Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Paremal pool ees otsas kolgsub midagi (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1719)
Jaanust
huviline



Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 20V Quattro

postitati 10.09.04 09:51 Tsiteeri
Paremal pool ees otsas kolgsub midagi



Tere!

Selline mure, et auto ees otsas paremal pool midagi kolksub. Seda siis sõites läbi aukude (isegi väiksemate aukude puhul), aeglaselt sõites ja kiirelt rooli ühele-teisele poole keerates ning isegi siis kui auto kipub vahest kergelt jõnksutama on nimetatud kolksu kuulda.
Kontrollitud on roolivarda otsad, stabilisaatori varda otsad ja amortisaatorid. Nendes oli olukord ok.
Kindlasti võib põhjuseid olla mitmeid, kuid hea oleks teada mida peaks veel üle vaatama.
Ette tänades J.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mike
huviline

Avatar


Registreerunud 13.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 3.0 Q

postitati 10.09.04 10:06 Tsiteeri


kolksub, mitte kolgsub!

sry abuot OT, aga kuna viga oli läbiv, st mitte näpukas, ei saanud mitte vaiki olla!


www.auto24ring.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 10.09.04 10:31 Tsiteeri


Mul oli täna hommikul sama nali, et auto vasak esinurk on yleöö kolksuma hakanud. Pidasin kinni ja leidsin ka pöhjuse: öösel oli keegi mul valuvelgede poldid lahti keeranud:mad:. Esimesed olid köik lahti ja tagumistest 3tk lahti. Siis hakkasin mötlema, et just vasak kylg on piisavalt varjus vööraste pilkude eest, kus niiviisi vaikselt nokitseda saab. Ei teagi, kas hakkas signa tööle, mis pätid ära ajas, vöi käis möni seal pargis oma koera jalutamas ja sattus peale. Kui nii jätkub, hakka vöi autol öösiti uksigi lukustama:D
Ei olnud esimene kord elus, sellepärast sain "veale" kohe jaole, kuid korra nooremana söitnud niiviisi "kolksuva sillaga" nädalaid, enne kui taibanud veljepoldid kinni keerata:). Kui ise viga ei leia, tasub ehk lasta sillatest teha. Osa kolksusid tuleb paraku välja ainult sellises olukorras, kus rattalt kaob raskus pealt (kolksub sel momendil, kui ratas alles auku läheb) ning seda viga ilma korralikult autot raputamata yles ei saagi leida...


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 10.09.04 11:09 Tsiteeri


Hmm mida siis pakkuda- amort(ülevalt lahti, topsis lahti,ega õli väljas pole?),vedrukandur(laagriga) kulunud, zarniir väikse lõtkuga,õõtsa puksid,pooltelg sisemine ots annab järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 10.09.04 16:49 Tsiteeri


Mul kolksus mootori padi, mis oli täiesti ribadeks. Järsematel manöövritel pani kolaka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi5000
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.04
Asukoht: sindi
Kasutaja on eemal

Auto: ammustel aegadel oli

postitati 10.09.04 20:38 Tsiteeri
selline oli minu viga



mul mitu aastat kolksus vahetasin zarniiri ,käisin ülevaatusel,kolksus edasi.Nüüd (aastaid hiljem) selgus,et mul viga kulund ava (auk,pesa)mille sees zarniir on vahetasin pool esi silda ära .Maas oli pesa ikka uuega võrreldes suur küll ime,et ta varem välja polnud tulnd. õõtsa poldi ava võib ka kuluda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jaanust
huviline



Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 20V Quattro

postitati 05.10.04 12:44 Tsiteeri


Noo nii, viga kõrvaldatud. Aega võttis aga tehtud sai.
Mootori esimesed puksid olid täiesti läbi omadega.
Puksid+töö kokku 490.-

Tänud soovituste eest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.3% - SQL: 54.7%]