Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Murti audisse sisse (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 3240)
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 20.09.04 04:21 Tsiteeri
Murti audisse sisse



Niisiis 10 minutit tagasi äratas mind lasnamäel kellegi auto signalisatsioon, uvitaval kombel oli kohe uni läinud ja vaatasin siis aknast et mis täna siis teoksil, maja ees seisis otse laternaposti all valge audi b3, mille juhipool küljes askeldasid 2 alaealist krrrdijobursk. Kuna õue poleks nii kiiresti jõudnud ja mul oli veel mati silmas, siis vilistasin ja sõimasin paar sekundit neid, sellepeale nad muidugi ehmatasid ja jooksid minema, mulle tundus et makk läks ka kaasa, noh muidugi kui see mõne teise auto oma polnud. Samas ärkasin kohe signa tööleminemise peale ja nii kiiresti poleks makki kätte saanud (ma arvan), või siis signa hakkas hiljem tööle. Krt ma mõtlen kui abitu tegelikult on autoomanik ikka, alla kolkima jõuaks ikka ainult kas väga sakkis või siis poolsurnud varast (noh lolli ka). Muidugi läksin siis alla vaatama, et noh numbrit vaadata ja siis lasta omanikule teadata, noh siis jõudis ka ülikiiresti politsei kohale. Aga noh kuna nendel oli autos nii tähtis jutt veel pooleli siis ma seisin niisama ja vaatasin. Aga noh siis seletasin ära et näete poisid see auto seal, siis küsis et kas minu auto, ütlesin et ei , siis küsis et kelle auto see on.....ee....ma siis mõtlesin välja et ma ei tunne kõiki autoomanikke lasnamäel, sellepeale jäi vait. Krt ma ei tea, nüüd lähevad signadega autod juba nagu saiad ja midagi ei saa teha ka, sest ei jõua lihtsalt välja - noh ma siis vaatan mis edasi pakutakse...


Audiga teed suure linna, teistega ei tee sedagi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Mäks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.04
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,9TDI

postitati 20.09.04 07:40 Tsiteeri


jah nii see on.
Ja mentide suhtumine ajab ka s*** keema.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kaiz
huviline



Registreerunud 06.08.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S-type 2.0 TDI

postitati 20.09.04 08:32 Tsiteeri


Kas meie maal on need klemmidega väljatulistatavad kõrgepingeallikad legaalsed? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.09.04 08:34 Tsiteeri


Kui auto muus osas turvatud on, siis makiga ei ole muud varianti, kui igal õhtul kaenlasse ja tuppa. Uni on kohe palju rahulikum ja makil ka hea soe olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 22.09.04 14:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Mäks
jah nii see on.
Ja mentide suhtumine ajab ka s*** keema.:mad:

Mebntidel on vist see probleem, et kui sa kannataja ei ole siis ei saa süüdistust esitada, aga samas ei tohiks se mingi määrav põhjus olla ju...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 22.09.04 17:58 Tsiteeri


....et siis pole kunagi mõtet kutsuda politseid kui naabril korter tühjaks tassitakse:P


Audiga teed suure linna, teistega ei tee sedagi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 23.09.04 06:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Black
Uni on kohe palju rahulikum ja makil ka hea soe olla.


kui mu auto öösiti peaks lasnamäel maja ees seisma siis mul tekiks küll silmade alla kotid ja magada ei saaks...vaid passiks ainult akna peal... makist oleks muidugi ka kahju aga ma arvan, et kui uut makki pole kuhugi enam panna siis oleks veel rohkem nutt kurgus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.09.04 07:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tomb
kui mu auto öösiti peaks lasnamäel maja ees seisma siis mul tekiks küll silmade alla kotid ja magada ei saaks...vaid passiks ainult akna peal... makist oleks muidugi ka kahju aga ma arvan, et kui uut makki pole kuhugi enam panna siis oleks veel rohkem nutt kurgus.
Aga sa palun loe mu postituse esimest lauset ka. Lasnamäel seisavad majade ees tuhanded autod ja ma küll ei usu, et kõik omanikud pensiokatest vanamuttide või nende kasside kombel pidevalt akendel kõõluvad.

BTW, oled sa Lasnamäel elanud või kujundad oma eelarvamused linnalegendide põhjal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 23.09.04 08:14 Tsiteeri


Eks see on tõesti nii, et tuleb eelarvesse sisse planeerida "lisakulutused" rüüstatud või ära aetud auto jaoks. Selge on see, et sellised asjad juhtuvad peamiselt mõnes kindlas rajoonis. ptüiptüiptüi. Lasnamägi (kuuldavasti) ja kopli (järgi proovitud) on vist kõige hullemad. "Linnalegendid" ja statistika ei kajasta paraku vähimalgi määral tegelikku olukorda kuna väiksemaid autode rüüstamisi miilitsa pikaajalise tegevusetuse tõttu ju lihtsalt ei registreerita. Statistika järgi aga kuritegevus muudkui väheneb.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 23.09.04 08:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Black

BTW, oled sa Lasnamäel elanud või kujundad oma eelarvamused linnalegendide põhjal?


