Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Ehk siit keegi mind arvutiostul hinnaga aitaks... (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 4308)
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.03 17:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Oll
Mina küll chaintechi emat ei laida - ise kasutan selle firma toodangut ja olen täitsa rahul@XP1800+(ei ole vaja maksta 500 eeku rohkem seepärast et prose kordajat saaks biosist muuta mu meelest - see ju niikuinii lukus). Samas ei soovita mingil juhul osta gf mx440 videokaarti - katsu hankida näiteks mingi ati radeon 8500le. Ja prose venti valides lase kasvõi käima panna ja vali kõige vaiksem (ja pärast keera tarkvaraliselt veel 50% pöördeid maha)

Eriti julge vend... ise kasutad AMD-d ja lükkad prose vendi 50% madalamaks... nu kuda kellegile :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Oll
huviline



Registreerunud 04.12.02
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 13.03.03 22:35 Tsiteeri


Tsitaat:
(ja pärast keera tarkvaraliselt veel 50% pöördeid maha)
Eriti julge vend... ise kasutad AMD-d ja lükkad prose vendi 50% madalamaks... nu kuda kellegile :P


Kui on korraliku soojusjuhtivusega radikas siis ei pea see venti nii kiiresti vurama. ISe olen teinud sissoftiga burn-in testi ja prose temp tõusis 2* ainult. Kui emaplaadi soft võimaldab siis soovitan küll ventika kiirust maha võtta - kasvõi 75% peale jätta kui rohkem alandada ei riski - kusjuures sa saad ju temperatuuri jälgida. ventika kiiruse kontrollimiseks kasutan proget SpeedFan 4.07 (otsi googlega)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.6% - SQL: 61.4%]