Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A4 1.8 5v. Kas keegi on vaatamas käinud või teab midagi head/halba rääkida. (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 2207)
Kallekas
huviline



Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Kose
Kasutaja on eemal


postitati 03.12.07 15:30 Tsiteeri
A4 1.8 5v. Kas keegi on vaatamas käinud või teab midagi head/halba rääkida.



Kui ma ei eksi siis see päris pikemat aega juba müügs. Äkki keegi oskab midagi selle kohta rääkida.
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/146/auto_php-id=341146-www_auto24_ee.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 03.12.07 16:09 Tsiteeri


No kui piltide pealt vaadata siis selle põhjal võiks öelda, et natukene rämetuuningut on saanud see masin, et eks keskmine ostja valib ikka võimalikult originaalilähedast isendit või siis sellist mida on originaalosadega paremaks tehtud.
Sellel masinal on "tuuningut" tehtud ja ei jäta just kvaliteetset muljet.
Tehnilist poolt pildilt muidugi ei ütle aga kui omanik on selle dvd mängija, subwoofri ja istmekatete, turvavoopehmenduste, koonusfiltri, telefonihoidiku, tuuninpedaalide ja udukate jne tuuningu eemaldamisega nõus ka hind maha kratsima ja muu pool sobiks, siis tasub mõelda.
Spoilerite kvaliteedi kohta ei oska ka pildilt midagi öelda eks oma silm ole kuningas, kuigi see esispoiler on meie nõmedatel teedel paras nuhtlus + siiski sportvedrustus A4 all on ikka suht ränk.
Aga see kõik on minu arvamus ja vb mõne arvates on tõeline kullatükk.

Positiivset ka: veljed on ilusad ja maksavad head raha, on viitsinud näidikuteplokile rõngad ümber pannud (silmal ilus vaadata) kui mootor on korras, siis hea-öko, kui sillaosa korras (sportvedru), siis muretuid km peaks jätkuma, kontrolli kliimaploki töökord üle.

Ehk on keegi selle masina seisukorrast teadlik, tuuningtuled ees (ei istu päris ilusti tiivaga kokku), korralikud valukad, turbokas, quattro. Parim kooslus A4 peal ju. Ja hind imelikult madal, et kannataks remontida ka kui miskit hullu pole.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kallekas
huviline



Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Kose
Kasutaja on eemal


postitati 03.12.07 16:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
No kui piltide pealt vaadata siis selle põhjal võiks öelda, et natukene rämetuuningut on saanud see masin, et eks keskmine ostja valib ikka võimalikult originaalilähedast isendit või siis sellist mida on originaalosadega paremaks tehtud.
Sellel masinal on "tuuningut" tehtud ja ei jäta just kvaliteetset muljet.
Tehnilist poolt pildilt muidugi ei ütle aga kui omanik on selle dvd mängija, subwoofri ja istmekatete, turvavoopehmenduste, koonusfiltri, telefonihoidiku, tuuninpedaalide ja udukate jne tuuningu eemaldamisega nõus ka hind maha kratsima ja muu pool sobiks, siis tasub mõelda.
Spoilerite kvaliteedi kohta ei oska ka pildilt midagi öelda eks oma silm ole kuningas, kuigi see esispoiler on meie nõmedatel teedel paras nuhtlus + siiski sportvedrustus A4 all on ikka suht ränk.
Aga see kõik on minu arvamus ja vb mõne arvates on tõeline kullatükk.

Positiivset ka: veljed on ilusad ja maksavad head raha, on viitsinud näidikuteplokile rõngad ümber pannud (silmal ilus vaadata) kui mootor on korras, siis hea-öko, kui sillaosa korras (sportvedru), siis muretuid km peaks jätkuma, kontrolli kliimaploki töökord üle.

Ehk on keegi selle masina seisukorrast teadlik, tuuningtuled ees (ei istu päris ilusti tiivaga kokku), korralikud valukad, turbokas, quattro. Parim kooslus A4 peal ju. Ja hind imelikult madal, et kannataks remontida ka kui miskit hullu pole.


Suured tänud asjaliku vastuse eest...Nende istmekatete ja muu sellise pahna likvideerimise peale mõtlesin minagi. Aga välimus mulle meeldib.



Esmamulje foorumist juba päris hea:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kallekas
huviline



Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Kose
Kasutaja on eemal


postitati 03.12.07 17:43 Tsiteeri


Äkki oskab veel keegi midagi rääkida..või teab keegi kas selle auto omanik ka foorumis liige?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kenwood
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 ; MB

postitati 04.12.07 08:49 Tsiteeri


Pärnus vahel olen liikumas näinud seda, kapott on igatahes uus pandud kuna vahepeal oli seal mingi õhukoguja peale pandud muud ei oska üelda selle kohta.


