Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: uus probleem uksega (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 1797)
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

mad.gif postitati 13.07.04 09:32 Tsiteeri
uus probleem uksega



kui teises teemas kirjeldatud probleem ukse lahtisaamisega lahenes minu jaoks, siis on üles kerkinud uus ja mõnevõrra ebameelidvam:(...
...nimelt ladusin mina siis uue traadi meisterdamise järel ukse kokku ja kõik töötas nagu kellavärk... kuid eile hommikul järsku oli uks lukus ja enam lahti ei tulnud... kesklukuga ja ka võtmega keerates küll see nupp koos hoovastikuga liikus, kuid uks lahti ei tulnud...:mad::mad::mad:...
....igatahes sain eile suure jebimise peale selle ukse ka lahti ning kohe hakkas asi jälle ilusti tööle :o ....kakkusin veel lukustussüsteemi ukse külje pealt lahti ja vaatasin, et äkki seal minghi kala, kuid ei näinud midagi... hoovastik paistis ka OK olevat niipalju kui mina aru sain... igatahes asi töötas, kuid igaks juhuks ei hakanud polstrit uuesti esialgu peale panema... ning eile õhtul uuesti - hakkasin kesklukust lukustama, kuid masin läks korra lukku, siis aga selle murelaps/ukse lukk tuli uuesti lahti ning nii tehes lahti kogu auto... nii mitu korda... läksin siis seespoolt ja vajutasin käega ukse lukku, kuid siis käis mingi imelik metalne plinn ja asi jälle lukus :mad:...
....ei ole veel viitsinud asjaga tegelema hakata ja mõtlesin, et äkki keegi oskab nõu anda, et mis krdi probleem selle lukustusega olla võib... ma tõesti ei viitsi kaks korda päevas 7 päeva nädalas oma autosse sisse murda...:(

-elari-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 13.07.04 09:42 Tsiteeri


mingi keskluku juhe äkki lühises @ vahepeal töötab vahepeal mitte + ise lukust lahti.


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 13.07.04 10:30 Tsiteeri


Äkki midagi sellist on ka sul:

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=6783&page=1#pid56332

või siis

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=822&page=4#pid56194

Äkki leiad miskit mis abiks on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 14.07.04 13:46 Tsiteeri


...imelik....see teine link ei tööta mul nagu...teema pealkirja näitab, aga see on ka kõik...

...ja see esimene jama mul ei saa olla, kuna vimane kord jäi kinni siis, kui polster maas oli...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 14.07.04 13:59 Tsiteeri


mul on sama lugu parema tagumise uksega vahest läheb lukku vahest aga mitte.


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tanel
huviline

Avatar


Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant

postitati 14.07.04 17:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja resnick
...imelik....see teine link ei tööta mul nagu...teema pealkirja näitab, aga see on ka kõik...
--------------------------------------------------

Mul näitab korralikult, ei tea mis jama on



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 14.07.04 17:17 Tsiteeri


oleneb sellest mitme posti(per page) sa omale seadetes määranud oled
kui seaded erinevad, siis ei näita jah


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Nagy
huviline

Avatar


Registreerunud 27.07.04
Asukoht: Tartu- Luua
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1,6 86a B2

postitati 30.07.04 21:29 Tsiteeri


86 aasta 80-l (vana kerekene): Kui ukse link avaldab natukenegi rohkem survet luku hoovale (vabas olekus), siis juhtubki nii, et pärast kekslukuga lukustamist ja uuesti lahtitegemist ust ei väljast ega seest lahti ei saa. Ise jamasin ja muukisin parema tagumise uksega väga kaua, enne kui asjale pihta sain. Muretsesin isegi vahepeal uue luku, aga tolku polnu dmidagi. Lõpuks süttis pirnikene peas ja viskasin lingi ültse küljest, kuna vanadel audidel on tülikas ust avada, kui link "väsinud" on. Uut linki pole veel siiemaani õnnestunud saada, seega käib parem tagumine uks ainult seestpoolt lahti;)


Thinking Monkey. o O(höchst interessant)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 22.08.04 11:52 Tsiteeri


Kunagi oli ka selline probleem, et panin ukse lukku ja siis hakkas ise lahti tegema ja nii mitu korda. Sul peab ukses olema sellisel juhul kaks mootorit. Yks on signa oma ja teine tavaline kesklukk. See, et ta pärast lukustamist hakkab jamama on selle viga, et see signa oma ei lukustu päris korralikult. Pead seda trossi kohendama, et ilusti sisse vajuks. Ise lahendasin mure niii...
Loodan, et said segasest jutust aru ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 22.08.04 17:04 Tsiteeri


selleks korraks siis minu probleem juba lahenenud läbi pika katsetamise
tänud nõuandjatele:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.8% - SQL: 36.2%]