Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 80 B4 2,3 - 1992 - Seersant (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2577)
Seersant
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.06
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Chevy TransSport 3,4; Audi 200T

postitati 19.10.09 20:31 Tsiteeri
Audi 80 B4 2,3 - 1992 - Seersant



Tervist siis.

Mõtlesin ka, et panen oma masinast siis pildid siia arvamuste avaldamiseks üles.
Autol on 2,3l mootor ja manuaalkast. Lisasid eriti pole,on vaid el.luuk, kesklukk ja soojendusega el.peeglid.
Auto ostsin Tallinnast,Kadaka teelt ühelt automüügiplatsilt aastal 2006.
Kohe hakkas silma see värv möödudes ja hakkas kohe nii meeldima,et ei suutnud loobuda masinast.
Kohe selgus ka ülevaatusel,et lambdaandur saba andnud. Uus andur ja oligi ülevaatus olemas.
Ja siis alustasin esisillast kobinat otsima-vahetasin ära kõik puksid ja liigendid eest-ikka kobin sees. Ja siis tuligi välja,et alla olid pandud gaasiamordid, millest ilmselt gaas väljas või miskit muud viga igatahes panin õlikad alla ja vaikus majas.
Hiljem lasin panna korraliku toonklaasi,et auto ei näeks päris plank välja.
Värv suht hästi säilinud, vahatan pea iga kord peale pesu üle.
Auto on teeninud siiani ausalt mind.

http://album.ee/album/511181/50201385

Ja see mootori mõnus urin-sellest ei saa iialgi küll!!!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 19.10.09 23:20 Tsiteeri


Ilus liikur Sul.
Aga mis muud kui muretuid kilomeetreid.
Seest võiks ka mõni pilt olla :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 20.10.09 13:35 Tsiteeri


Kenake teine!
Eks ikka meeldivat läbisaamist autoga!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 20.10.09 13:37 Tsiteeri


Esmapilgul vaatasin, et sõbrapoisi auto sinu kätte sattunud :P Aga kui teksti lugesin, siis kohe teine teema :D Välimus 1:1-le sõbra autoga, sellest ka see arvamus.
Tundub küll ilus sile 80 olema. Hoia siis marginimele vastavalt :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Seersant
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.06
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Chevy TransSport 3,4; Audi 200T

postitati 20.10.09 19:33 Tsiteeri


Lisasin ka sisust pildi aga sisu tal suht igav....võiks olla hele sisu,mulle meeldib hele sisu ja tume auto.Aga noh,käib see kah...
Ennast huvitab väga, et kui palju selle auto läbisõit võiks olla? Hetkel on odoka näit 208000, mis on ilmselgelt kedratud päris korralikult.
Autot ostes ma ei vaadanudki, et kaasas oli ka hooldusraamat. Kodus hakkasin alles uurima, et mis trääni kaasa anti. Ostes oli odoka näit 162100, uurides raamatut, oli tehtud nagu viimane hooldus 160000 km pealt-võiks arvata,et päris reaalne siis. Aga hea nali oli see, et raamatust oli pärast seda 160000 km hoolduse märkmest lehed lihtsalt välja tiritud:D
Aga mul sest polnud midagi, ma seda läbisõitu ei vaadanudki...
Aga äkki on kellelgi midagi huvitavat, seoses sisuga, välja pakkuda?Kas heledat sisu sobiks/saaks panna?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 20.10.09 19:40 Tsiteeri


No selle mootori urin on jah sõltuvust tekitav :D

Salongist seda, et tavaline Audi 80 sisu...ainuke asi jäi silma, et tuhatoosil see puitimitatsiooniga kate...pärit mõnest teisest Audi 80-st, mil puitimitatsiooniga iluliistud salongis...muidu paistab kobe olema. Heledat sisu saab kindlasti panna, iseasi, kui mõttekas see on. Siis oleks vast mõttekam juba nahksisu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Seersant
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.06
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Chevy TransSport 3,4; Audi 200T

postitati 20.10.09 20:08 Tsiteeri


:DSee tuhatoosi kate....see lihtsalt mul värvitud vase tooni aerosooliga üle-jälle veidi teistmoodi...:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 20.10.09 20:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Seersant
:DSee tuhatoosi kate....see lihtsalt mul värvitud vase tooni aerosooliga üle-jälle veidi teistmoodi...:cool:


Krt ära petab :D

Aga sisu kohta jah, mina paneks nahksisu siis juba. B4 hele nahksisu on väga kena asi muide.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.4% - SQL: 53.6%]