Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: BREMS LICHT (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 5404)
karla
klubiliige



Registreerunud 18.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.01.04 15:19 Tsiteeri
BREMS LICHT



A80 90a armatuuris põleb vahelduva eduga BREMS LICHT, st töölt ära sõites pidevalt, hommikuti garaazhist ülepäeviti. Pidurituli ja pidurid on korrs. Kus asub see andur kes on lollik läinud või läheb suvel kuivades ise korda? :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 22.01.04 15:31 Tsiteeri


See peabki sul peale käivitamist põlema ja kui siis pidurit tallad peab ära kustuma. See on piduri testimiseks enne sõidu algust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karla
klubiliige



Registreerunud 18.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.01.04 15:43 Tsiteeri


Naljakas on see et tuluke süttis umbes kuuaega tagasi esmakordselt ja autoga olen sõitnud üle 3 aasta. Samas ei taha ta ka peale 10 pidurdamist kustuda.
Tsitaat:
Esialgne postitaja sileem11
See peabki sul peale käivitamist põlema ja kui siis pidurit tallad peab ära kustuma. See on piduri testimiseks enne sõidu algust.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
westa
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Tallinn, Tampere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C4 2,5TDi,Audi A4 Avant 2,6 V6,Audi 100 C4 2,5TDi,Audi 5000 2,0d,Audi 80 B3 1,8

postitati 22.01.04 16:10 Tsiteeri


Kuna su autol on el.piduriklotsid, siis need ilmselt kulunud andurini ja nüüd karjub.
B: oma praktikas läbi elatud! Juhe mis laheb klotsi külge oli ajaga ära surnud ja jama kui palju ``kord andis ühendust, kord ei `` ja proovi vga leida!?! :mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõmm
klubiliige



Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.01.04 17:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja westa
Kuna su autol on el.piduriklotsid, siis need ilmselt kulunud andurini ja nüüd karjub.

LICHT nagu ikka tuld tähendab ju. Piduriklotside kulumist näitab kollane ring, mis üritab klotse kujutada. Vähemalt C4-l on nii.

Aga eks ta mingi kontaktikala ole. Mul näiteks muutub vahest "kompuutri" display kolmeks horisontaalseks kriipsuks :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 22.01.04 18:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Mul näiteks muutub vahest "kompuutri" display kolmeks horisontaalseks kriipsuks :(


OT: Minu kogemus näitab, et see on tingitud niiskusest. Ise võtsin kellad maha ja viisin 12h-ks tuppa ning hiljem pole probleeme esinenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 22.01.04 20:13 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=3146&page=#pid32162

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=3600

Seal sellest natuke juttu, äkki aitab !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tomm
huviline



Registreerunud 03.07.03
Asukoht: Tallinn - Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant

postitati 22.01.04 20:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja karla
A80 90a armatuuris põleb vahelduva eduga BREMS LICHT, st töölt ära sõites pidevalt, hommikuti garaazhist ülepäeviti. Pidurituli ja pidurid on korrs. Kus asub see andur kes on lollik läinud või läheb suvel kuivades ise korda? :(


Mina pakuks sellele veale sellist lahendust.
BREMS LICHT peaks saama ainult piduritule signaali, pakun, et äkki piduri tuli jamab, korra töötab korra mitte., või on seal pirni pesas mingi jama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kYbb
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: WRX

postitati 23.01.04 08:21 Tsiteeri


See jah see piduritulede kontroll, et kiirtel keegi selga ei lendaks, kui loha lased:) Pirnipesas mingi osüdeerumine äkki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
koit46
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 3.0

postitati 23.01.04 09:22 Tsiteeri


Mul on sama jama siis kui käruga sõidan....
jääbki põlema....
Muidu ok


Tõlkis: Luule Zavoronok
Teksti luges: Malle Peedo
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prr
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A3 & A4 Cabrio

postitati 27.01.04 23:18 Tsiteeri


ega sul kärukonksu pole?
kui natu valesti käru juhtmete pistik ühendada, siis tekib sama jama.


lapsest peale on hobused meeldinud
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 14.02.05 17:17 Tsiteeri


pole käru ega konksu, alguses kustus see tuli peale mõningast sõitu ära, nüüd nagu põleb stabiilselt :/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
katsjarain
huviline



Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Dodge Caliber ja Peugeot 206 XS

postitati 14.02.05 17:34 Tsiteeri


mul oli sama jama..et kogu aeg brems licht pöles...ja samal ajal oli ka pool armatuuri pime( spidokas ja bensiin) Siis vahetasin trükkplaadi ära ja nüüd kõik toimib..Paned auto tööle..süttib brems licht ja kui korra pidurit tatsan tuleb OK! ja kustub ära!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur4
huviline



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A90Q, P944, UAZ469

postitati 14.02.05 17:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: koit46
Mul on sama jama siis kui käruga sõidan....
jääbki põlema....
Muidu ok

Kuna käruga sõites on tavalise 2 pirni asemel 4 pirni, siis süsteem saab aru, et miskit mäda ja annabki alarmi (takistused ja voolutarve erinev). Sama lugu on ka siis, kui ise tagaaknale kolmas pidurituli panna, võttes voolu ühelt tagumiselt piduritulelt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.05 22:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur4
Tsitaat:
Algselt postitas: koit46
Mul on sama jama siis kui käruga sõidan....
jääbki põlema....
Muidu ok

Kuna käruga sõites on tavalise 2 pirni asemel 4 pirni, siis süsteem saab aru, et miskit mäda ja annabki alarmi (takistused ja voolutarve erinev). Sama lugu on ka siis, kui ise tagaaknale kolmas pidurituli panna, võttes voolu ühelt tagumiselt piduritulelt.


Kusjuures praegu julgeks ka vastu vaielda. Nimelt eelmisel autol(A90Q) oli nii lisatuli kui ka lärukonks ja kordagi ei olnud nii, et tuli lolliks läks. Isegi kui käru oli taga ja puha, siis oli alati korras asi.
Ise pakun, et viga VÕIB olla ühenduses, et kuidas kärupistiku juhtmed autole ühendatud on. Olen ka ise neid paigaldanud ja tehase juhtnööride järgi võib see ole tsipa erinev(näit Volvo ja Ford).

Margus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 21.02.05 13:37 Tsiteeri


Oli sama mure ...põleb ,ei põle... ükspäev sai asi käsile võetud ja probleem oli selles ,et pirn oli pesas lahti, eks ta siis seal vahepeal andis kontakti ja vahepeal mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kollerimees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.04
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 21.02.05 17:57 Tsiteeri


Minu lahendus oli sellele asjale selline,et panin taha stopi ahelasse relee ja voolu kärukonksule võtsin gabariidi ahelast.Tulemus oli selline,et kui pidurdad siis enam ei jää kontrolltuli põlema aga kuna ma ei viitsinud kogu tagumist otsa lahti lõhkuda siis kärul lähevad pidurdades stopp tuled põlema vaid siis kui autol tuled põlevad sest käru stopi ahela vool tuleb gabariitidest.Lisa stopi paigaldamiseks sobib see süsteem küll,kuna meil peab ju niigi tuledega sõitma.


auto nr 27
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 15.03.05 09:59 Tsiteeri


mina lahendasin selle müstilise probleemi vahetades läbipõlenud pirni :D
:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.4% - SQL: 37.6%]