Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Klaaside remont (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 2334)
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 07.09.04 20:12 Tsiteeri
Klaaside remont



Jagaks siis enda kogemusi ja uuriks ka teiste omi selles valdkonnas. Nimelt paigaldasin juba masinale täkkega klaasi. Ostmisel ei pannud tähele ja nii ta siis ette läks. Viisin masina mäealuse uulitsas asuvasse klaasiremonditöökotta ja 200.- eest tehti asi ilusti korda. Kusjuures raske on leida kohta kus mõra enne oli. Ja mida kiiremini peale täkke tekkimist remonti viia seda parem tulemus pidi jääma. Järgmine täke tekkis Rapla üritusele sõites. Ravitud sai samas kohas, töö kiire ja korralik. Prao pikkus oli umbes sentimeeter, raha küsiti 220.- Muidugi ei ole vana ja väga kriimulist klaasi mõtet sedasi ravima hakata, kuid väikeste täkete puhul on selline võimalus küll väga hea.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 07.09.04 20:29 Tsiteeri


mul on ka mingi 1-2cm pikk pragu aknas, täket ennast näha pole millest tekkinud. kardan et äkki hakkab edasi minema kunagi.

kudas nad seda remondivad kah? kaua aega läheb?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 07.09.04 20:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
mul on ka mingi 1-2cm pikk pragu aknas, täket ennast näha pole millest tekkinud. kardan et äkki hakkab edasi minema kunagi.

kudas nad seda remondivad kah? kaua aega läheb?

Tegelikkuses läheb aega vist tund või paar, kuid kuna see koht on minu töökohale niivõrd lähedal siis olen masina lihtsalt sinna jätnud. Tehnoloogia on igal pool ühesugune, mingi vaik aetakse sinna katkise koha vahele, täpselt ei ole süvenenud. Kui on kahtlus, et edasi läheb siis lase loomulikult ruttu korda teha. Võimalik, et mul on selle koha telefon ka kusagil olemas, kui leian siis annan teada.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 07.09.04 21:20 Tsiteeri


1 koht Kadaka teel, Veho ja Key kaubamaja kõrval, tegi sota eest augu ja pani mökis peale, pragu oli mingi 20+ cm.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 07.09.04 21:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja sileem11
1 koht Kadaka teel, Veho ja Key kaubamaja kõrval, tegi sota eest augu ja pani mökis peale, pragu oli mingi 20+ cm.

See, et kas see pragu ise jäi siis nähtav? Kunagi ka autoklaasist telefoni teel uurisin, nemad pakkusid vaid prao puurimist, et edasi ei läheks.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 07.09.04 21:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ferdinand
Jagaks siis enda kogemusi ja uuriks ka teiste omi selles valdkonnas. Nimelt paigaldasin juba masinale täkkega klaasi. Ostmisel ei pannud tähele ja nii ta siis ette läks. Viisin masina mäealuse uulitsas asuvasse klaasiremonditöökotta ja 200.- eest tehti asi ilusti korda. Kusjuures raske on leida kohta kus mõra enne oli. Ja mida kiiremini peale täkke tekkimist remonti viia seda parem tulemus pidi jääma. Järgmine täke tekkis Rapla üritusele sõites. Ravitud sai samas kohas, töö kiire ja korralik. Prao pikkus oli umbes sentimeeter, raha küsiti 220.- Muidugi ei ole vana ja väga kriimulist klaasi mõtet sedasi ravima hakata, kuid väikeste täkete puhul on selline võimalus küll väga hea.


Kas see Mäealuse klaasikoda asub suures angaaris koos puidutöökojaga?
Kui jah, siis selle koha klienditeenindus nõuab küll kiitmist! Olen sealt mitmel korral klaasi ostmas käinud oma ühistule, klaasi saab kohe kätte, korralikult lõigatud ja mehed tassivad selle hea meelega sulle autosse ka veel ära. Hinnad on madalad,


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 08.09.04 07:37 Tsiteeri


Enda autol oli ka kivitäke esiklaasis - kui kindlustus lepingusse käisin valuvelgi sisse kandmas siis kindlustus maakler ütles et läheks vahetaks esiklaasi ära - Casko lepingus see teenus tasuta. Sõitsin siis sinna ja mõtlesin ise ka et see kivitäke kaotatakse lihtsalt ära aga kui spetsialist seda uurima hakkas siis pidavat see veits näha jääma kuna selle juhtumisest juba tükk aega möödas ja mustus sisse läinud - vahetati ikka esikaas ära.
Samal ajal viisime ühe masina veel tegemisse aga seekord täkke eemaldamiseks. Koht puuritakse jube pisikese puuriga puhtaks ja kuni kaitse kileni nagu aru sain ja siis mingit vaiku täis ja pandi mingi sinise lambi alla ja pärast lihviti ära ja koras.

Kohaks oli siis mustamäe Klaasiteenendus.

Peamine ongi see et kui kivi juhtub klaasi tulema ja täkke jätma siis koheselt see koht kinni teipida et mustus sisse ei pääse ja esimesel võimalusel teenendusse ja siis ei pidavat mingit jälge näha jääma.

Kuskil olid sellest operatsioonist pildid ka aga ei elia kuidagi töö arvutist ülesse - arvatavasti kodu arvutis olemas.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.6% - SQL: 46.4%]