Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A8 muutub vägisi akvaariumiks... (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 4849)
kilowatt
huviline



Registreerunud 11.09.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi UrS4 4.2 manuaal avant 1993a + Audi Coupe GT typ85

postitati 15.09.10 15:42 Tsiteeri
Audi A8 muutub vägisi akvaariumiks...



Mure siis selles, et D2 kerega A8 lekib kusagilt. Märjaks muutub juhi jalgealune ja eriti hullusti juhi taga istuja jalgealune. Sai siit küll otsitud aga taha ei ole veel kellelgi vesi jooksnud (...või ma lihtsalt ei leidnud). Ehk oskab keegi juhatada kus asuvad vee äravoolu kanalid ja katuseluugi veerennid. Kust kohast see vesi kõige tõenäolisemalt sinna taha jõuab?


KUI PROBLEEMILE LAHENDUST EI LEIA SIIS ON ASJAKOHANE KINGITUS KULDKALA...:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sospert
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal

Auto: q7

postitati 15.09.10 16:53 Tsiteeri


Omal oli sama teema, et vesi loksus käetugede all. Kas oled vaadanud kapoti alla - sinna kuhu esiklaasi pealt vesi valgub? Võta vasakult poolt kate ära ja vaata, kas pidurivõimu ümbrus on ikka kuiv. Kui jah, siis järgmine küsimus on selline, et kas vett alt tilgub kui kliima on töödanud ja auto seisma jätad? Kui ei ei, siis seletan edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.10 17:52 Tsiteeri


http://www.audipages.com/Tech_Articles/heatac/exaporatordrains.html

Ehk on abiks. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 16.09.10 14:46 Tsiteeri


Saatusekaaslasi:

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=35750&page=1&highlight=vesi%20salongis#pid376650


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kilowatt
huviline



Registreerunud 11.09.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi UrS4 4.2 manuaal avant 1993a + Audi Coupe GT typ85

postitati 16.09.10 17:57 Tsiteeri


Kondi kondents see kohe kindlasti ei ole, sest auto valgub vett täis seistes. Kas on võimalik, et vesi saab salongi katuseluugi veerennist, mis suubub juhi ukse postis posti ja ukse vahele. Mulle tundud. et see toru ots oli liiga selle kummiluti sees millest ta läbi on. Üritasin seda välja poole sikutada aga kas see toimis ma veel ei tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 16.09.10 18:09 Tsiteeri


Vaata ikka need kondentsi lutid üle ja rattakoopas on kaa äravoolud, mis kinni jäävad. Kui kapott avada ja seal ujub, siis ilmselt loksub sealt ka salongi lõpuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kilowatt
huviline



Registreerunud 11.09.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi UrS4 4.2 manuaal avant 1993a + Audi Coupe GT typ85

postitati 16.09.10 18:17 Tsiteeri


Ok vaatan ja annan teada, mida leidsin...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kilowatt
huviline



Registreerunud 11.09.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi UrS4 4.2 manuaal avant 1993a + Audi Coupe GT typ85

postitati 23.09.10 18:12 Tsiteeri


Nonii... Sai siis seda a8-t vähe lammutatud. Need nn oranzid lutid leidsin üles. Kui juhipoolse ära tõmbasin jooksis sealt välja umbes-täpselt 10g vett ja kõik. Kunde poolne oli aga täiesti kuiv. Nii palju kui sinna piduri võimu alla nägin tundus kuiv. Kompasin alt ka oksaga et näha kas see saab märjaks aga ei saanud.
Kas keegi teab kus kohas asuvad kapoti all äravoolu kanalid? Kui olen need üles leidnud ja nende puhtuses veendunud on minul esialgu juhe koos...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 24.09.10 04:11 Tsiteeri


Kapoti all on A8 D2 kerel 3 ärajooksu. Kaks äärmist on lihtsad. Esirataste koobastes on näha tunda. Piisab nende mudimisest vahel kui toimiva hakkavad taas.
Natuke keerulisem on see keskmine osa. See mis jääb siis salongifiltrite ja kogu selle salongipuhurisüsteemi alla.
Sealsed äravoolud jooksevad põhja alla käigukasti kõrvalt siis. Mina soetasin endale sellise painduva traadist jubina millega olen pidanud aeg ajalt seal kopsiku all sudima, et tagada korralik kuiv keskkond seal. Mingi leht vahel ees või nii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 24.09.10 10:45 Tsiteeri


Need keskmised peaksid olema needsamused oranzid lutid.

