Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Q: A6 Avant tagakõlarid (Vastuseid: 33 | Vaatamisi: 4542)
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 09.08.04 10:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja lynx
8" ukse sisse, või eraldi kast?


Umbes nii? ;)


http://www.hot.ee/ulvarp/kast.jpg


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 16.08.04 00:23 Tsiteeri


Leidsin veel netis kolades poolkogemata midagi siia teemasse sobivat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 16.08.04 07:41 Tsiteeri


lynx: arvatavasti panen võimendama Signat RAM1 MK II 2x90w kanali paari, tviitritele ja midrangele jääb sama võimu 4x45w. eks vataas võib ka väiksem sel võimul, aga olen mingi 3db vahe jaoks liiga ruuki. pole veel kunagi üle 30A (peakaitse, võimul 2x30A) sealt kätte saanud.
loodan, et ehk järgmine suvi toob võimaluse neid reaalselt kuulata.

ulvar: jah midagi taolist, kuid ilma klaasvaiguta arvatavasti.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 16.08.04 07:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AzA
lynx: arvatavasti panen võimendama Signat RAM1 MK II 2x90w kanali paari, tviitritele ja midrangele jääb sama võimu 4x45w. eks vataas võib ka väiksem sel võimul, aga olen mingi 3db vahe jaoks liiga ruuki. pole veel kunagi üle 30A (peakaitse, võimul 2x30A) sealt kätte saanud.
loodan, et ehk järgmine suvi toob võimaluse neid reaalselt kuulata.



hmm, plaanin lähiajal kogu oma esiotsa välja vahetada. Midrange/tweeter jäävad DLS pärusmaaks ja midbassid (8";) tulevad juba RF supakad (DLS midbassina hetkel liiga naturaalsena tundub, tahaks enamat).

Eks siis esimesel võimalusel võrdleme! :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 16.08.04 07:52 Tsiteeri


kas nood RF-d mitte liiga suurt kasti ei tahtnud? mis elemendid täpselt?
kui ma omale 8" otsisin, siis oli ka valik kas DLS iridium või mingid RFid siin eestis. ajasin sõrad kaugemale ning leidsin veel image dynamics IDQ8 ning posudes mitte auto elemente, otsustasin viimaks just vifade kasuks, kuna nad väga kõrgele mängivad ning on toodetud dst poolt ja tahtsid 15L kasti ainult või väiksemat - scan-speaki tviiterid, peerlessi subbarid ka sealt taanist tulevad:)
hind määras ka - sain 3200.- noof vifad. ülejäänud oleksid kallimad tulnud :(

võrrelda võib iga hetk, saab kogemust :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 16.08.04 08:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AzA
kas nood RF-d mitte liiga suurt kasti ei tahtnud? mis elemendid täpselt?
kui ma omale 8" otsisin, siis oli ka valik kas DLS iridium või mingid RFid siin eestis. ajasin sõrad kaugemale ning leidsin veel image dynamics IDQ8 ning posudes mitte auto elemente, otsustasin viimaks just vifade kasuks, kuna nad väga kõrgele mängivad ning on toodetud dst poolt ja tahtsid 15L kasti ainult või väiksemat - scan-speaki tviiterid, peerlessi subbarid ka sealt taanist tulevad:)
hind määras ka - sain 3200.- noof vifad. ülejäänud oleksid kallimad tulnud :(

võrrelda võib iga hetk, saab kogemust :)


Hmm, ise olin ka viimase hetkeni DLS iridium ja RF (ükskõik millise vahel siis). Kuid hetkel on kaalukauss RF kasuks, kuna tahan jõulist bassi ja DLS minu loogika kohaselt seda ei paku. Olen suhelnud inimesega, kes on mitut erinevait iridiumit kuulanud ning tema ütles, et DLS on naturaalne ja RF jõuline.
Ühelt toetuks nagu tema arvamusele ja teisalt mitte. Oman DLS SP12 supparit, mis idee järele on väga kange SPL (dls enda mõistes siis) suppar, lisaks olen kuulanud RF u. samaklassi suppareid ja viimastel on jõulisust rohkem. Loomulikult suppari puhul loeb kõik kastist jne, kuid hetkel lähen RF teed.

Elementiks valisin need muidu (loodan täna kätte saada :P)

Vahemik mida esitavad on 40-250Hz, mis mulle midbassina ideaalselt sobib! :)

Kusjuures ma ei tee nendele mingit kasti, vaid lasen uksesisse mängida (uks ise 4mm pigimatiga kaetud, sisemine polster 2mm).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 16.08.04 09:23 Tsiteeri


83db sensitivity?? vast viga ja asi 93db. muidu pead lolliks end võimendama.
kuni 250hz mängib ainult?

dlsiga on yldse selline lugu, et A võimendid on genesise pealt vehitud, õigemini koostöös tehtud - täiesti identsed tegelt ning U elemendid on koostöös Moreniga, õigemini kah koopiad. tegelt ju enamus elemente teevad 2-3 firmat ning siis kleebitakse silte peale.
seega iridiumi võibki arvestada mitte moreniks, seega ... :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 17.08.04 08:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AzA
83db sensitivity?? vast viga ja asi 93db. muidu pead lolliks end võimendama.
kuni 250hz mängib ainult?

dlsiga on yldse selline lugu, et A võimendid on genesise pealt vehitud, õigemini koostöös tehtud - täiesti identsed tegelt ning U elemendid on koostöös Moreniga, õigemini kah koopiad. tegelt ju enamus elemente teevad 2-3 firmat ning siis kleebitakse silte peale.
seega iridiumi võibki arvestada mitte moreniks, seega ... :P


Hmm, asi kisub väga OT siin teema all juba.
Kahjuks või õnneks tulid 8" DLS midbassid ja nad hakkavad kahepeale saams u. 400wrmsi.

ja proovigu keegi öelda, et elemendil ja elemendil ei ole vahet. Vahetasin oma mds midrange dls omade vastu ja vahe on sees.

Ise lõpetan siin teema all, väga mööda algusest asi juba! :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 17.08.04 14:20 Tsiteeri


ot jah.
õnnitlused mdsi vahetuse puhul :)
peaksime tegema teema ala audiomula :)
kuigi tark inimene loeb siin toimunud OTst nii yht kui teist ka A6 avandile välja.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.0% - SQL: 45.0%]