Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kas on mõtet vahetada Mazda selle Audi 100 vastu (sigar)? Link teemas. (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 2416)
CVB
huviline



Registreerunud 02.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 26.12.07 14:13 Tsiteeri
Kas on mõtet vahetada Mazda selle Audi 100 vastu (sigar)? Link teemas.



http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=78703

Pakutakse vahetust. Mul Mazda 626 '91a.
Mida arvate konkreetsest autost? Kas asi on oma hinda värt ja mis hinnaga selle hiljem maha saaks müüa?
Olen kuulnud, et sellisel mootoril rikked kerged tulema. Kuidas kommenteerite?

´


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 26.12.07 14:20 Tsiteeri


Oleneb muidugi auto seisukorrast, kuid ise vahetaks Mazda esimesel võimalusel Audi vastu :D:D


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 26.12.07 14:22 Tsiteeri


Tean seda poissi ,kes selle sigariga tegeleb. Noormees on palju vaeva näinud ja usun ,et auto on korralik. Minul pole küll siiani ühegi audi mootoriga probleeme olnud. Mazda turu hindu ma kahjuks ei tea ja ei oska ka soovitada selle mõttes. Audi kered on tsingitud ,mida Mazdal muidugi pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CVB
huviline



Registreerunud 02.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 26.12.07 15:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Oleneb muidugi auto seisukorrast, kuid ise vahetaks Mazda esimesel võimalusel Audi vastu :D:D


Mina ka, aga kuna see Audi on suht vana, siis igaks juhuks enne uurin. :D

Kas selle Audi näiteks poole aasta pärast saaks 9000-ga maha müüa? Plaanis midagi uuemat osta, aga praegu pole raha.

Mazda on hetkel müügis 7500-ga, aga osta pole keegi tahtnud. On pakutud vahetuseks ka Audi 90neid ja w124 Mersusid, aga need kõik kas Pärnus või Tallinnas. See Sigar minust u.25km kaugusel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.12.07 08:59 Tsiteeri


Mazda 626 on alati mõtet Audi 100 vastu vahetada.
2.2 mootor on Audil üks paremaid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CVB
huviline



Registreerunud 02.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 27.12.07 18:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Mazda 626 on alati mõtet Audi 100 vastu vahetada.


Palun põhjendust ka. ;)

Audi kohta veel nii palju: tsitaat:"Muidu roolivõimupump lekib veidi, ees võiks sarniirid ära taastada(odavam kui osta) ning sumpas on paar pisikest auku vist."

Ja Mazda kohta ka juttu: http://www.mazdaklubi.com/foorum/viewtopic.php?p=51827#51827

Ja ehk keegi vastaks, kas konkreetne Audi on võimalik kevadel 8-9000 maha müüa?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 27.12.07 18:15 Tsiteeri


Võta www.auto24.ee lahti, vaata turuhindasid.
Isiklikult võtaks kohe selle Audi 100.
Uuri ennem seisukord järgi jms.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yepi
huviline

Avatar


Registreerunud 12.10.07
Asukoht: Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,5 TDQ 103 KW; A3 1,8 92 KW; Perlingo 1,4 55KW

postitati 27.12.07 18:26 Tsiteeri


Mazda omanik tuleb küsima AC kas osta Audi...siin ei ole ühtegi inimest, kes ei soovitaks sul seda tehingut teha, kuna nagu eelpool mainitud on tal tsingitud kere, 2,2 on ülihea mootor (lollikinel) ja ruumi selles masinas on sul kindlasti rohkem ja seda sõidurõõmu on raske kirjeldada.
Ja naljaga öeldes siis AUDI on auto ülejäänud on ainult sõiduvahendid ;)


Ihne maksab ühe korra, rumal kaks korda, jobu - kogu aeg.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 27.12.07 18:37 Tsiteeri


Kui ei suuda ise otsustada mis autot tahad siis on ikka pahasti küll?


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CVB
huviline



Registreerunud 02.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 27.12.07 19:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
Kui ei suuda ise otsustada mis autot tahad siis on ikka pahasti küll?


On küll jah :D
Tüüp müüb seda masinat juba 4 kuud ja keegi pole ära ostnud. Lähen varsti vaatama, siis näeb, mis saab.

Tänud kõigile vastajatele :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
eroz
huviline



Registreerunud 02.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 27.12.07 19:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: CVB
Tsitaat:
Algselt postitas: Simps
Oleneb muidugi auto seisukorrast, kuid ise vahetaks Mazda esimesel võimalusel Audi vastu :D:D


Mina ka, aga kuna see Audi on suht vana, siis igaks juhuks enne uurin. :D

Kas selle Audi näiteks poole aasta pärast saaks 9000-ga maha müüa? Plaanis midagi uuemat osta, aga praegu pole raha.


