Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Vandaalid lasnamäel (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 3337)
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 19.01.04 12:48 Tsiteeri
Vandaalid lasnamäel



Einoh, nüüd on siis käes ka minu kord kogeda seda vihase autoomaniku tunnet. Täna öösel siis läksid minema ilukilbid, kui asi oleks nii jäänud poleks nagu kahju suur olnud ja noh keegi oleks vähemalt kohutavalt rikkaks saanud, sest tal on ju nüüd tervelt neli kasutatud ja kooruva värviga audi 80 ilukilpi. Sellistega võib ju mahamüümise korral varanduse kokku ajada, aga hea küll. Targem tegu oli mu peeglile 3 ringi peale keerata ja siis kui ära ei tulnud küljest, siis see muidugi sisse koputada mõne käepärase esemega. Kusjuures ma teadsin ,et maja ümber mingi kamm käib juba mitmendata päeva, aga no krt ei jaksa ju mitu ööd järjest ka üleval istuda - nüüd kindlasti jaksan. Tekitab ikka krdi pimedat viha küll, et kellelgi on vaja lõhkuda teise mehe masinat ise sellest kasvõi mingisugustki kasu saamata.
Kui keegi veel lasnamäel oma autot hoiab, siis hoidke silmad lahti, tulles maalt avastasin eile autouksest välja astudes, et seisan kellegi küljeklaasi kildude peal.:mad::mad::mad: Ega midagi, kaigas tuleb unenägude kõrval hoida.
Krt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

postitati 19.01.04 13:01 Tsiteeri


elan ise ka lasnamäel..ja minu jaox pole see uudis, minu majaees juba mitmel autol klaasid sisse pekstud ja mitmel korral on olnud ärandatud autosi siin maees ja taga parkimas........mis teha..see ju lasnamägi:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
valgenahk
huviline



Registreerunud 11.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 AVANT 2,5TDI-92.A

postitati 19.01.04 15:35 Tsiteeri


On edalgi mõned juhused.Korra küljeklaas koos makiga läks teinekord paar toorest muna klaasis ja on kellegi kuri käsi kivigi katusesse lajatand.Nii et tore elu siin lasnas,iga hommik võib alata mingi üllatusega.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 19.01.04 16:45 Tsiteeri


Hmm, mul on küll elu marurahulik...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sqad
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: -

postitati 21.01.04 09:32 Tsiteeri


ise elan ka lasnamäel läänemre teel ja samamoodi üx hommik olid kilbid läinud hoovis 5-elt autolt (mersu ford ja mingid junnid veel) endal ainult 3 kilpi...seda ie puudutud :P nii,et võtke ööseks üks kilp koju kaasa ja siis vargad näevad,et komplekti ei saa jne :D


Transport : info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 02.02.04 13:07 Tsiteeri


Niisiis...eile toimus maja ees lasnamäel mingi lugu signaga, ei tea millest see täpselt oli, aga aimata pole ka kuigi keeruline. Parkisin masina ära ja signat peale pannes läks ilusti signa peale ja kesklukk jooksis kinni, u. 10.seki pärast signa tegi veel mingeid imehelisid. Alguses mõtlesin ,et noh äkki on peetis omadega, proovisin siis veel mitmeid kordi - sama kamm. Istusin siis autosse ja kimasin veidi eemale ja proovisin uuesti, kohe oli kõik korras. Pärast tagasitulles maja ette oli jälle kõik ok. Ei tea, milles pull aga seal lasnamäel on juba pikemat aega midagi jama.
Silmad lahti


Audiga teed suure linna, teistega ei tee sedagi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 02.02.04 14:31 Tsiteeri


njah, ma ei saa aru, miks te lasnamäe inimesed autosid parklasse ei pane ???? igaljuhul odavam, kui iga nädal klaase vahetada... ja öised olemised on samuti rahulikumad.... ja lasnas parklatest ei ole ju puudust..... ning ega see parkla kuumaks pole ka ju teab mis summa... kui jõuad autot üleval pidada või oled omale 4 rattalise sõbra ostnud, siis see 300 eek. kuus nüüd küll vaesemaks ei tee...

