Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: vaja sony makile kivi... (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1718)
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 07.09.04 12:47 Tsiteeri
vaja sony makile kivi...



kas oskab keegi öelda kust saaks tellida sony automakile uut lõppvõimu kivi? tevalos pööritati ainult silmi sellepeale kui neilt kysisin:(. ilmselt peaks olema ettevõte mis tegeleb just sony toodetega aga ei suuda leida seda. tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 07.09.04 12:56 Tsiteeri


Kui sa maki margi järgi otsid siis osutub see tegevus mõttetuks sest reeglina keegi ei taha sulle öelda mis kiviga tegemist on. Firma esindused aga küsivad nii kivi kui info eest röögatut hinda. See aparaat tuleb lahti võtta ja vaadata mis marki kiviga tegemist on. Ning siis pöörduda sellise ettevõtte nagu Serigo poole. Sealt otsitakse vastav analoog välja. Reeglina nad väga kallid ei ole. Mingil Sony'l olen ka kunagi vahetanud, kuid üldiselt kassetikad maksavad praegu juba nii vähe, et väga mõttekas vahetada ei ole. Kui just ei ole tegemist väga korraliku isendiga. Mis makiga muidu tegemist on?

Serigo asub autoturu läheduses ja telefon on: 6508590


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinjev
huviline



Registreerunud 02.10.02
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8 aut. -95.a

postitati 07.09.04 13:02 Tsiteeri


tänud, uurin asja. kivi on mul juba maha võetud, niiet sellejärgi peaks olema ysna lihtne uut otsida. tegu on yhe sony kassteikaga, mitte just kõige uuem aga täiselektriline ja RDS-ga, tehen teda lihtsalt puht huvist korda teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 07.09.04 13:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja martinjev
tänud, uurin asja. kivi on mul juba maha võetud, niiet sellejärgi peaks olema ysna lihtne uut otsida. tegu on yhe sony kassteikaga, mitte just kõige uuem aga täiselektriline ja RDS-ga, tehen teda lihtsalt puht huvist korda teha.

No proovi. Kui mingil põhjusel ei viitsi asjaga tegeleda siis võid teda hästi odavalt näiteks mulle pakkuda.:D


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sigma80
huviline

Avatar


Registreerunud 21.10.03
Asukoht: Tallinn-Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.8 quattro

postitati 07.09.04 20:29 Tsiteeri


lõppvõimu kivi tähistus on täiesti jubina peal kirrrjas. paned paberile ja tevalos väga suure tõenäosusega olemas. alles ühele sõbrale ostsime samuti suht vanemale sony kassetikale ning hind oli kui ma ei eksi, siis 200. nii et vabalt lahendatav probleem ning mittetöötava makiga pole Sul niikuinii midagi peale hakata, seega marss poodi! :)


Ärge ainult kihutage!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.6% - SQL: 53.4%]