Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Täna öösel löödi küljeklaas puruks (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 2313)
trafkin
huviline



Registreerunud 25.02.10
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 09.04.10 21:02 Tsiteeri
Täna öösel löödi küljeklaas puruks



Täna öösel siis Audi 80 Quattrol Tallinnas Veerenni 4 maja ees on mingi teravas asjaga löödud parempoolne tagumise ukseklaas puruks. Auto seisis selle küljega vastu maja seina ja sees ei oldud käidud, kuid täna ööseks enam jätta ei julge maja ette. Huvitav on see, et täpselt sama lugu on juhtunud sõbra autoga, samas kohas samamoodi ja sama aken, aga siis läks seest ikka väärtuslikke asju ka minema. Peaks olema nagu tiheda liikumisega ala, aga ikka jätkub aega kellegil siin pinksalt tegeleda sihukeste asjadega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 09.04.10 21:21 Tsiteeri


Minu autol on kunagi purunenud klaas umbes samasugustel segastel asjaoludel, kusjuures auto seisis sel hetkel kinnises, aiaga piiratud hoovis, st katki löömine on välistatud, st purunes lambist mingitest klaasi v kere pingetest. Üheks võimalikuks versiooniks on avariijärgse lohaka taastamise järgsed pinged keres mis ühel hetkel lihtsalt klaasi lõhkusid. Tõsi, tegu oli liimitud klaasiga, ukseklaasi puhul selline võimalus vist puudub, kuna see siinides nagunii natuke liikuma annab.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.8% - SQL: 73.2%]