Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Mailing List (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2697)
Miki
huviline

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf 3 VR6

postitati 05.03.03 00:26 Tsiteeri
Mailing List



Kas audiclub'il mingit mailinglisti pole?

kui ei, siis võiks ju teha..
kellegil vb on kuskil selliseid tuttavaid, kust saaks äkki mingi hea kiire yhendusega servust mingi mailinglisti sebida?

see oleks hea asi selles mõttes, et ntx koosviibimised ja muud sellelaadsed plaanid võiks peale foorumi arutluse lõppu saata veel mailinglisti, et need kes pole antud teemat näinud ka asjast midagi teaks..

niimoodi saaks kõigest rohkem rahvast kokku yrituste ajaks.. kas te ei arva?

waiting for backup;)


Autoorienteerumine -> http://autoori.pri.ee Foorum -> http://autoori.pri.ee/foorum
Adman Studio OÜ -> reklaamkleebised, kristallkleebised, autode kleepimine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.03 00:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Miki
Kas audiclub'il mingit mailinglisti pole?

kui ei, siis võiks ju teha..
kellegil vb on kuskil selliseid tuttavaid, kust saaks äkki mingi hea kiire yhendusega servust mingi mailinglisti sebida?

see oleks hea asi selles mõttes, et ntx koosviibimised ja muud sellelaadsed plaanid võiks peale foorumi arutluse lõppu saata veel mailinglisti, et need kes pole antud teemat näinud ka asjast midagi teaks..

niimoodi saaks kõigest rohkem rahvast kokku yrituste ajaks.. kas te ei arva?

waiting for backup;)


Mina siiski arvan, et selleks pole vajadust, esiteks on foorum way operatiivsem ja teiseks on maililist siiski piiratud teema võrreldes foorumiga.

Ise olen ka 3 - 4 listis liige ja pean tunnistama, et seda mis sealt toimub, on mul tavaliselt meeles paar korda nädalas vaadata.

Kui juba inimene foorumit ei loe, siis maililisti veel vähem jälgib, listi pannakse tavaliselt juu mingi muu aadress, kui oma igapäevaselt kasutatav mailiadre.

Ja kui on probleeme operatiivusega, siis on olemas ka jutukas, kuhu tavaliselt info kõige varem jõuab:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
klem
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Chevrolet Tahoe

postitati 05.03.03 10:42 Tsiteeri


hi

maililist ja foorum ei ole võrreldavad, mõlemal on oma kategoorias teatud eelised. ma arvan siiski, et listi teeme kunagi ja loodetavasti saab see olema news'ga seotud (ee.auto. hierarhias). hetkel on veel rahvast vähe ja seetõttu pole vast väga aktuaalne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 05.03.03 10:46 Tsiteeri


samas foorumil on sisseehitatud selline "mailinglist" kuhu saavad postitada adminnid ja moded. ja seda ma olen ka kasutanud vahest. just siis kui miskit suuremat toimub olen maili kõigile laiali saatnud.

selleks et seda maili saada, peate profiili alt aktiveerima selle osa -> "sooovin saada uudiskirju foorumi adminnidelt" vms. kui aus olla peaks seda süsteemi rohkem kasutama seoses ürituste reklaamiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Miki
huviline

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf 3 VR6

postitati 05.03.03 11:43 Tsiteeri


a tuumamees.. selles ongi viga et pannakse teine mailikas, mida tihti ei kasutata.. point olekski, panna kõige tihedamini kasutatav mailikas, kui enivei neid maile vähe tuleb..

lihtsalt olekski mõte selles et teavitada inimesi kes pole sattunud foorumisse veel viimasel hetkel yritusest, lootes et nad maili siis loevad..:)

foorumi mailinglist on puudulik selles mõttes, et kõigil ei ole jällegi mailid paigas.


Autoorienteerumine -> http://autoori.pri.ee Foorum -> http://autoori.pri.ee/foorum
Adman Studio OÜ -> reklaamkleebised, kristallkleebised, autode kleepimine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.03 11:47 Tsiteeri
klge



a värskendax nagu andmebaasi or smth...
kriteeriumix olex ntx tel nr ja e-mail ja mõned postid voorumis :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.03 11:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Miki
a tuumamees.. selles ongi viga et pannakse teine mailikas, mida tihti ei kasutata.. point olekski, panna kõige tihedamini kasutatav mailikas, kui enivei neid maile vähe tuleb..

lihtsalt olekski mõte selles et teavitada inimesi kes pole sattunud foorumisse veel viimasel hetkel yritusest, lootes et nad maili siis loevad..:)

foorumi mailinglist on puudulik selles mõttes, et kõigil ei ole jällegi mailid paigas.

See et profiilis pole andmed paigas on juba teie endi teha.

Ja mina ei kavatse küll enda igapäevast mailiaadressi kuhugi listi regada, kui ntx 4 listi peale tuleb kokku 200 kirja, kes seda viitsib siis tsekkida ja sealt neid tähtsamaid kirju sortida.

Parim on siiski see, kui raffas oma e-mail ankeedis paika paneb ja enne igat üritust tuleb sinna siis meeldetuletav/informeeriv mail.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Miki
huviline

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf 3 VR6

postitati 06.03.03 20:57 Tsiteeri


ainult audiclub.. kust neid kirju ei tule niipalju nigunii..


Autoorienteerumine -> http://autoori.pri.ee Foorum -> http://autoori.pri.ee/foorum
Adman Studio OÜ -> reklaamkleebised, kristallkleebised, autode kleepimine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 07.03.03 10:14 Tsiteeri


Üljuhul hakkab igast jama sinna tulema. Mingid mõttetud naljad jms.
IMO: meil on ju chat ja privaatteated, milleks siis veel midagi vaja. Info, mis on olnud tähtis on siiani korralikult edastatud saadud.


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
eraisik
huviline



Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: autota.

postitati 07.03.03 19:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Burn

IMO: meil on ju chat ja privaatteated, milleks siis veel midagi vaja. Info, mis on olnud tähtis on siiani korralikult edastatud saadud.


Põhimõtteliselt sinuga nõus KUID igapäev ei saa veebis passida - no ja nii mõnigi üritus mahamagatud... abiks oleks võib olla, et OLEKS VÕIMALUS (JA MIITE MINGIL JUHUL AUTOMAATSELT KÕIGILE!) ise sättida omade privaatteadete edastamist emaili peale mida ise siis valid...

eraisik@osaleks_ka_vahel_aga_üldiselt_saab_liig_hilja_teada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 07.03.03 23:37 Tsiteeri


profiili alt saab valida kas soovite teateid adminnidelt või mitte. kes soovib see saab. kui mina olen midagi orgunninud vms, olen enamasti ka maili laiali saatnud. üritan ka edaspidi seda teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.5% - SQL: 35.5%]