kahjuks v6i 6nneks olen ma juba 14 aastat lasnamäel pidanud elama ja lähtun sellest, et minu maja ümbruskonnas on selle ajaga k6ikv6imalikke "muus m6ttes turvatud" autosid umbselt ära viidud... rääkimata igasugustest automaki-poistest...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.09.04 08:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tomb
kahjuks v6i 6nneks olen ma juba 14 aastat lasnamäel pidanud elama ja lähtun sellest, et minu maja ümbruskonnas on selle ajaga k6ikv6imalikke "muus m6ttes turvatud" autosid umbselt ära viidud... rääkimata igasugustest automaki-poistest...
Ilmselt siis ei piisa seal kandis vilkuvast dioodist esiaknal + mehhaanilisest lukust...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 23.09.04 09:00 Tsiteeri


probleemiks hakkab tekkima ka parklate vähesus (tundub naljakas).... kuigi ma nään ühelt poolt maja aknast vähemalt 4-5 parkimisplatsi siis näiteks yleeile polnud neil yhtegi vaba kohta terveks kuuks ( ainult paar yhe öö kohta, millega parklapoisid omale leivaraha koguvad, sest lasnamäel ju enamikes kohtades seda kirja ei panda et mina sinna yheks ööks auto jätsin ... viskad 25 eeku letti ja mehike näitab sulle koha kuhu s6itma peab ) ... ühes6naga autosid liiga palju inimestel ... niiet ei jäägi muud yle kui hoovis hoida... täica jama
ise a'la sain ka tutvuse kaudu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jtt
huviline



Registreerunud 25.08.04
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: toy

postitati 23.09.04 09:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tomb

kui mu auto öösiti peaks lasnamäel maja ees seisma siis mul tekiks küll silmade alla kotid ja magada ei saaks...vaid passiks ainult akna peal... makist oleks muidugi ka kahju aga ma arvan, et kui uut makki pole kuhugi enam panna siis oleks veel rohkem nutt kurgus.


Ise juba kolm aastat lasnas (taga lõpus) auto maja ees, selle aja sees olnud nii ööläbi uksi lahti kui ühel juhul ka ööläbi võtmed ees (vahepeal peale uue auto saamist tõsi küll seisis vist nädala parklas, mõtlesin et olen tubli - aga ära tüütas :D ).
Maki paneeli siiki üritan ära korjata, kui paneeliga makk on. Ja selle kolme aastaga on asi kõvasti muutunud, kui kolm aastat tagasi ma oma autot maja ees hoidsin, siis inimesed arvasid et ma ei ole terve, aga praegu pole ööseks kuhugi enam parkidagi õieti ning maja ette jäetakse ka uusi (ja palju kallimaid) autosi õnneks juba teisigi...

Ja ühtegi närvirakku ma pole sellepärast et auto õues seisab küll viitsinud kulutada. Ja akna peal pole elus luuranud.

Ei väida et midagi siin ei juhtu, kuid tundub et linnalegendid ikka nagu abiks ikka natukene lasnaka imagole...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 23.09.04 17:11 Tsiteeri


...hehh....oleks veel tuttavaid autoomanikke majas, siis võiks kambapeale väikese videovalve välja mõelda, aga noh halvimal juhul saab siis lihtsalt kaotust veel telekast ka läbi elada...


Audiga teed suure linna, teistega ei tee sedagi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 23.09.04 22:00 Tsiteeri


tuleb paigaldada autopomm lihtsalt, muud ei jää üle


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 24.09.04 06:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Marurahulik
...hehh....oleks veel tuttavaid autoomanikke majas, siis võiks kambapeale väikese videovalve välja mõelda, aga noh halvimal juhul saab siis lihtsalt kaotust veel telekast ka läbi elada...


:D ... müüd v6sale maha kasseti ja ostad mänguauto...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 24.09.04 19:52 Tsiteeri


võsa on on üldse üks lahja vend, kunagi sai jälitatud metallivargaid kuni Paldiskini välja, kutsusin võsa ka sinna, mõtisin et noh vana kogend mees, teeb veel hea vilmi ka. Tuli kohale siis näitasin et näe need mehed seal, et lähme võtame kinni, siis hakkas vabandama et ootame ikka politsei ka ära, et äkki ei saa jagu. Kui politsei jõudis siis olid muidugi mehed juba lahkunud ja autogi metallist ära tühjendanud kuhugile...võsa oli esimene mees kes minema pani. Politsei ise oli nii mugan, et küsis kus vargad on, rääkisin , et näe siia trepikotta läks viimane mees...selle peale küsiti et miks ma kinni ei võtnud...jaa....selle peale tekib küsimus, et kas ma võin endale vilkuri ka poest osta ja kiirust tahaks ka ületada. Asja kokkuvõte oli selline, et politsei ei viitsinud asja uurida, ütlesid, et pole nende rida (muidugi saadeti meile liikluspolitsei kohale). Ahh...neid jutte võib rääkima jäädagi....täna sõideti tagant sisse, rammija süüd ei tunnistanud, politsei kutsusin kohale...tema ütles et teeme fifti-fifti...onju hea tunne???


Audiga teed suure linna, teistega ei tee sedagi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 75.5% - SQL: 24.5%]