:16 Tsiteeri
Silla stend/diagnostika?



Hei,

küsiks siis et millist kohta te soovitaksite kui on kahtlused esisilla korrasolekus ja tahaks saada konkreetset diagnoosi mis ja miks, mitte et, vahetame juppe senikaua kuni õige jupp juhtub :P

Probleemist endast siis. Kuidagi imelikuks on muutunud esisild, otseselt ei kolise, aga justkui oleks häälekam + väljakeeratud ratastega aeglaselt miskist ebatasasusest yle manööverdades ( a la parkla ) on vahest tunne et parempoolne ratas oleks justkui amordita, selline ratas mitu korda kiiresti yles-alla heli justkui.
Lisandunud on justkui ka aegajalt heli kiirendama hakkamisel, kerge kolks. Ning täna märja asfaltiga oli kiire ristmikult välja keeramisega ning tõmbas kergelt ketsi all ringi olles enamvähem pidamise ja mittepidamise piiril siis hakkas terve esiots hullumoodi ylesalla rappuma/hyplema, suht järsult ja kogu aeg kuni rehv all ringi käis.

Ehk siis ideed ja nõuanded heade kohtade suhtes teretulnud - forssi ei armasta ja revalit viimaste teemade valguses ei usalda.

Juhitavus aga on endiselt täiesti bueno.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 22.09.04 16:21 Tsiteeri


poolteilje ots? rattad välja keerates vaikselt kohalt minnes hoia aken lahti ja kuula kas on mingi krõbin krägin vms kah taga...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 22.09.04 16:54 Tsiteeri


Krõbinat pole täheldanud, ainus asi mis sedasi häälekaks muutub on seni roolivõim.. Aga järgmine kord kuulan hoolikamalt. Ja proovin edasi ning tagurpidi seda trikki.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 22.09.04 17:48 Tsiteeri


Peterburi mnt 38. Suht hea sillastend ja asjalik silla spetsialist.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tige Kala
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B7 S-Line

postitati 22.09.04 19:24 Tsiteeri


Tulika Autoteenindus Tihase tänaval:D Hea koht silla reguleerimiseks ja veermiku kontrolliks. Siiamaani kõigist hädadest jagu saadud. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mäks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.04
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,9TDI

postitati 22.09.04 19:33 Tsiteeri


Olen ka korra sillastendis käinud(Kohta ei nimeta, kuna mu sõber töötab ka seal) No reguleerisid ja möllasid seal. Parast küsisid veel hea papi(paar sotti).
Kokkujooks oli nii hästi reguleeritud, et kruusateel hakkas asi loopima. Ma siis ajasin kodus kanalipeale ja tegin asja ära vanamoeliselt kahe kaikaga. Siiamaani pole kummi söönud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ZZZ 705
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.03
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 1.8 S -91

postitati 23.09.04 09:52 Tsiteeri
Jep



Sama siin. Käisin kah silda reg. Peale seda auto hakkas kiskuma paremale. Läksin siis tagasi- kontrolliti uuesti ja läks veidi paremaks aga ikka. Huvitav, kummi ei söö. Kas peaks minema teise kohta või?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nokkar
huviline



Registreerunud 19.08.04
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0TDI 2007

cool.gif postitati 23.09.04 10:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Mäks
Olen ka korra sillastendis käinud(Kohta ei nimeta, kuna mu sõber töötab ka seal) No reguleerisid ja möllasid seal. Parast küsisid veel hea papi(paar sotti).
Kokkujooks oli nii hästi reguleeritud, et kruusateel hakkas asi loopima. Ma siis ajasin kodus kanalipeale ja tegin asja ära vanamoeliselt kahe kaikaga. Siiamaani pole kummi söönud.


Vana raipe puhul muidugi võib nii teha... :D
Kas seesama mis, avatari pildil näha? :D
Hihii


TipTop
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JL
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.03
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Coupe S

postitati 23.09.04 12:57 Tsiteeri


sama teenust Tartus?

Kus tehakse hästi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 24.09.04 07:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja JL
sama teenust Tartus?

Kus tehakse hästi?

Mina käisin OÜ Automaat`is, seal Turu Tirsi vastas, tehti heaks nii esi- kui ka tagasild.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mäks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.04
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,9TDI

postitati 24.09.04 07:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja nokkar
Tsitaat:
Esialgne postitaja Mäks
Olen ka korra sillastendis käinud(Kohta ei nimeta, kuna mu sõber töötab ka seal) No reguleerisid ja möllasid seal. Parast küsisid veel hea papi(paar sotti).
Kokkujooks oli nii hästi reguleeritud, et kruusateel hakkas asi loopima. Ma siis ajasin kodus kanalipeale ja tegin asja ära vanamoeliselt kahe kaikaga. Siiamaani pole kummi söönud.


Vana raipe puhul muidugi võib nii teha... :D
Kas seesama mis, avatari pildil näha? :D
Hihii


Selle raipega ei julgeks teenindusse minnagi:D
Tegu oli ikka suht norm masinaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dantee
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 320

postitati 27.09.04 00:11 Tsiteeri
Hea koht, tean soovitada!



ZZZ 705 soovitan sul internetist otsida Peterburi mnt asuva "AUTOPARTNER" tel numbri ja aeg kokkuleppida, see jumala norm koht ja võrreldes selle kohaga, kus käisid, hinna vahe 120.- (odavam muidugi). Käisin seal tööandja saastaga, mis vedas enne pe***t viltu nagu tappa saanud koer, tundus asi lootusetu aga seal saadi asjast jagu. See vist ongi Peterburi mnt 38?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ZZZ 705
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.03
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI 80 1.8 S -91

postitati 27.09.04 12:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Dantee
ZZZ 705 soovitan sul internetist otsida Peterburi mnt asuva "AUTOPARTNER" tel numbri ja aeg kokkuleppida, see jumala norm koht ja võrreldes selle kohaga, kus käisid, hinna vahe 120.- (odavam muidugi). Käisin seal tööandja saastaga, mis vedas enne pe***t viltu nagu tappa saanud koer, tundus asi lootusetu aga seal saadi asjast jagu. See vist ongi Peterburi mnt 38?!



Jah ma tean seda kohta. On küll suht hea aga ma lähen nats lähemale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.0% - SQL: 36.0%]