Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Krd, on politseist siiber:)))) teeks neile ka midagi head:)))) (Vastuseid: 48 | Vaatamisi: 6991)
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.04 12:55 Tsiteeri


Üldiselt võiks selle pläma siin ära küll lõpetada . Sellest mis kellelgi juhtund on võiks kirjutada raamatu. Ebaviisakat kohtlemist leiab kahjuks iga sammu peal Eesti vabariigis ja igas elu valdkonnas.Mingite riugaste väljamõtlemine ei too kindlasti kasu.Pigem kahju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 21.01.04 12:57 Tsiteeri


räägites mõttetutest trahvidest siis vanalõuna tänaval sõitsin sealt viaduktipoolt kesklinna poole ja turu vms juures selline nilbe kurv kus ülekäigurada.. ees oli tyhjus ja ülekäiguraja juures kax baabat kes mulisesid seal omaette...seega e itahtnud üle teeminna...ja sõitsin ma otse keerasin vasakule.. oppa mootoratturhiired e need mootoratestega junnid ja rajalt maha ja 600,- trahvi.. kuigi ma näitasin talle,et vaata siiamaani räägivad juttu.. ja vastus oli ,et igaxjuhux olex pidanud peatuma......seega.....


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
allans
huviline



Registreerunud 24.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.04 13:02 Tsiteeri


seega sa olekski pidanud peatuma:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 21.01.04 13:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Sqad100avant
räägites mõttetutest trahvidest siis vanalõuna tänaval sõitsin sealt viaduktipoolt kesklinna poole ja turu vms juures selline nilbe kurv kus ülekäigurada.. ees oli tyhjus ja ülekäiguraja juures kax baabat kes mulisesid seal omaette...seega e itahtnud üle teeminna...ja sõitsin ma otse keerasin vasakule.. oppa mootoratturhiired e need mootoratestega junnid ja rajalt maha ja 600,- trahvi.. kuigi ma näitasin talle,et vaata siiamaani räägivad juttu.. ja vastus oli ,et igaxjuhux olex pidanud peatuma......seega.....


seadus ütleb, et jalakäia tuleb üle tee lasta, mitte ei käse sebra ees "igax juhux" peatuda, mina vaidlustax selle trahvi, muidugi, kui seletusse ka kirjutasid, et peale kinni nabimist viitasid politseile nende jalakäiate jutlemisele ja nad nõustusid sellega ...


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 21.01.04 13:29 Tsiteeri


nüüd hilja vaidlustada kuna see juhus kuid kax tagasi..aga edaspidi olen targem.
igaxjuhux ei pea seisma jääma...deem


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 21.01.04 15:57 Tsiteeri


Raamatu võiks tõesti neist juhtumitest kirjutada.
Viimase juhtumi puhul arvaks, et vähegi normaalne miilits oleks baabade tähelepanu juhtinud asjaolule, et rääkimiseks saab mõne muu koha valida. Selle asemel, et autojuhile täiesti ilma põhjuseta trahv teha. See ei ole ju ainus juhtum. Ja jalakäijad teevad liikluses mida tahavad. Nendega ei viitsi miilits aga tegeleda. Lihtsam ju autojuhile pigem niisama väänata.

Kas siis tõesti kellelgi midagi head ei tule meelde?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 22.01.04 08:26 Tsiteeri


jalakäiatest rääkides siis läheb jalakäia üle tee punase tulega on kõik ok..sõidab autojuht läbi punase tule on potensiaalne mõrvar..


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dantee
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 320

postitati 23.01.04 08:09 Tsiteeri
Kle "siibrimees"!!!



Võid selle katse mis alul kirjeldad ju ellu viia aga arvan, et Sinu peidavad vist siis ära?! Aga mis sa jonnid, kui sa ise selles punases majas elad, on Sul vähemalt siis turvaline kodus olla, kui võmmid kohvi joovad. Kas asi on üldse kohvis ehk on seal noored müüjad, kel rihm veits lõdva ja sumps hõre?! Aga eks pidureid jagub ju kõikjale ja ega politseigi nende eest kaitstud pole. Käib ju asi ikka nii, et üks mees võtab kõne vastu, küsib ja pärib 10 minutit ja kohale tuleb patrull, kes oli tegelikult Sinust 1 minuti kauguselt, aeg kulus ainult laua taga istuja pärimistele vastamisele. Kahjuks pole see ainult politseis nii vaid ka päästeametis!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
indrek1
huviline



