Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Q: CD-mängija autosse (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2287)
jottess
huviline

Avatar


Registreerunud 28.07.03
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 (B4) 1,9 TDI; Audi A4 Avant (B6) 2,5 TDI; Audi A4 Avant (B9) 2.0 TDI

postitati 17.07.04 20:51 Tsiteeri
Q: CD-mängija autosse



Et kui nüüd peaks nende kolme seast valima, siis milline neist võiks olla sobivaim noh ütleme tavakuulajale?

Becker Mexico Pro

Becker Mexico

Blapunkt London CD 70

Blaupunkti kasuks räägib ekvalaiseri olemasolu, Beckeri kohta olen aga üldisi kiidusõnu kuulnud (tegelikult sama ka Blaukarite kohta), kuigi käega katsunud ja kõrvaga kuulnud pole kumbagi. Ja välimuselt sobib Becker Audi keskkonsooli nagu rusikas silmaauku.

Olgu veel õeldud, et eriline audiofiil ei ole ning igat valesti esitatud nooti ei hakka taga ajama.

Seega- kui mõttekas võiks olla pea ¤100 suurem investeering?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 17.07.04 21:59 Tsiteeri


Soovitan mexico pro"d,ei varastata ka nii palju


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 18.07.04 09:23 Tsiteeri


Mina ise valiksin Beckeri just tema tagasihoidliku välimuse, väga hea soundi ja kasutuslihtsuse poolest. See, kas valida MEXICO PRO või MEXICO vahel sõltub edasistest plaanidest, sest soundi vahet neil ei ole aga PRO- l on eraldi reguleeritav suppari väljund. Põhilised erinevused on displeides aga hinnavahe eestis on tõsine 8000.- vs 12000.- krooni. Endal mul oli PRO seeria asi mille paar kuud tagasi ära müüsin ühele tuttavale kelle autosse sisse murti. Autost võeti igsugust ninni-nänni kuid raadio jäi alles kuna ahvid arvasid, et tegemist on mingi saastaga ega vaevunud seda kaasa võtma. Beckeril on paneel ja tagaosa eraldi kodeeritud nii, et erinevast komplektist asjad mängima ei hakka ilma maaletooja sekkumiseta. Maaletooja on mul tuttav, nii, et kui kellelgi ära varastatakse eestist ostetud Becker, siis saab talle seerianumbri anda. Kui uus "õnnelik" omanik tuleb raadioga paneeli kodeerima on vend käes.

Blaukari kohta ei oska midagi öelda kuna konkreetset mudelit ei ole omanud ega klientidele paigaldanud aga arvan, et on samuti hea asi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 18.07.04 18:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Rendez
kas saan õigesti aru, et eestis maksab becker mexico pro 12000? :o

samru tuttav maaletooja supleb küll kullas siis, kui ta sellise hinnaga müüb ja saksast poest 4500.- maksab.... või jäi midagi kahe silma vahele?

Ma arvan, et ta on siis pigem petta saanud Beckeri firmat esindades kui "saksast poest" saab 2,5 korda odavamalt kaupa kätte. Ma peaks talle hea äriidee andma, et telligu edaspidi kaupa saksa poodidest mitte tehastest :D
Aga kas sa ise ei taha saksast Beckerit tuua hakkaksin Sinu kliendiks :P - võidaks sina, võidaks mina, võidaks terve eesti :P



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jottess
huviline

Avatar


Registreerunud 28.07.03
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 (B4) 1,9 TDI; Audi A4 Avant (B6) 2,5 TDI; Audi A4 Avant (B9) 2.0 TDI

postitati 18.07.04 18:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja RendezPS! Tuttav ütles, et Blaupunkti süsteem on, mida suurema linna nimega, seda kvaliteetsem tehnika...


Blaukari kvaliteediklassid käivad CD3*, CD5* ning CD7*. See selleks. mp3 järgi otseselt suurt vajadust ei tunne ning Londoni kasuks räägib veel maatrix-displei. Tähed, nr-d kuidagi paremini loetavad.

Aga jah see hinnapoliitika on küll kuidagi paigast ära, et Mexico PRO eest siin 12k küsitakse. See siis pea 3 x rohkem. Tasuks isegi koos eestisse tellimisega end igati ära. Saatmine ¤55 + käibemaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.9% - SQL: 47.1%]