Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Pildistan autosid (Vastuseid: 44 | Vaatamisi: 31616)
Wasser
huviline



Registreerunud 07.03.08
Asukoht: Tartu / Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 18.01.09 20:30 Tsiteeri


arvad sa tõesti, et võistlustel on aega sättida stuudiovalgust üles või siis oma ideid rakendada? Arvatavasti lähen mõnda neist üritustest pildistama aga arvasti ilma stuudiotehnikata ;)

Sellegi poolest tänan nõuande eest.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mihkel-m
huviline



Registreerunud 23.11.08
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.09 23:07 Tsiteeri


Pildid on arenenud kõvasti jah. Ainuke mis häirib, on see megasuur watermark piltidel. :D Tegelen isegi veidi autode pildistamisega, kahjuks aga pole eriti võimalusi pildistada niiet tase on ka madal.


http://Mihkel-M.planet.ee teen pilti autodest Rakveres ja Tallinnas.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Wasser
huviline



Registreerunud 07.03.08
Asukoht: Tartu / Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.09 12:27 Tsiteeri


Mis watermark ?! Mu galeriis pole ÜHELGI pildil watermarki.
Nüüd uued mazda6 pildid mis panin(just 5 min tagasi, noile panin watermarki, kuna inimesed ei taba elementaarsest viisakusest teiste intellektuaalse omandi vastu nt kasvõi pildi autor ära märkida kuskil. Ja kui ma pildistan niigi tasuta siis oleks see ju vähim mis piltide kasutaja saab teha? See selleks, lisasin mõned uued pildid ka, kalasilmaga nt ja mõned välkudega tehtud
:
UUEDPILDID

pooled neist on suht saast ja pooli pean enamvähem õnnestunuks, seega mõne päeva pärast võtan maha pooled mazda pildid.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wasser
huviline



Registreerunud 07.03.08
Asukoht: Tartu / Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 06.06.09 09:28 Tsiteeri


Hei,
Veidi progressi autograafias. Klikk pildile ja näed ka teisi pilte fotosessist:
http://www.vasser.visuaal.net/sub.jpg


Parimatega,

Kertin Vasser

-------------
vasser@visuaal.net
www.vasser.visuaal.net
53450096


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Timmu
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.03
Asukoht: Tln.
Kasutaja on eemal

Auto: 2 x Q

postitati 06.06.09 12:54 Tsiteeri


Stuudio tingimustes võiks ju vähe teravamad pildid/kontuurid olla. Näiteks.

Mitte, et soovin norida, vaid et vältida monoloogi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Wasser
huviline



Registreerunud 07.03.08
Asukoht: Tartu / Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 06.06.09 17:02 Tsiteeri


Sinu viidatud pilt pole tehtud nö stuudiotingimustes - pole kasutatud stuudiovälke.
Stuudiotingimusteks ei nimetaks ma ka stuudiovälkudega väljas pildistamist aga see selleks. :P
Stuudiovälkudega tehtud on ainult subaru ja üks chrysleri pilt mille just lisasin.

Inimesed kes on seni minu teenust kasutanud on saanud endale täis resolutsiooniga faili ja teravuse kohta pole küll hetkel keegi ühtki halba sõna öelnud.

Aga dialoogi arendamine on väga kiiduväärt tegevus, tänan !

Parimatega,

KV


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 06.06.09 18:21 Tsiteeri


See ameeriklane on hästi komponeeritud albumis:sünge masin kurjakuulutavate pilvede taustal.
...kui mõnest süngest Audist midagi sarnast välja tuleks oleks 5+.

http://galerii.visuaal.net/galerii/main.php?g2_itemId=19481


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wasser
huviline



Registreerunud 07.03.08
Asukoht: Tartu / Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 06.06.09 18:29 Tsiteeri


Kui leian mingi kurja audi endale modelliks siis annan teada.
Tänud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 06.06.09 22:31 Tsiteeri


Ei kujuta ette, millised need pildid aasta tagasi olid, et sellise sõimuga tervitati, aga praegu on küll osa pilte ikka väga ilusad! Tagasihoidlikult öeldes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Wasser
huviline



Registreerunud 07.03.08
Asukoht: Tartu / Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 07.06.09 11:07 Tsiteeri


Ei taha õli tulle visata ja vana asja meelde tuletada, aga ui aus olla siis asi polnud kunagi minu piltide headuses/halbuses, asi oli:

Tsitaat:
Algselt postitas: Carla
ma loodan, et see kuulutus on ikka naljana mõeldud. Isegi mina oma tagasihoidlike oskustega suudan teha ilma PS-ita paremaid pilte.