Su Mazda hind langeb selle aja jooksul kindlasti rohkem kui Audi oma. Isiklikult mulle sigar ei meeldi a no su Mazda on veel hullem et ma vahetaks küll pikemalt mõtlemata:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 27.12.07 19:13 Tsiteeri


Mazda hind langeb see tõttu et järele jäänd metalli hulk väheneb päev päevalt sama kindlalt kui ... ;)


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.12.07 21:30 Tsiteeri


tegemist vist siis selle mazdaga.
info vötsin siit.
audi 100 ga vaeva on nähtud. teemagi siin olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
CVB
huviline



Registreerunud 02.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 27.12.07 22:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
tegemist vist siis selle mazdaga.


See sama jah. Kui keegi Audi vastu tahab vahetada, siis võtke ühendust. :P Eelistatud on siiski 80/90 ja vähemalt B3 kerega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yepi
huviline

Avatar


Registreerunud 12.10.07
Asukoht: Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,5 TDQ 103 KW; A3 1,8 92 KW; Perlingo 1,4 55KW

postitati 28.12.07 08:06 Tsiteeri


Ma arvan et vahetusest ei tule sul küll midagi välja, müü ta kiirelt (odavamalt) maha. Sellist hinda sa oma masina eest ei saa nagu sa küsid. 3-5 kilo mitte rohkem. :cool:


Ihne maksab ühe korra, rumal kaks korda, jobu - kogu aeg.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 28.12.07 08:40 Tsiteeri


Minu arvates näeb see masta välja pakutud esimese otsa sigarist päris jupp maad kaasaegsem välja. Sõiduomadused ilmselt on Audil muidugi etemad. Aga ma arvan, et alla 10k maksva auto puhul on kõige tähtsam siiski see, et ta võimalikult väheste kuludega omanikku ringi sõidutaks. Sõidumõnu on seejuures teisejärguline - 10k eest saab suure ameerika laeva ka või mõne kulunuma Audi V8, mis sõidumõnu kuhjaga pakuvad, aga iga kuu vähemalt ostuhinna jagu kulutusi nõuavad. Seega mina mõtlen et kui Su masta just laiali kukkumas ei ole, siis lase temaga edasi kuni saad uuema auto osta - see on Sul ju nagunii plaanis. Lühikeseks ajaks võõras auto ligi võtta on suhteliselt kindel rahaline kaotus (vähemalt minul on põhimõtteliselt iga ostetud autot kohe alguses tulnud remontida)...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 28.12.07 09:22 Tsiteeri


Kui su matsta ei ole just kohe laiali jooksmas või põhi alt ära kukkumas, siis ei leia põhjust, miks vahetada odav ja vana auto odava ja vanema auto vastu. Isegi olen sõitnud igasugu saanidega, mis iga 1000-2000km tagant jälle mõne jupi küljest ära poetasid või mõne detaili mootorist sumpa kaudu välja puhusid. Sõita nagu eriti ei saanud, ainult kanalis ja kapoti all istuda ja kätt harjutada :D Töötava jaapanlase ja sakslase vahe on kindlasti ka bensiinikulus märgatav.
Kui nüüd teise pilguga vaadata, siis tryku auto on eeldatavasti turul pakutavatest isenditest parim valik või siis kõige parema ajalooga tegemiste toimetamiste suhtes. Üllatusi tuleb ilmselt kõvasti vähem kui mingi lampostu puhul mingilt platsilt komisjonimüüki toodud isendi soetamisel. Samas sigari igasugu kuluvosad (puksid, liigendid) on kindlasti odavamad kui jaapanlasel (vahet pole millisel).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 28.12.07 14:14 Tsiteeri


Bensiinimootoriga isenditest (kuuldavasti üsna janused mootorid) ei tea ma muidugi suurt midagi, kuid seda tüüpi matsta on igati normaalne masin. Sigari ees suurimaks eeliseks on võimalus suuri asju vedada. Sõiduomadustel ei ole ka häda midagi ning hooldustööd (ntx rihma vahetus) on oluliselt inimlikum, tõsi jupid jälle sutsu kallimad. Probleemiks omakorda juba mainitud rooste.
Kvaliteetautod (mb/audi/pmv) kestavad kindlasti paremini ja lagunevad üldjuhul vähem kuid antud isend on juba nii vana, et selliseid eeliseid vaevalt, et enam on.;) (nagu ka mainitud hunnik vigasid) 9000.- eest peab sellise ajastu sigar olema väga korralik, kindlasti mitte katkise summuti jms probleemidega.
Praegu on igasugust vana autot mõistliku hinnaga suht raske müüa, kindlasti ei ole sigari müümine lihtsam.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CVB
huviline



Registreerunud 02.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.07 16:52 Tsiteeri


Audi ostetakse varsti ära, nii et vahetada enam ei saagi. Aitäh igatahes, sain targemaks. Võib teema lukku panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.1% - SQL: 32.9%]