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Kapoti all on A8 D2 kerel 3 ärajooksu. Kaks äärmist on lihtsad. Esirataste koobastes on näha tunda. Piisab nende mudimisest vahel kui toimiva hakkavad taas.
Natuke keerulisem on see keskmine osa. See mis jääb siis salongifiltrite ja kogu selle salongipuhurisüsteemi alla.
Sealsed äravoolud jooksevad põhja alla käigukasti kõrvalt siis. Mina soetasin endale sellise painduva traadist jubina millega olen pidanud aeg ajalt seal kopsiku all sudima, et tagada korralik kuiv keskkond seal. Mingi leht vahel ees või nii.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 24.09.10 14:55 Tsiteeri


Need mis salongis paistavad need on kliima kondentsi jaoks minuarust


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lepmaa2
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.10
Asukoht: Helsinki/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition turbo Quattro, Volvo XC60,Audi A6 Allroad, Audi S4B5 Avant

postitati 24.09.10 16:10 Tsiteeri


ei julge pead anda kuidas a8-l on aga minu b4-l oli muidu sama jama et juhi jalgealt ja eriti juhiistme tagant ujus auto tihtipeale aga minul oli viga selles et kapoti alt juhipoolelt seal esiklaasi juures on koht kust kohast salongist kapoti alla jookseb kapoti avamise tross ja selle ümber olev kummilutt oli katki läinud ja sealt mul vesi salongi tuligi,ei tea kas a8-l küll nii on aga loodan et sellest on abi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 26.09.10 20:41 Tsiteeri


Kui ma neid endal tühjendasin, siis tuli sealt suhteliselt statoili automaatpesula pesuveelõhnalist ollust. Ma arvan, et seal on kondents + mingi lisa äravool.

Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Need mis salongis paistavad need on kliima kondentsi jaoks minuarust



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
liito
huviline



Registreerunud 12.11.09
Kasutaja on eemal

Auto: ceed xR

postitati 26.09.10 20:46 Tsiteeri


Tasub vaadata ka aku alla, seal ka paljudel masinatel äravool, sette või lehed võivad teinekord sinna tropi ette luua


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 26.09.10 20:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: liito
Tasub vaadata ka aku alla, seal ka paljudel masinatel äravool, sette või lehed võivad teinekord sinna tropi ette luua


D2-l on aku pakiruumis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kilowatt
huviline



Registreerunud 11.09.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi UrS4 4.2 manuaal avant 1993a + Audi Coupe GT typ85

postitati 28.09.10 18:15 Tsiteeri


Õige D2-l on aku pagssis...
Niipalju siis, et need oranzid lutid seal salongis on ok. Tean nüüd, et see vesi tuleb kusagilt kõrgemalt juhi poolsest nurgast. Salongis olev see kõige alumine õhuke pigimatt, mis ulatub vastu mootoriruumi seina, on alt märg. Aga, et see matt elusalt sealt kätte saada peab veits juppe veel ära keerama. Ma ei oska küll täpselt õelda kust see vesi ikkagi tuleb aga mul on kindel plaan nii kaua kaevata kuni ma selle augu selles paadis üles leian. Ei jõua eriti kiiresti kuna saan ainult õhtuti peale tööd õues nokitseda ja sedagi siis sõltuvalt ilmast. kes nüüd täpsemalt juba aimab on vägagi teretulnud juhatama kuhu poole ma peaks edasi kaevama...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hundux
huviline



Registreerunud 06.07.11
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.17 13:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Kapoti all on A8 D2 kerel 3 ärajooksu. Kaks äärmist on lihtsad. Esirataste koobastes on näha tunda. Piisab nende mudimisest vahel kui toimiva hakkavad taas.
Natuke keerulisem on see keskmine osa. See mis jääb siis salongifiltrite ja kogu selle salongipuhurisüsteemi alla.
Sealsed äravoolud jooksevad põhja alla käigukasti kõrvalt siis. Mina soetasin endale sellise painduva traadist jubina millega olen pidanud aeg ajalt seal kopsiku all sudima, et tagada korralik kuiv keskkond seal. Mingi leht vahel ees või nii.



Äärmised leitud. Aga kust kohast seda keskmist täpsemalt otsida tuleks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.2% - SQL: 38.8%]