Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: jälle käidi sees/soovitage paremat signalisatsiooni (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 6374)
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 12.05.04 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja MarkoC
samru ? läbi "see" keskus on EMT, kui sa veel ei teadnud, sa proovi helistada EMT-ga oma sõbrale ja vaata kaua viivitab.

Või on sul paremaid alternatiive ja mis on siis hirmkallis ?

BTW rääkisin mina mitte teate saatmisest, vaid kohesest helistamisest sinu telefonile
räägi nüüd konkreetselt asjast, pole ju vaja jahuda ja pikaks venitada seda teemat, mida kasutad mismoodi toimib ja mida eelistad ja mismoodi toimib siis ja hinnad ka oleks tore ;)


loe korralikult postitusi. Mina ütlesin, et MobiKit on kallis lõbu ja käib läbi keskuse(falck). Siin sulle hind ja otsusta kas paned omale peale või mitte http://www.emt.ee/wwwmain;jsessionid=bVguXBIZLc4-?pageId=1664&menuId=87&screenId=est.content&componentId=ContentProv iderComponent&actionId=load
Teine asi on GSM dialer millele pistad ericsoni taha ja valmis. Neid olen paigaldanud umbes viis aastat ning need suhtlevad otse sinuga nagu tavalise helistamise puhulgi. Püsikuludeks on ainult 20 eeki kuus ja seade maksab alla 2 kilo + tel + paigaldus. Helistab 7- le numbrile. Kui sul on küsimusi pane privasse, sest turvaküsimuste arutamine avalikult ei ole soovitav.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
selfer
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe-83, A6 -2000, kadett -84

postitati 30.05.04 11:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja arvi
kui oma garaazi ei ole,pole mõtet midagi autosse jätta.ise korjan 10 senti ka ära,et midagi silma ei jääks.oleks isegi soovitav laegas lahti jätta,et oleks näha,et midagi ei ole.viimati käidi sees kaks nädalat tagasi,kuigi midagi võtta polnud aga võib-olla loodeti laekast midagi leida...



See hea mõtte, laegas lahti jätta!! Ma linnades kisun maki autost välja ja pärast vean juhtmed välja rippuma (v.a. võimu juhtmed).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.3% - SQL: 55.7%]