Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 80 B4 2.0 - 1992 - martinB4 (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 2467)
martinB4
huviline



Registreerunud 28.03.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.10 10:23 Tsiteeri
Audi 80 B4 2.0 - 1992 - martinB4



Proovin siis uuesti. Ennem polnud näha pilte.
Autoks siis audi 80 b4 aastaks 1992 ja mootor peal 2,0 ja 66 kw.
Ise autol midagi erilist teinud pole. Pannud toonklaasi, prossed ja sumpsi otsa. Muu on kõik nii nagu oli.
Nüüd siis sai ka soetatud 16 tollised randiga valuveljed ja ka võimendi ja supakas nokitsesin sisse ise.
Muu on kõik nii nagu on. On käinud mõtted peast läbi,et paneks klaasispoileri. Rohkem nagu ei oskaks midagi peal hakata. Kelle on midagi targemat öelda ootan suure huviga.
Loodan, et nüüd on ka pildid näha kui ei siis minu mõistus enam ei võta.

http://live.hot.ee/gallery/show_gallery_thumbs?id=1526565

Sai tehtud mõned uued pildid. Nedel piltidel siis all 16 tollised veljed. Veljed tahavad küll värvimist saada aga ei hakka ennem talve tegema. Talveks alla teised veljed siis saab lasta ära värvida.
Uued pildid siis.

http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=1817362


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 27.05.10 11:35 Tsiteeri


Mis oleks minu ideed selle autoga: Eemaldaks lisatuled, paigaldaks soliidsema summuti, eemaldaks porikaitse lapakad, võtaks maha toonklaasi, installeeriks soliidsemad veljed:) Kidlasti võib-olla sobiks ka alla madaldus, aga kuna Eesti teed pole nii heas seisukorras, siis sõidumugavus hakkaks kannatama. See oleks minu idee välimuse koha pealt ning see ei pea kellelegi meeldima:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tigeaudi
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.08
Asukoht: keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4

postitati 27.05.10 12:03 Tsiteeri


Lisatuled koos spoilaga kindlasti võtaks mina maha ja paneks madalduse koos suurema veljega ja oleks väga soliidne.


Oeh need S Audid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
martinB4
huviline



Registreerunud 28.03.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.10 14:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Mis oleks minu ideed selle autoga: Eemaldaks lisatuled, paigaldaks soliidsema summuti, eemaldaks porikaitse lapakad, võtaks maha toonklaasi, installeeriks soliidsemad veljed:) Kidlasti võib-olla sobiks ka alla madaldus, aga kuna Eesti teed pole nii heas seisukorras, siis sõidumugavus hakkaks kannatama. See oleks minu idee välimuse koha pealt ning see ei pea kellelegi meeldima:)


Madaldus oli all kui mina ta ostsin aga ei kannatanud enam välja seda raputamist ja vahetasin ringi. Ja porikaitse lapakad on ammu juba läinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ermik
huviline



Registreerunud 12.11.09
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal


postitati 27.05.10 21:23 Tsiteeri


Peale sumpsi otsa on minu arust norm pill


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 27.05.10 22:22 Tsiteeri


Toonklaas sobib väga hästi ning samuti lisatuledki koledad pole. Porilapatasid soovitaksid originaalid osta. Ilma lapakateta on sul varsti tiiva äärtel värv maas ning küljekarbid roostes.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ErNo-
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.09
Asukoht: Soome, Juva/Eesti,Tartu,kavastu.
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b3.91, galant 93 ja Roller.

postitati 13.06.10 07:47 Tsiteeri


Mina otsiks esiteks pika tagatule paneeli, prooviks sumpat sissepoole saada,kruviksin selle antika maha ja ilmselt otsiks ka suurema randiga velje.:D Aga noh, see minu arvamus aind. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Raleks
huviline



Registreerunud 22.04.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.10 08:15 Tsiteeri


Sumpa on küll nagu kärukonks seal :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 13.06.10 08:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ErNo-
Mina otsiks esiteks pika tagatule paneeli, prooviks sumpat sissepoole saada,kruviksin selle antika maha ja ilmselt otsiks ka suurema randiga velje.:D Aga noh, see minu arvamus aind. :)

Sedaan b4-le on väga raske leida tagatulede pikka paneeli. Sellele 90 oma ei sobi.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ErNo-
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.09
Asukoht: Soome, Juva/Eesti,Tartu,kavastu.
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b3.91, galant 93 ja Roller.

postitati 13.06.10 09:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Tsitaat:
Algselt postitas: -ErNo-
Mina otsiks esiteks pika tagatule paneeli, prooviks sumpat sissepoole saada,kruviksin selle antika maha ja ilmselt otsiks ka suurema randiga velje.:D Aga noh, see minu arvamus aind. :)

Sedaan b4-le on väga raske leida tagatulede pikka paneeli. Sellele 90 oma ei sobi.

Okei, my bad:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
martinB4
huviline



Registreerunud 28.03.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 14.06.10 07:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raleks
Sumpa on küll nagu kärukonks seal :D



Kavatsen jah sellega midagi ette võtta. Vähe viisakamaks saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinB4
huviline



Registreerunud 28.03.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 14.06.10 07:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ErNo-
Mina otsiks esiteks pika tagatule paneeli, prooviks sumpat sissepoole saada,kruviksin selle antika maha ja ilmselt otsiks ka suurema randiga velje.:D Aga noh, see minu arvamus aind. :)



Olen ka ise tähele pannud, et ilma spoilata on ilusam. Aga see on ju kruvidega pandud. Mis ma nede aukudega seal peale hakkan? Võtaks ära küll muidu. Nendel piltidel on 15 tolli velg all alles. Hetkel on 16 tolli aga pole pilte veel jõudnud teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martinB4
huviline



Registreerunud 28.03.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 18.07.10 21:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martinB4
Tsitaat:
Algselt postitas: -ErNo-
Mina otsiks esiteks pika tagatule paneeli, prooviks sumpat sissepoole saada,kruviksin selle antika maha ja ilmselt otsiks ka suurema randiga velje.:D Aga noh, see minu arvamus aind. :)



Olen ka ise tähele pannud, et ilma spoilata on ilusam. Aga see on ju kruvidega pandud. Mis ma nede aukudega seal peale hakkan? Võtaks ära küll muidu. Nendel piltidel on 15 tolli velg all alles. Hetkel on 16 tolli aga pole pilte veel jõudnud teha.

Uued pildid siis üleval.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ErNo-
huviline

Avatar


Registreerunud 14.11.09
Asukoht: Soome, Juva/Eesti,Tartu,kavastu.
Kasutaja on eemal

Auto: audi80b3.91, galant 93 ja Roller.

postitati 18.07.10 21:28 Tsiteeri


Täitsa kena:D Velg kaa sobib:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.6% - SQL: 38.4%]