Samas, head kokka tunneb sellest, et pann on tahmane.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf R Mk7; Audi A3 SB quattro, Audi 80 quattro

postitati 04.12.07 09:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jaakk
Ehk on keegi selle masina seisukorrast teadlik, tuuningtuled ees (ei istu päris ilusti tiivaga kokku), korralikud valukad, turbokas, quattro. Parim kooslus A4 peal ju. Ja hind imelikult madal, et kannataks remontida ka kui miskit hullu pole.


Tean nii palju sellest, et olevat ninalaksuga ja taastatud. Ülevaatus kukub kohe, 2 el. akent ei tööta ja esilogareid pole.
Nii on omaniku poolt vastatud e-mailis kirjas!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 04.12.07 10:22 Tsiteeri


Enamus meie teedel veerevatest 10 aastat vanadest autodest on mingi avarii läbi teinud, kõik oleneb kuidas taastatud on (kas airbagid sees, kas detailid vahetatud kapoti all jne)
Aga jahh 1,8T ja Quattro oleks parim valik, kuid korralikke leidub vähe.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 04.12.07 10:51 Tsiteeri


Minule jäävad silma alati need kõrvalistuja airbagi punnitavad kaaned...:D
Ma ei saa midagi teha,aga kui punnitab ja on selline...siis otsin edasi..
Oluline on jah, et kuidas taastatud,aga airbage sealt 99% tõenäosusega ei leia.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf R Mk7; Audi A3 SB quattro, Audi 80 quattro

postitati 04.12.07 10:56 Tsiteeri


to jaakk
Seda kindlasti, et enamused on laksuga. :) Aga sa ise küsisid kas keegi on teadlik ja ma siis kirjutasin mida tean. :P Samas kui logarid puudu siis mina kaldun juba arvama, et tegemist suuremat sorti laksuga. Samas juba pildilt tundub, et tuled on kuidagi väärakalt ees ja kapoti vahed ei paista ka just kõige väiksemad... See paneb lihtsalt kahtlema selles taastamise kvaliteedis. Aga samas võibolla reaalselt on asi ok ja eelnev jutt on ju kõigest minu arvamus :P
Ja selles on sul tuline õigus, et korralikku 1.8TQ-d on vägagi raske leida! (Tean seda omastkäest);)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kallekas
huviline



Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Kose
Kasutaja on eemal


postitati 04.12.07 14:32 Tsiteeri


Keegi võiks midagi veel punase audi kohta ka rääkida:D....palun:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 04.12.07 14:46 Tsiteeri


Kõige lihtsam on ikka helistada omanikule, tema teab alati kõige rohkem.
Aga no väidetavalt ei anna audile koonusfilter juurde mitte midagi, pigem isegi kahjulik, sellisel kujul nagu ta seal kapoti all on, siis kindlasti ei anna see peale visuaalse "ilu" küll midagi juurde, pigem väljalaskekollektorist õhkuv kuum õhk mõjub jõule pärssivalt.
Ja seal filtri juures tilpnevad mingid juhtmed, mis ei peaks seal kindlasti olema (lisatulede omad?) Kuna läbivaks tooniks on seal punane, siis istmed võiks olla ka ntx tyre-r-id, kuigi mis ralliauto see A4 on.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 04.12.07 14:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kenwood
Pärnus vahel olen liikumas näinud seda, kapott on igatahes uus pandud kuna vahepeal oli seal mingi õhukoguja peale pandud muud ei oska üelda selle kohta.


tegemist ei ole pärnus liikuva autoga kindlasti kohe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
deepsky
huviline



Registreerunud 06.12.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,5TDI quattro 2001a

postitati 07.12.07 11:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: syo
Tsitaat:
Algselt postitas: Kenwood
Pärnus vahel olen liikumas näinud seda, kapott on igatahes uus pandud kuna vahepeal oli seal mingi õhukoguja peale pandud muud ei oska üelda selle kohta.


tegemist ei ole pärnus liikuva autoga kindlasti kohe.


See masin LIIKUS küll Pärnus! Minuteada see masin on/oli esinina pauguga (vaevalt Pärnus 2 ühesugust autot on), järelikult ma ei eksi ja see auto sai tõepoolest pauku (Vana-Pärnus Siimu silla juures - kuigi see pole jututeemaks) Parandage mind kui eksin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TarvoL
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 07.12.07 16:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: deepsky
[See masin LIIKUS küll Pärnus! Minuteada see masin on/oli esinina pauguga (vaevalt Pärnus 2 ühesugust autot on), järelikult ma ei eksi ja see auto sai tõepoolest pauku (Vana-Pärnus Siimu silla juures - kuigi see pole jututeemaks) Parandage mind kui eksin.



See A4 on pärnust küll aga üks sarnane masin on veel siin;) M3 style peelgite ja kapotil on õhukoguja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.3% - SQL: 31.7%]