Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K: Rihmarull???? (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1401)
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 19.08.04 07:48 Tsiteeri
K: Rihmarull????



Tekkis siis küsimus, et kas keegi on lõhkund mõnd rihmarulli, et kas seal on üks või kaks laagrit kõrvuti.
Minul mure just 2,8 esimese ( r.võim, geneksa) rulliga, krt hakkas vilistama ning plaanisin veidi määret panna talle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 19.08.04 09:43 Tsiteeri


Mul oli see plaan, kuid on jäänud tegemata.Ise arvan et jookseb üksrida kuule,kui väike loks sees siis suurem on juba kergemini tulema st määre ei jää sisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.04 11:01 Tsiteeri


Ära nüüd seda viga küll tee et sa hakkad rihmarulle määrima, kui nad häält teevad on see laager peetis ja ükski määre ei päästa seda rullikut..Tootja on ikka igale detailile mingi eluea andnud ja selline laagri turgutamine ei tasu ennast kindlalt ära(need läägrid ei ole ka määritavad);)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 19.08.04 11:04 Tsiteeri


Tehase poolt on rull kokku needitud,puurid needid välja siis saab eraldi laagri seal sees ära vahetada minu mäletamist mööda 6203 laager (kinnine)seejärel paned kokku poltidega soovitavalt väikese peaga et ei peaks käiama ja valmis ongi 0,5 tundi tööd ja ca 50 eek olenevalt laagri valmistajasy (skf ca100 eek)
PS määrida ei saa seal midagi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 19.08.04 11:16 Tsiteeri


Seda, et laagril eluiga otsas näitab ka see vilin.:D
Võtsin siis laagril kaitse ühelt poolt maha ja pesin puhtaks ning uus määre, aga seda just sellise mõttega, et ta kinni ei jookseks. Niipalju kui ma sealt uurisin on see laager sisse pressitud ja tuleb samat teed välja ka. Laager ise on üherealine kuullaager, aga jama selles, et ta on küllaltki laia saalega ja ei tea kas sellist kusagilt võtta on. Krt uue rulli eest küsivad 950 EEKi, pingutusrulli eest 2500-eeki.
Kes neid laagreid aga saanud on kusagilt võib veidi infot jagada:cool:.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vaa11
huviline



Registreerunud 24.01.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2,3 87

postitati 19.08.04 17:28 Tsiteeri


Jahh endal küll 1.9 tdi
Ja mul õnnestus see laager laiali aiada nii et lõpu pidin ilma genekatta sõitma.
Abi sain siis Tallinnas eksisteerivalt firmalt
nime kahjuks ei te aga asub kataka autoturu juures,kui sõita mõnisada meetrit kadakat pidi üles (see siis et Pääsküla poole) seal vasakut kätt see asubki laager maksis 305.- eeki mõõtu ei mäleta aga see oli nagu ainuke koht minu otsingute tulemusel!
Edu siis otsimisel!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.4% - SQL: 56.6%]