Registreerunud 01.01.70
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.04 11:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja denis23
Ei saa ma aru kas politseinik on mingi pühalehm, et teda kritiseerida ei tohi?
OK, ma olen nõus et on olemas ausad, korralikud, pühendunud politsei töötajad,
ja olen selliseid ka näinud.
Aga olen näinud ka ükskõikseid, ülbeid, laisaid, korrumpeerunuid inimesi, ja neid oli, ütleme nii,
mitte vähe.
Veel kaks näidet.
Ühe pädeva riigiasutuse mehed (ei ütle mis asutusest) peeti kinni Tallinna kesklinnas auto, Mercedest.
Täiesti juhuslikult.
Värv (tume met.) ei klapinud tehh.passis omaga (valge). Võeti polster maha, selgus et enne auto üldse oli kolmanda värvi.
Tehti kapoti lahti, numbrid olid suht. jämedalt ümber löödud.
Helistati politseisse, seal öeldi et saadavad inimesi.
Tund, poolteist. Pärast öeldi et pole inimesi, laske neid sõitma.

Näide kaks.
Inimene lebab hoovis maas seljal. Näost veidi sinikashall, suust tuleb vahu. Pinnasehingamisega. Kutsun politseid ja kiirabi.
Politsei tuleb 28 minuti pärast. Vaatab inimest, ütleb kiirabile, a la tulge siia, läheb tagasi autosse istuma.
Kiirabi tuleb veel 15 minuti jooksul.


Millegi pärast arvan, et sa valetad 100% liselt. Kui sa teaksid politseitööd, siis sa saaksid isegi aru.
Kui keegi kutsub politsei välja, siis see registreeritakse infosüsteemis Polis ja kui see on registreeritud, siis ei saa sündmuskohale minemata jätta. Kui hetkel patrulli pole, siis siis minnakse siis, kui vabaneb.

Enamus on siin sellised inimesed, kes räägivad sellistest asjadest, mis nende sõber neile kuskil baaris täis peaga rääkis ja siis kukute kohe politseid maha tegema.

Muidugi hea on kritiseerida kedagi, keda vähem on ja kes vastu ei või midagi õelda.

Ja kuna politsei on avalikuteenustuja ja alti kõigi silme all, siis on ju eriti hea veel kritiseerida - kuid rumalad inimesed ei näe seda, mida nad teinud on ja mida nad teevad.

MÕELGE NATUKE


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrek1
huviline



Registreerunud 01.01.70
Kasutaja on eemal


postitati 23.01.04 11:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja denis23
Minul oli kord keis.
Grand Hotel Tallinn juures sooritan vasakpööret Paldiski maantelt Toompuiesteele,
kui olen 15 meetrit enne ristmikut hakkab roheline vilkuma. Võtke arvesse reaktsiooni aeg,
u 1 sek, siis olen juba ristmiku juures ja mis ma siis pean tegema, äkkpidurduse või?
Et tagantpoolt mulle raamiks keegi? Ühesõnaga, üheaegselt sellega kui minu auto ületas foorijoont hakkas punane põlema.
Hotelli seina juures seisis patrull, kes jäädvustas olukorra videokaamerale, trahv 700 krooni.
Minuga samaaegselt peeti kinni veel mitu autot.
Pärast olen lihtsalt huvi pärast arvutanud välja, et roheline vilkub 2 korda seal u 1.5 sek, kollane põleb 0.5 sek, arvestage
kui auto liikub 30 km tunnis, ehk ka 8 metr. sek, siis mul on 2 sek selleks et autot peatuda,millest on 1 sek reaktsiooniaeg.
Kas on võimalik 1 sekundiga autot peatuda 30 km/h - 0 ni?


