Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: kütuse jääk (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1698)
decade
huviline



Registreerunud 30.07.04
Kasutaja on eemal


shocked.gif postitati 05.09.04 18:22 Tsiteeri
kütuse jääk



kuidas tuleb kasutada audi 80 B3 bena näidu all oleva keeratavat nuppu, lugesin midagi et sellega saab määrata kui kiiresti näit langeb punasele alale. kuid segasex jäi. oletatavalt on 10l sees et kuhu poole ma pean keerama selle seieri punases alas(paremale või vasakule lõppu)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 05.09.04 18:35 Tsiteeri


Vasakule keerates näitab vähem,ja seda on silmaga näha ,kui keerad


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hornet
huviline



Registreerunud 29.10.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kahjuks enam mitte audi aga sakslane ikka.

postitati 13.09.04 09:39 Tsiteeri


Mingi audi 100 kohta ma kuskilt lugesin,et kütuse näidik tuleks paika keerata nii (kui mul kõik õieti meelde jäi):
Kuidagi teha nii,et paak oleks täiesti tühi. Peale seda valada paaki 6 liitrit bensiini. Kui paagis on 6 liitrit bensiini siis keerata näidikul osuti nii,et ta on punase ala alguses. Kahjuks hetkel väljas koerailm ja ei ole isu auto juurde joosta,et remondiraamatust täpselt järgi vaadata. Kui huvi on täpsema info järele siis võin audi 80 B4 kohta selle täpsemalt järgi vaadata!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 13.09.04 09:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja hornet
Mingi audi 100 kohta ma kuskilt lugesin,et kütuse näidik tuleks paika keerata nii (kui mul kõik õieti meelde jäi):
Kuidagi teha nii,et paak oleks täiesti tühi. Peale seda valada paaki 6 liitrit bensiini. Kui paagis on 6 liitrit bensiini siis keerata näidikul osuti nii,et ta on punase ala alguses. Kahjuks hetkel väljas koerailm ja ei ole isu auto juurde joosta,et remondiraamatust täpselt järgi vaadata. Kui huvi on täpsema info järele siis võin audi 80 B4 kohta selle täpsemalt järgi vaadata!


kas 12l ei olnud?
et 12l sees siis punase algus (algus paremalt poolt ehk langemise suunas)

seega ~100km sõitu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
hornet
huviline



Registreerunud 29.10.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kahjuks enam mitte audi aga sakslane ikka.

postitati 13.09.04 10:18 Tsiteeri


Tõin autost saksakeelse remondiraamatu ära (selgus,et mõningad asjad, mis ma eelnevalt kirja panin olid ebatäpsed): ja selles on 80 B4 bensiininäidiku reguleerimise kohta kirjas järgmine

1. paak viimse tilgani tühjaks
2. paaki valada täpselt 4 liitrit kütust
3. süüde sisse keerata ja 2 minutit oodata
4. peale seda peab osuti täpselt punase ala esimese suure tulbaga kohakuti olema.
Kui see nii ei ole siis tuleb näitu seadistada vastavast nupust!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 13.09.04 11:12 Tsiteeri


Bensukat omades tegin nii- paak tühjaks,10L sisse ja keerasin punase algusesse.Siis teadsid arvestada kui 10L sisse jäi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.3% - SQL: 49.7%]