Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Tühi töö - ikka taob... (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2033)
sospert
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal

Auto: q7

postitati 21.09.04 13:41 Tsiteeri
Tühi töö - ikka taob...



Ja vot nii ongi. Autol on ära vahetatud kõik kummidetailid ees, mis vahetada annab - õõtsad, põhiraami neli kummipuksi, stabika keskmised puksid, amordid (Sachs) ja nende peal asetsevad puksid koos tugilaagritega, pluss veel käigukasti padjad.
Ennem vahetamist selgus, et vasakpoolne amort ikke täitsa läbi - ajas kohe vedelikku välja - kuigi oli gaasikas.
Vasakult poolt tuli ka hulleb kobin (tagumine).
Nüüd kus ees on kõik uus, siis alguses isegi tundus, et asi korras ja kõik vaikne, kuid tasapisi hakkas selguma tõsiasi - ikka taob, st, et kui sõidad treppis teel sajaga või siis äkilistest servadest üle siis käib selline "põmmimine" koguaeg. Muidu on auto vaikne.

Kas võib äkiste olla, et amordid jamad, kuigi uued. Või ei sobi need gaasikad.
Või mis üldse võib sellist efekti põhjustada, sest peale mootori patjade said kõik tükid uued?

PS! Sama teema on ka tagaotsaga - kõik kummi detailid lähevad vahetusse - kui juba, siis juba.
Siit ka väike küss, et kas kellegil on pakkuda sellise normaalse hinnaga tagasilla pukse quattrole, ma võiksin ka detaili numbrid kirja panna, et oleks lihtsam hinda leida. Seda aave asja eriti ei usalda.... Olen ka lugend, et vahepeal keegi pakub klubilistele pukse osta tema kaudu a kahjuks nime ei tule ette.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 21.09.04 13:58 Tsiteeri


Katsu, kas stabika kondid on lõtkuga.. Kui jah, siis need tekitavadki kolinat.

PILT

Nr. 16 varras on stabika kont

Võta ratas maha ja katsu käega, kas liigub?


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 21.09.04 14:14 Tsiteeri


minul juhipoolne stabika varras loksub ja kolin tekib paremale ehk kõrvalistuja poole. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
sospert
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal

Auto: q7

postitati 21.09.04 14:17 Tsiteeri


Põle ju sellist kontigi...!
Tegemist vana a6-ga. Stabigas kinnitub õõtshoova keskele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 21.09.04 14:18 Tsiteeri


Aga arvan siiski et gaasikas teeb sellist kolksu,mul tõksib ta tavaliste amortidega,nagu olen aru saanud et see Audide eripära ja sõbra A80 tõksib ka,algul omanik arvas et midagi peetis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 21.09.04 14:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja sospert
Põle ju sellist kontigi...!
Tegemist vana a6-ga. Stabigas kinnitub õõtshoova keskele.


Kuna oman ise Audi 80-t, siis eeldan, et kõigil on see auto :P My bad


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.09.04 09:22 Tsiteeri


Ei saanud aru, kust sul see kobin siis nüüd tuleb, kas eest või tagant. Aga Quattro puhul vaata tagumise silla keresse vahtivad suured puksid üle, need tagusid andsid mul keresse jubedaid litakaid, samas ei tundunud üldse pees olevat. Ülemised kaldehoovad taga on kah minev kraam. Sharniiride seisukord sõltub sellest kuidas enne sõidetud on, aga nendest ei pidanud ma ühtegi välja vahetama, kõik nagu uued. Variant, kogu mäng välja vahetada koos amortide, pukside, hoobade jne. nagu mina seda tegin. Hea vaikne on küll :) Ainult rahakotile pole just lõbus laks :P Kõik tööd olen teostanud Tartus Carstopis, jupid Aavest ja Aasta autost. Mootoripatjade kohta ei oska diisli puhul kosta. Üldjuhul teadjam mees raudkangiga on võimeline selle kindlasti selgeks tegema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sospert
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal

Auto: q7

postitati 25.09.04 10:15 Tsiteeri


taob ikkagi eest...
taga klobiseb niisama...
sinna ma veel kavatsen jõuda:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
anomaalia
huviline



Registreerunud 05.11.02
Asukoht: kus jope ripub, üldiselt Wismaris
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2,8 Quattro Avant

postitati 13.10.04 20:59 Tsiteeri


Omal tekitas ees kunagi rõvedat kolinat piduri support. Sõrmed olid kuivad ja üsna kulunud. Määrisin sõrmed, vahetasin õhukeseks kulunud kettad ja klotsid ning rohkem probleeme ei olnud


Ei kandideeri oma arvamusega absoluutsele tõele....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.3% - SQL: 42.7%]