EE liikluseeskirjas on ju kirjas, et valida tuleb sobiv sõidukiirus. Ja kui roheline vilgub, siis peale vilkumist ei hakka kohe punane põlema, vaid, kui sa märganud ei ole, siis nende vahel on üks tuluke veel, mis enne mõned vilkumised teeb.
Kui näed, et roheline vilgub ja kaugel oled, siis võta hoog maha ja jää seisma, kas sul on siis raske oma autos oodata, kuini uuesti sõita saad, või on tõeoolest su auto sedavõrd parsa, et tahad sealt iga hinna eest välja saada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seth
huviline



Registreerunud 13.07.03
Kasutaja on eemal


postitati 16.04.04 07:26 Tsiteeri


Olukord kindlasti parem kui 90 keskpaigus kui politsei kaadris oli ikka imelisi tegelasi. Brjakinid jms. Ja et politseikooli kandideerib rohkem noori on võimalik välja jätta need kelle taust kahtlane ja need kes iseloomuomaduste poolest politseitööle ei sobi.
Nii on lootust et kadettide tase on kõrgem ning nende haridus ning distsiplineeritus on parem kui 7-8 aastat lõpetanutel.

Endal on kogemus vargusepisoodiga seonduvalt Lääne maakonna politseiga, eelmise aasta suvest. Et valla "tegijad kutid" teenivad endale lisa varguste ja pettustega, siis oli kord minu vanemate maamajal, mida suviti kasutatakse. Viidi ära üht-teist kodutehnikat, midagi kallist seal muidugi polnud. Pärast avalduse kirjutamist, määrati see siis uurija uurida. Ise olin juba külajuttude järgi saanud teada, kellega tõenäoliselt tegu (oli nähtud nende autot majahoovist lahkumas) ja andsin sellest teada ka kohalikule konstaablile. Sest uurijat ma telefonitsi kätte ei saanud ning too pidavat üldse kuskil ära olema. Konstaabel on aga selline miilitsa ajast alates töötanud, vuntsidega mundrimees kelle puhul tunneb ära inspektor Kukekese tundemärgid. Nii läks et see loto sai ühel heal päeval laterna silma alla. Läbi usaldusväärseid allikaid uurides sain teada et ta oli vargusega seostatud tegelased saatnud uurija juurde seletusi kirjutama varguse kohta. Ja siis pärast sai ühe käest vastu vahtimist. Nii läkski et ehkki tegelikele varastele saadi jälile, kuid peale väikest raputamist jäi uurimine kummalisel kombel soiku (pole ka ime kui pätid ja konstaabel kukeke elavad kõrvalkülades) ;) Läheb vist terve inimpõlv aega enne kui tegelikult saadakse lahti sellistest ajaveetjatest. Väiksemates maakohtades jätkub selliseid torbikuid küllaga kes niisama palgalehel molutavad ja loodavad et midagi ei juhtu. Reformid on teinud niipalju et nende tööpiirkonda suurendatakse ning tõstetakse struktuuri ühest üksusest teise, silmapetteks ametinimetusi muutes. Mundrit kannab aga ikka seesama militsionäär...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
WhiteLion
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.04
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Poolik Coupe GT

postitati 16.04.04 11:22 Tsiteeri


Enda poolt kogemusi nii heale kui ka halvale poolele. Tõrvaplekke on igas meepotis.
Heast poolest siis: eelmisel suvel varastati mu vennalt päise päeva ajal jalgratas. Läksime kohe politseisse ja patrulliga sai linnale mitu tiiru peale tehtud(kahjuks jäid vargad tabamata).
Veel on olnud päris mitmeid olukordi kus on mulle toeks oldud ja pisema rikkumise puhul andeks antud. Kiitus nendele politseinikele.
Halvast poolest on mule jäänud just silma mõningate töötajate suhtumine. Kodanikud ei ole koerad kelle peale karjutakse läbi auto akna + 0 enese esitlus + 0 rikkumise selgitus + samal hetkel nende poolne LE rikkumine. Ok olen nõus, et kui olen rikkunud siis pean ka oma karistuse saama aga nad võiksid ikka ennast kah jälgida. Seda enam, et sellised asjad jäävad paratamatult silma.
Siin oli juttu ka päästeteenistusest... minu arvates on jah suurte teenistuspiirkondade tekitamine vale samm. Kuidas peaks näiteks Pärnu häirekeskus(mis teenindab ka Haapsalu piirkonda) teadma Haapsalu lähedal asuvaid kolkakülasid kus on vaid paar maja ja neid ei ole ka kaardil.
Raadiosagedustega on kah nii nagu ta on... ei saa ju kõike ühtseks panna(igal teenistuspiirkonnal on omad sagedused sestap ei teatagi mida teised teevad).
Neid asju on niivõrd palju mida muuta ja parem tuleks see jätta targemate otsustada(mõnikord tuleb teha ka valesid samme, et asi paremaks muuta).
Jägigem ennast ja püütkem mitte rikkumisi teha, siis on ka endal vähem probleeme.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Starter
huviline



Registreerunud 26.12.03
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5 TDI

postitati 17.07.04 23:54 Tsiteeri


Ma olen siin siis vist ainus, kellel politseiga ainult postitiivsed kokkupuuted ? Võibolla asi selles, et suhtun neisse ka ise lugupidamisega. Ega see kerge töö pole, eriti kui süsteem ise on s*tt, mida paar tuttavat liikluspollarit kurtnud.