AC-lased - kui on tahtmine autost lasta hea pilt teha, siis pprz on selleks õige inimene :)



Kõikides teistes autoklubides kus polnud oma ametliku fotograafi võeti mu pildid üsna soojalt vastu. Samas omade kokkuhoidmine on igati mõistetav ja vist isegi õige. Ei vihja, et mu hetkesed või tolleaegsed pildid olid/on võrreldavad Teie enda isikliku pprs i piltidega, olen kindel, et ta pole minust kuulnudki ja ei pea mind mingiks konkurendiks. Ei saagi olla, olen autode pildistamisega tegelenud ainult hobikorras ja seda kah alla aasta. Hetkel olen rõõmsalt Tartu Autoklubi ametlik fotograaf ja võibolla hakkan autofotograafiat natuke tõsisemalt võtma. Kõik oleneb...

Parimatega,

KV


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mihkel-m
huviline



Registreerunud 23.11.08
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 16.06.09 20:02 Tsiteeri


No Zjuganov on eestis suht tipp ja on ilmselge, et igaüks kes oma autost väga kvaliteetseid pilte tahab, pöördub tema poole. Siiski ei tasuks kohe uusi tegijaid maha teha, kõik peavad ju kusagilt alustama, aga kui pole autosid mida pildistada, siis ei saa ju nagu areneda ka. Ma ei tea küll mis tasu Wasser küsib, aga usun, et need on Sergei omadest madalamad ning samas on pildid täiesti üle keskmise. ;)


http://Mihkel-M.planet.ee teen pilti autodest Rakveres ja Tallinnas.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 16.06.09 20:30 Tsiteeri


Wasser teab väga hästi, miks ta sedasi nüpeldada siin sai :)
Ütleks siinkohal vaid nii, et erinevalt Wasserist Sergei, Ardo, Allar, Tarmo ja ka ma ise ei tee kolleege maha repliikidega: no see mees ei oska ju üldse pildistada.

Mis puutub mu enda algsetesse kommentaaridesse Wasseri pihta, siis rõõm on tõdeda, et praeguseks hetkeks on Wasser omandanud päris hea kogemustepagasi ja ei tapa enam pilti kontrastiga väga ära :)

Ehk siis tihtipeale ei ole küsimus mitte pildistamisoskuses, vaid suhtlemises ja EGO-s.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 16.06.09 21:42 Tsiteeri


Ei taha küll teise mehe teemat rikkuda, aga usun, et üks repliik ei tee halba. Hea et ise aru said :D Pildistajale: täitsa ok pildid on :)

Tsitaat:

... ja EGO-s.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wasser
huviline



Registreerunud 07.03.08
Asukoht: Tartu / Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 25.03.10 13:11 Tsiteeri


Hei-hei !



Kevad jälle käes, teeme sinu autost ilusad pildid !

Seni tehtud pilte näeb järgmiselt lehelt: UUED Pildid


Silmarõõmu ka : Neiud autosid pesemas





Kui kellegil on huvi oma Audit pildistada lasta siis kontakti saab

vasser@visuaal.net

Ise asun Tartus/Tallinnas.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mairold
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 13.04.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.11 09:43 Tsiteeri


nüüd ka pildistad?


***
Märkus moderaatorilt: "Kuna kasutaja ei ole vaatamata varasematele märkustele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti, on kasutaja postitusõigus peatatud!"


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ivo.K
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 31.08.13
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.13 21:06 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse peatamine!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 27.01.14 07:39 Tsiteeri


-.-


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 27.01.14 11:10 Tsiteeri


Mitte paha pärast, aga kas sul peale selle 10-24 objektiivi muid klaase ka on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 27.01.14 13:49 Tsiteeri


On ikka.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tymm
huviline



Registreerunud 29.01.14
Kasutaja on eemal


postitati 01.02.14 14:58 Tsiteeri


autode pildistamine suht raske tegelt, aga ainult nii saabki asja paremini selgeks kui pidevalt mingi kriitikahirmu all ei ole.. (niisama mainin ära)
pmst selle laia nurgaga lähedalt pildistamisel pole erilist mõtet kuna neist pole midagi vaadata ja kuju läheb ka kõveraks vms... kui need suvaklõpsud vahelt ära võtta ja vähem pilte üles laadida, siis oleks juba silmale kergem vaadata.. väike auto kusagil pildinurgas piilumas pole ka just eriti hea... ja jälgima peaks nö kolmandiku reeglit, mitte pildistatavat kaadri keskele või kuhugi äärde sisse sõita lasta...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.0% - SQL: 42.0%]