Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: sobiv õli? (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 1697)
tarts200
huviline



Registreerunud 02.11.02
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200; 84 a.

postitati 01.04.04 19:54 Tsiteeri
sobiv õli?



missugune oleks kõigi mõistlikum õli peale poolikut remonti(saaled, rõngad,plokikaan)? autoks 200 84a.


Audi, 4 rings to rule them all
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 02.04.04 05:26 Tsiteeri


Mina paneks ilmselt esialgu miski odavama mandi sisse.Ntx Valvoline TurboV,ning kuskil hiljemalt 5000 pärast teeks õlivahetuse ja siis vaataks juba edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 02.04.04 14:14 Tsiteeri


Mina oma autodele alla poolsündi, üldse ei pane. Addinol Ecosynt, ei ole väga kallis, aga omaduste üle mina küll ei kurda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarts200
huviline



Registreerunud 02.11.02
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200; 84 a.

postitati 02.04.04 17:05 Tsiteeri


ilmselt proovin hr. q soovitust ja eks siis hiljem näis mis edasi saab?


Audi, 4 rings to rule them all
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 02.04.04 18:04 Tsiteeri


No see addinol võib ennast oma poolsüntide ja süntidega rahuliku südamega põlema panna.
Mina kasutan oma autos üldse ainult täissünti ntx,kui see kellegi tuju paremaks teeb.
Hetkel sees Q8 0W-50


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Traks
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.03
Asukoht: Saue-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4, ABT

postitati 02.04.04 18:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ve1ks
Mina oma autodele alla poolsündi, üldse ei pane. Addinol Ecosynt, ei ole väga kallis, aga omaduste üle mina küll ei kurda.


Omal kogemus addinoliga. Sõitsin sellega 1000 km ja vahetasin siis välja selle, kuna See õli kadus kohe kuhugile ära.

See mis järelduse keegi teeb see on ta enda asi.

Hetkel sõidan BP poolsündi Visco 3000ndega.


Nii kuidas sina autole nii ka auto sulle
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarts200
huviline



Registreerunud 02.11.02
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200; 84 a.

postitati 02.04.04 22:52 Tsiteeri


mul on olemas shelli täissünt aga seda mõtlesin panna peale sissesõitu. või paneks kohe?


Audi, 4 rings to rule them all
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 03.04.04 01:06 Tsiteeri


Räägitakse, et liitrist Valvolinest saab pool liitrit Addinoli ;) Niiet kui sa tõesti tegid mootori kap remondi ära, siis käi kaarega Addinolist mööda. Tuleb kasuks! (ma omast kogemustest räägin)

Me@ only Valvoline peale kap remonti ;) kui sa ei leia siis ma võin sulle otsida head Valvoline-e õli HEA hinnaga ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts200
huviline



Registreerunud 02.11.02
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200; 84 a.

postitati 03.04.04 08:10 Tsiteeri


kap. remondiks kahjuks seda nimetada ei saa aga olen isegi ühtteist kuulnud Addinoli kohta.otsest põhjendust ei ole kuulnud aga maine on juba selline...
aga kui ma lähen nüüd valvoline peale üle siis ilmselt muid õlisid pole mõte kasutada


Audi, 4 rings to rule them all
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarts200
huviline



Registreerunud 02.11.02
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200; 84 a.

postitati 03.04.04 18:29 Tsiteeri


ostetud siis valvoline turboV. thnx info eest:)


Audi, 4 rings to rule them all
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.9% - SQL: 52.1%]