Nii et kokkuvõttes see vingumine ka ei aita, kui ise selleks vaeva ei näe, et auto või talle kuuluvad osad alles jääksid, pole midagi teha. Ja pätte jagub küllaga, ning nemad öösel ei maga.. aga eks te ise teate, kui kallis teile miski on...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.02.04 14:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ashkui jõuad autot üleval pidada või oled omale 4 rattalise sõbra ostnud, siis see 300 eek. kuus nüüd küll vaesemaks ei tee...

300 siit, 300 sealt ja ongi lõpuks kuupalk läinud. ;) Pealegi armastavad paljud (ka mina) otse koduuksest autosse astuda.
Selline mõttetu vandalism lõhnab muide väga kohalike parklaomanike vandenõu järele...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 02.02.04 14:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Black
Tsitaat:
Esialgne postitaja ashkui jõuad autot üleval pidada või oled omale 4 rattalise sõbra ostnud, siis see 300 eek. kuus nüüd küll vaesemaks ei tee...

300 siit, 300 sealt ja ongi lõpuks kuupalk läinud. ;) Pealegi armastavad paljud (ka mina) otse koduuksest autosse astuda.
Selline mõttetu vandalism lõhnab muide väga kohalike parklaomanike vandenõu järele...


nojah, eks siis tuleb vahest selle mugavuse eest ka ränka hinda maksta, aga ma ei näe põhjust miks siis lärmi tõsta kui ise laisk oled ? ok, see on ainult minu arvamus, aga siiski..
ja 300 siit ja sealt ei ole kindlasti mitte nii palju kui iga kuu uued veljed või uus auto osta :P ja kui seda vähestki raha pole siis ma ei saa aru, mis mõtet on üldse omale auto soetada ? iluasjaks või ? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.02.04 09:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ash
ja 300 siit ja sealt ei ole kindlasti mitte nii palju kui iga kuu uued veljed või uus auto osta :P ja kui seda vähestki raha pole siis ma ei saa aru, mis mõtet on üldse omale auto soetada ? iluasjaks või ? :)

Auto ostetakse enamasti transpordivahendiks. Iluasjadeks ostetakse sinna juurde valuvelgesid, läikivaid sumpsiotsi jms. :) Auto on võimeline väga hästi liikuma ka plekkvelgedel, mida üldjuhul keegi ei varasta.

Point on pigem selles, et kui auto on sulle rohkem kui transpordivahendvahend ja sa ta väljast (enda arvates) ilusaks teed, siis pead olema valmis ka selleks, et ilusad asjad tekitavad alati kadedust ning kriminogeenses kohas autot hoides sul enam rahulikku olemist pole. Eks igaüks teab ise, kas asi on seda närvikulu väärt...

Ma ei koonerda selle 300 eeguga, kuid ma ei ole nõus seda maksma oma elu ebamugavamaks muutmise eest. Tõsi ta on, et ma olen laisk inimene. Kui ma tulen autoga õhtul koju, kohe seda parklasse ei pane, kuna tulen poest mingi kraamiga ning ei tea täpselt, kas mul on veel vaja õhtul kuskile sõita või mitte, siis mina tõesti ei viitsi end enam poole öö ajal peale telekavaatamist vms unisena välja ajada, et autot parklasse viia. Ma ei ole auto ori. Kui keegi pakuks mulle auto turvamist maja ees kasvõi 500 eest kuus, oleks ma ilmselt täiesti nõus. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
brunnts
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Tallinn - Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 03.02.04 09:47 Tsiteeri


Jah, igal inimesel omad seisukohad ja igaüks teeb nii nagu temale mugavam on. Kellel raha rohkem elab mugavamalt kellel vähem siis vastavalt võimalustele.