* Peeti kinni keset ööd. Selgus, et mul oli korduv ülevaatus, millega sugugi niisama ringi sõita ei tohi. Rääkisin asja ilusti ära, et kuidas on ja jupp vahetatud ja homme hommikul kohe ülevaatusele ja... Sain vaid noomida ning lubati koju sõita. Politseinikud olid ülimalt viisakad!

* Keeran peateelt väiksele tänavale, peatun enne kõnniteed, et anda teed vanatädile, kes jalgrattaga igavese hooga tuleb. Tädi mõtles, et sõidan talle ette ja oma ebaõnnestunud manöövri tõttu üle lenksu kraavis ja kukerpalliga peadpidi vastu maad. Kutsun kohe kiirabi. Sündmuskohale tuli kolm patrulli. Võtsid seletused, selgitasid välja, et mina pole süüdi ja tegu mitte liiklusõnnetusega vaid õnnetusjuhtumiga, milles mina ei osalenud. Väga kiirelt lahendati asi ära. 30 minuti pärast olin juba jälle sõidus kuigi terveks päevaks tuju rikutud.

* Seekord olin mootorrattaga. Öösel seisin ühe poe ees, mingi honda crv vennad sõitsid kõrvale ja hakkasid ilkuma, ise olid nii juua täis, et ei seisnud püstigi. Sõitsin paarkend meetrit edasi ja helistasin menti. Samal ajal mehed autoga hakkasid minema sõitma. Jõudsid tänava lõppu, keerasid ära ning kahe sekundi pärast sõitis patrull juba neile järgi. Viivitus oli ainult nii kaua, kuni korrapidaja teate neile edastas. Kutid olid ka leboas kusagil tee ääres aga ülimalt kiirelt said liikvele.

* Tookord oleks trahv tulnud lubadeta sõidu eest. Ka seekord tehti suuline hoiatus. Ja minu järel oodati seni kuni saabus teine autojuht.

*Männikul mootorratturhiir pidas kinni, ise olin ka mootorrattaga. Kilovatte oli rohkem kui oleks tohtinud lubade järgi mul olla. Pärast tõotus, et linnapeale lollusi tegema ei lähe viskas vend veel nalja ja lubas edasi sõita.

Kindlasti ei ole kõik politseinikud mingid oinad, kes kiusuga trahve mitte millegi eest väänavad. Minule isiklikult mõjub suuline hoiatus ja noomimine distsiplineerivamalt kui mingisugune tagaistmel kirjutatud paber trahviga. Viimasest jääb kuidagi s*tt tunne ja kerge viha, et ment ikka asja arutamata kohe trahvi tegi.


Parem Audi'ga kui Audi'ta...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 17.07.04 23:58 Tsiteeri


Minul on ka politseiga siiamaani positiicsed kogemused olnud,ei oska midagi ette heita :) kui on kinni peetud,on oldud alati viisakad jne..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 18.07.04 00:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Sqad100avant
räägites mõttetutest trahvidest siis vanalõuna tänaval sõitsin sealt viaduktipoolt kesklinna poole ja turu vms juures selline nilbe kurv kus ülekäigurada.. ees oli tyhjus ja ülekäiguraja juures kax baabat kes mulisesid seal omaette...seega e itahtnud üle teeminna...ja sõitsin ma otse keerasin vasakule.. oppa mootoratturhiired e need mootoratestega junnid ja rajalt maha ja 600,- trahvi.. kuigi ma näitasin talle,et vaata siiamaani räägivad juttu.. ja vastus oli ,et igaxjuhux olex pidanud peatuma......seega.....

kulla mees...loe liiklueeskirja: § 46. Lähenedes reguleerimata ülekäigurajale, peab juht vähendama kiirust või peatuma, et anda teed ülekäigurajal teed ületavale või ülekäigurajal teeületamisvõimalust ootavale jalakäijale.

