Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: kas keegi liigub ka USA vahet ? (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 2511)
Ren
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 B5

postitati 21.02.03 08:11 Tsiteeri
kas keegi liigub ka USA vahet ?



Tere kaaskodanikud,

Mure siis järgmine. Vaatan endale mingit originaalsemat woofrit ja silma jäi Kicker Solobaric S15L7. Hind on USAs alla 300 taala ikka, kuid selle eestisse saamisega on jube keerulised ja kallid lood. Mõtlesin küsida, et kas kellelgi on ees teekond USAsse või on keegi äkki USAs ja sealtpoolt siia tulemas ? Oleks vaja leida inimene, kes selle ära tooks,sest postiga saatmine on selline kahtlane asi üldse kui kasutada meetodit, et transat maksta ka jõuaks, kuid siiski jääb jube kalliks. Annaks kellegile 5k EEK, et woofri ära tooks sealt. Online poodides on hind mõnes kohas kougni 269 USD. Vaja oleks 4OHM mudelit. Nii et kõik mis minu poolt pakutud summa ning ostuhinna vahele jääb saab auväärt kodanik endale, kes selle ära saaks orgunnida. Nii et kui keegi on käpp, siis andku endast märku.
Aferistidel pole mõtet vaeva näha

Pilt ka :

http://www.audiofanatik.com/images/audio/subwoofers/kickerl7.jpg


The replacement for displacement
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Janek alias Karlsson
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Tallinn, Võru, Tartu, Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Oli Audi B4

postitati 21.02.03 10:49 Tsiteeri


alp@tehnik.ee või alpman@tehnik.ee
tüüp asub USA-s ning tegeleb staffi eestisse saatmisega .. sr.org lehel ta ka võimalusi välja pakkus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 23.02.03 17:27 Tsiteeri


www.netikuller.ee ehk abiks?

Seal selline mees nagu Mart (aka Hamza)


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.03 00:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kiireaudi
www.netikuller.ee ehk abiks?

Seal selline mees nagu Mart (aka Hamza)

Uuri jah, mulle tõi ta kunagi digi fotokale mälu suht norm hinnaga aga kuna see asi natsa venis, siis ta jäi teene võlgu, ala et järgmise asja toob kõva soodukaga:)
Kuna ma usun, et mul endal pole usas-t midagi vaja, siis võin talt selle teene sisse nõuda, kui oled huvitatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pri:t
huviline



Registreerunud 20.01.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: normull

postitati 24.02.03 22:18 Tsiteeri


Saksast peaks ka Kickerit saama. Otsi välja koht ümbruses Düsseldorf-Essen-Bochum-Dortmund ja ma arvan et saab tuua, kas hind muidugi nii hea on kui USA-s ei tea. Tõin sõbrale eile fotoka Canon EOS 300 Eestiga tuli vahe 3000 EEK. (hinnavahe+tax lennujaamas tagasi)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ren
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 B5

postitati 25.02.03 07:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tuumamees
Tsitaat:
Esialgne postitaja kiireaudi
www.netikuller.ee ehk abiks?

Seal selline mees nagu Mart (aka Hamza)

Uuri jah, mulle tõi ta kunagi digi fotokale mälu suht norm hinnaga aga kuna see asi natsa venis, siis ta jäi teene võlgu, ala et järgmise asja toob kõva soodukaga:)
Kuna ma usun, et mul endal pole usas-t midagi vaja, siis võin talt selle teene sisse nõuda, kui oled huvitatud.


Saatsin talle meili, vaatame mis vastab. Aga kui saad aidata hinna kruttimisel, siis ma seda ei unusta ;)


The replacement for displacement
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.03 14:13 Tsiteeri


Infoks siis niipalju, et sa saatsid selle maili eeldatavasti info@netikuller.ee ja sealt lajatatakse sulle mardi arvates paras kirves:P
Positiivne on see, et tal meie diil meeles ja ma saatsin talle ka tema palvel ise maili, nii et kui pakkumine käes, siis anna teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.3% - SQL: 38.7%]