Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: millist isendit soovitate sellise raha eest.. (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2265)
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 31.05.04 18:56 Tsiteeri
millist isendit soovitate sellise raha eest..



Jutt on siis woowrist.
2000.- oleks nii öelda piir. Mis arvate. Sooviks selline puhas heli. Olemas makk esi ja taga kõlarid. Ees DLS 224, 4" coaxial (50w RMS)
taga ovaalid 75 rms. Juurde tuleb võim 4*50 w ja woower. Millist marki mudelit soovitate. Hinna ja kvaliteedi suhe!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
magnus
huviline



Registreerunud 31.05.04
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf III TDI variant

postitati 31.05.04 19:03 Tsiteeri


tee kast ise. 2xAudes 75W82-8 (jadaühenduses siis 4 Ohmi), saad täpselt enda masina mõõtude järgi teha... ja natukenegi osavust on siis saab tulemus ikka umbe hää...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 01.06.04 06:41 Tsiteeri


8" element subwooferiks autosse?
suuremat ja mõttetumat raharaiskamist annab ikka välja mõelda:)
2k eest saad suht tänuväärse asja. jälgi ringi kastide pakkumisi, kohati pakutakse 300-500 eek täiesti korralikke kaste. inverterkastidega ole ettevaatllik, kuna neid tehakse enamjaolt väga täpselt elemendi järgi.

mina isiklikult valiks 12" elemendi ja nohkerdaks ise kasti teha. 10" on selline alternatiiv kui 12" ei mahu. fakt on aga see, et 12" mängib madalamale, kuid 10" jällegi nö täpsemalt (misiganes see ka poleks, mina vahet ei tee)

vaata marki ei saa soovitada, kuna kõik firmad teevad ka pahna. sa ytle täpselt kui suurt elementi sa tahad, siis võib hakata ehk ka natuke lähemale pakkuma.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 01.06.04 08:09 Tsiteeri


no suurus kah nagu veel paika panemata, autoks on b4, kuhu see isend ära peaks mahtuma. Kastitegemine pole mingi probleem, vaja ainult mõõtmeid teada. No elemendi firma ma arvan et on ikka oluline, sest tuntud ja tegijad firmad ikka reeglina head kaupa pakuvad, või on mul tõesti sellest nii vale arusaam. See kas 8" 10" või 12". No ei leiagi et see nyyd nii oluline on ehk siis mida suurem seda uhkem:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 01.06.04 16:56 Tsiteeri


väga oluline vahe on elemendi suurusel. kasti tegemine on mdx väga suur keemia kui just kinnisega tegemist pole.

mina oman image dynamics idq12 subwooferit - on tuntud firma? aga kui ma ytlen, et nii mõnigi mees on helikvaliteedi maailmameister selle elemendiga? vaata ka tuntumad firmad teevad [roppus]. ntx pioneeri subbarid ei kõlba mitte kuhugi, samas tema premier makid on head.

12" okei, kas sa tahad kõva rõhku või head kvaliteeti?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 03.06.04 08:59 Tsiteeri


To AzA
no kui aus olla võtaks pisut nii üht kui ka teis. Aga jah pigem siiski kvaliteet. Miks see kasti tegemine siis nii suur keemia on, äkki on sul mingeid kasulike jooniseid või juhiseid mida kasti tegemisel kasutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 03.06.04 11:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja mementoxy
To AzA
no kui aus olla võtaks pisut nii üht kui ka teis. Aga jah pigem siiski kvaliteet. Miks see kasti tegemine siis nii suur keemia on, äkki on sul mingeid kasulike jooniseid või juhiseid mida kasti tegemisel kasutada.


ei ole see mingi keemia, kui puutööd ise natukene jagad. Usun, et nii siin foorumis, kui sr on piisavalt inimesi, kes Sind kasti tegemisel virtuaalselt aitavad - ülejäänud jääb Sinu teha.

Ei lugenud välja, kuid kuhu plaanid elemendi üldse panna, ning palju ruumi oled nõus ohverdama?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 03.06.04 16:20 Tsiteeri


keemia all ma mõtlesin pigem kohutavat ajakulu ja esimese kasti kindlat ämbrit. jaanipäev tegelt tulemas.

ääretult lihtsam on kast osta ning odavam.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 03.06.04 17:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja AzA
keemia all ma mõtlesin pigem kohutavat ajakulu ja esimese kasti kindlat ämbrit. jaanipäev tegelt tulemas.

ääretult lihtsam on kast osta ning odavam.


aga kuhu jääb siis tegemise rõõm?:)
Arvan, et kui kodanik mementoxy oleks seda sorti kes läheks ja ostaks, siis oleks tal nii element, kui kast juba olemas! :)

p.s> mul kaks ja pool kasti jaanipäeva ootamas! :P - mitte küll halva olemuse poolest, vaid nendele ei leia enam kasutust! :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.03
Asukoht: prnu/tln
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 85kw '94

postitati 03.06.04 21:33 Tsiteeri


oi tegemise rõõm muidugi:)
aga yldiselt arvestades kastile kuluvat 1000.- ja kindlat ämbrit, siis võtab nõutuks miks palutakse elementi soovitada ja 2k eest.
kui juba huvi kasti ehitamise vastu, siis soritakse foorumeid ja leitakse kiiresti teemasid, kus on jahutud mägede viisi antud teemal:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.7% - SQL: 46.3%]