see tähendab seda: kui ülekäiguraja juures seisab inimene...siis pead hoogu vähendama igatahes...see kas raja ääres seisev inimene tahab teed ületada või mitte...see ei koti miilitsaonusid absoluutselt...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mäks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.04
Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,9TDI

postitati 18.07.04 11:03 Tsiteeri


Meil käituti pollaritega niimodi
http://www.pohjarannik.ee/article.php?sid=6781
Ei tea mis Golf see oli, mis Vectra eest niimodi ära sõitis???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mairo
huviline



Registreerunud 27.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.07.04 15:33 Tsiteeri


To: Indrek1. Kas sina oled see Indrek, kes minu vennaga ühes koolis on käinud kusagil Paides? Kui nii, siis on arusaadav, miks Sa politseitööd nii hästi tunned ja neid kaitsed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indrek(clubmb)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 4,2 Quattro avant 1999

postitati 19.07.04 17:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Mairo
To: Indrek1. Kas sina oled see Indrek, kes minu vennaga ühes koolis on käinud kusagil Paides? Kui nii, siis on arusaadav, miks Sa politseitööd nii hästi tunned ja neid kaitsed.



Jajah, minu eelmine kasutajanimi oligi Indrek1, mul läks see mingi aeg meelest ära ja tegin siis uue. Seega vana võivad adminnid ära kustutada
Sorry: OT
Tere Mairo

Mina kahjuks või õnneks olen see sama Indrek jah, Kes su vennaraasuga samas koolis käis.
Aga saad sa mulle ta nr saata, oleks vaja temaga yhendust saada
indrek@clubmb.ee


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.08.04 11:30 Tsiteeri


Tarvis teada mismoodi käib praeguse korra kohaselt kiirmenetluse otsuse vaidlustamine. Otsuse peal on kirjas, et tuleb pöörduda linnakohtusse?? Vanasti käis aga selliste asjade vaidlustamine halduskohtu kaudu. Kuhu ma siis pöörduma pean? Oleks väga tänulik kui keegi asjaga kokku puutunud isik kirjeldaks mismoodi see protsess tervikuna välja näeb ja samas millest tuleb alustada? Mis see minu jaoks maksma läheb?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teerull
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Cross Polo; Trafic

postitati 08.08.04 11:48 Tsiteeri


Maksma ei lähe ei miskit, kui just advokaati ei võta. Halduskohtuid kui selliseid enam pole, vähemasti mõnes piirkonnas on need kaotatud (loe liidetud).


Viskame kildu ja tõstame mulda! http://wwww.killumees.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.08.04 11:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Teerull
Maksma ei lähe ei miskit, kui just advokaati ei võta. Halduskohtuid kui selliseid enam pole, vähemasti mõnes piirkonnas on need kaotatud (loe liidetud).

Selge, natuke targem juba. Kuid äkki siiski kellelgi on see protsess omal läbi käidud ja seega konkreetsed muljed ja kogemused olemas?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teerull
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Cross Polo; Trafic

postitati 08.08.04 12:01 Tsiteeri


panin meilile ühe mugandatud näidise.


Viskame kildu ja tõstame mulda! http://wwww.killumees.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eeroz
huviline

Avatar


Registreerunud 21.05.03
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5

postitati 17.08.04 13:19 Tsiteeri


Küll on endalgi sees käidud ja tulutult politsei vahet loostud ja on ka liikluses trahvi saadud.

Üks tuttav jäi lubadeta sõidu ja purjus peaga vahele ja sai minema 5k altkäemaksuga mida maksab järelmaksuga.. ebanormaalne :mad:

Positiivne kogemus seni veel puudub :(


AUDI - Accelerates Under Demonic Influence
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 17.08.04 14:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Eeroz
Küll on endalgi sees käidud ja tulutult politsei vahet loostud ja on ka liikluses trahvi saadud.

Üks tuttav jäi lubadeta sõidu ja purjus peaga vahele ja sai minema 5k altkäemaksuga mida maksab järelmaksuga.. ebanormaalne :mad:

Positiivne kogemus seni veel puudub :(


sinu kui kodaniku kohus on ametivõime teavitada sellest, kes maksab kellele järelmaksuga pistist. käib närvidele küll eks? Püüaks siis olukorda parandada äkki? Politseil on vist anonüümne vihjekas ka...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 80.6% - SQL: 19.4%]