Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Minu aparaat.... (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2881)
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 07.04.04 09:01 Tsiteeri
Minu aparaat....



mustamäelt viidi maja eest ära, eile öösel
ja kuskile metsa, seal tehti väike lightweight kuur talle
**** ****
enne kohale ei jõua kui ring sinuni jõuab
f*** r****
veljed, sound jm ise tehtud nodi läks minema
aga kokkuvõttes olen õnnelik, sest auto veel alles ja sõdab nyyd juba. oleks täitsa läind, siis oleks pissed täiega

seega, kui kohtate JBL supakat (oli hetkel halli mistraga kaetud kastis) või JENSENi võimu (roheline, supakas + kõllide võim). või SKELDO vanu, ehk minu uusi velgesid (neli kodarat, fordi velg 16'', ja peal oli hetkel 40 mm kumm)... siis laske nende pakkujale kuul pähe minu eest

kokkuvõttes ütleks veel et ****i raisk
(vabandust)


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 07.04.04 09:11 Tsiteeri


ou shitttttttttt :o
signaga olid mis lood ?
sry paraku see küsimus tekib esimesena paljudel ...
Omal pole weel seega ei julge ka stereost isegi ühtegi kõlli sisse panna :mad:


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 07.04.04 09:33 Tsiteeri


Tunnen kaasa Daqqer.

Pole lihtsalt sõnu enam...enam vist ei saa endale midagi muretseda ilma, et keegi teine seda asja endale tahaks...Kuhu me küll nii jõuame????
Mul ka auto soundist puhas ega enam ei julge midagi sisse ka panna. Loodame, et saad asjad tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 07.04.04 09:37 Tsiteeri


Kui sa oma soundi installeerisid Prisma parklas ning kindlasti ka "testisid" seda, siis jäid mõnele "poekülastajale" silma/kõrva sellel ajal :(

Igatahes kaastunne....kuid tekib küsimus tõesti nagu Marko juba eelnevalt mainis, kuidas olid lood signalisatsiooni ja omavalmistatud lukkudega???

Minu arvates peaks alustama ikka turvalisusest mitte edevusest...


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 07.04.04 10:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kopamees
Kui sa oma soundi installeerisid Prisma parklas ning kindlasti ka "testisid" seda, siis jäid mõnele "poekülastajale" silma/kõrva sellel ajal :(


ei vihkan parklates ''testimist'', nii kummide, mootori, kui soundi. soundi panin kodus, aga maja ette sõitsin küll mingi kena bassiga vist jahh. aga ma arvan et nad jahtisid velgi ja kumme

ja järgmise aparaadiga olen targem, õiged sõnad kopp. kõigepealt signad immod, siis edevus :)


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 07.04.04 10:14 Tsiteeri


Kordamine on tarkuse ema:
parkides autot, keera alati sound vaikseks!
Kaastunne minugi poolt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 07.04.04 10:25 Tsiteeri


isegi vargapolte ei jõudnud veel ära panna velgedele....


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.04 10:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja daqqer
isegi vargapolte ei jõudnud veel ära panna velgedele....


kui jaksad veljed osta, pead jaksama ka polte osta... neid on ju kõige lihtsam võtta ja turustada... Ca aasta tagasi varastati ühe klubilise käest kenad 18" veljed.. ka just soetatud ja miskipärast ilma vargapoltideta... oma maja hoovist veel kusjuures... Seega loo moraal: kopamees on juba need kuldsed sõnad ära öelnud.. nüüd vaid kõikidele pealuu sisse tampida see!

Aga siiski... varguste ohvritele tunnen isiklikult alati siiralt kaasa...

edit: ja veel... tõesti.. elu on näidanud, et ei tasu enda autot ega muud vara igalpool suure häälega demoda... Olen vaadanud ka Sinu enda portaali... seal olid kogu aeg pildid sinu autost ja auto asukohast ja velgedest ja isegi saundist olemas.... edevus võib kätte maksta... Eesti on kahjuks veel selline koht... :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 07.04.04 19:22 Tsiteeri


kaa õige jutt
järgmisele aparaadile installeerin kohe esimesel päeval jahipüssi ja autopommi


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
toomasd
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5TDI Avant 120kw BDG, Audi A4 Avant B8 2,0TDI

postitati 08.04.04 11:15 Tsiteeri


Soovitan kõigile kes ükskõik millisest autopoest-aiast omale sõiduki muretsevad kohe signad-immod ja kindlasti ka lukud üle vaadata. Autovarastel on väga hästi teada millises korras on auto ja ka milline on turvavarustuse tase. Näiteks lastakse platsil auto käima panna, tehakse proovi sõitu ja kõik näib väga aus kuna ollakse müügimehele kui potentsiaalne klient. Muidugi ostma nood raiped ei hakka küll passivad peale kes mida ostab ja teadagi mida tegelikult plaanitakse.
Kas mäletate hiljuti Hiiu autopoest ostetud Audi Coupe vargust? Teadagi polnud sellel signa peal kuna oli äsja Belgiast tulnud ja õnnetuseks kadus massin samal päeval 5 tundi hiljem peale ostu. Võimalik et toimis selline organiseeritud ja läbimõeldud skeem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prt
huviline



Registreerunud 28.10.03
Asukoht: Saue/Saku/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: LR Discovery

postitati 12.04.04 20:27 Tsiteeri


igasuguseid idioote ikka liigub ringi. ei saagi aru kuidas siuksed vennad pole oma liimiga koos olevast käest ilma jäänud!?!? :mad:

Sügav kaastunne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 13.04.04 05:00 Tsiteeri


niih, nyyd viskn eest ukselingid ära
korralik signa kohe peal, ja siis tuleb kaval immo :)


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.6% - SQL: 39.4%]