Life is hard. It's harder if u're stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 03.02.04 09:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ash
njah, ma ei saa aru, miks te lasnamäe inimesed autosid parklasse ei pane ???? igaljuhul odavam, kui iga nädal klaase vahetada... ja öised olemised on samuti rahulikumad.... ja lasnas parklatest ei ole ju puudust..... ning ega see parkla kuumaks pole ka ju teab mis summa... kui jõuad autot üleval pidada või oled omale 4 rattalise sõbra ostnud, siis see 300 eek. kuus nüüd küll vaesemaks ei tee...

Nii et kokkuvõttes see vingumine ka ei aita, kui ise selleks vaeva ei näe, et auto või talle kuuluvad osad alles jääksid, pole midagi teha. Ja pätte jagub küllaga, ning nemad öösel ei maga.. aga eks te ise teate, kui kallis teile miski on...

Eks igaüks ju teab milline olukord meil tänavatel valitseb. Mina eelistaks igal juhul ise võimalikult turvaliselt koju jõuda ja seega ei peaks mõeldavaks, et ma öisel ajal kusagil lasnamäe või kopli vahel jalgsi parklast koju hakkaksin kakerdama. Eks igaüks ju teab ise kui kallis talle miski on... Ja mugavus muidugi ka. Ma ei näeks autol mingit mõtet kui ma seda kusagil tasulises parklas peaksin hoidma. Paljudel ei ole parklat otse koduukse ees.
Natuke totakas on hakata autoomanikke süüdistama selles, et nad ise midagi ei tee! Mis siis tuleks üldkokkuvõttes teha? Autot mitte omada, väljas mitte käia või liikuda turvameeste saatel ja elada kindluses või? Saaks aru kui tegemist oleks miilitsa propagandaga meedias aga...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

smile.gif postitati 03.02.04 12:50 Tsiteeri


Tänud arusaajatele ja sellega ma olen ka nõus, et 300 siit ja sealt ja võib uut raha ootama hakata. Ja kui ikka hommikul kiire on, siis parklasse jooksmise asemel jõuan ma õigeks ajaks kuhu vaja.
Einoh.....eataega siis:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 03.02.04 21:11 Tsiteeri


krrrhhh... ma polegi vaielnud, et meie tänavatel pole kaabakaid, pätte ja muid idioote, kellel on haiglane himu teiste vara vastu.... aga muidugi, keegi ju ei keela tõesti oma autol plekkveljed alla panna, ilukilbid ära võtta, iga õhtu makk koju kaasa võtta või seda sinna mitte üldse toppida, ilusate peeglite asemel mingid kehvemad külge riputada, rool kettide ja tabadega kinni panna.. jne. :P no siis vist ei lähe auto tõesti ise sõitma.... aga siis ei saa ka ju vinguda, et üks või teine asi kadunud/katki on :):D Minu arvates peaks olema loogiline ju, et kui panete alla kallid veljed ja jätate maki ööseks autosse, siis on risk igaljuhul suur. Ja ei ole mõtet imestada kui mõni kretiin on Teie autot öösel külastamas käinud.... pätt näeb ju ükskõik mis Teile kuuluvas vidinas ainult oma narkoannust või rahatähti.
Nii et siiski, ei näe ma mõtet kurta, et debiilikud on lasnakal, mustakal või jumal teab kus - nad on ju kõikjal. Ma saan aru, et kui auto seisab valvatavas parklas ja sealt on midagi jalutama läinud, siis on kisa tõstmiseks tõesti põhjust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mulds
huviline



Registreerunud 29.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audita

postitati 03.02.04 22:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ash
.... aga muidugi, keegi ju ei keela tõesti oma autol plekkveljed alla panna, ilukilbid ära võtta, iga õhtu makk koju kaasa võtta või seda sinna mitte üldse toppida, ilusate peeglite asemel mingid kehvemad külge riputada, rool kettide ja tabadega kinni panna.. jne. :P no siis vist ei lähe auto tõesti ise sõitma.... aga siis ei saa ka ju vinguda, et üks või teine asi kadunud/katki on


äkki soovitad veel kuvaldo ja traatharjaga plekid kah ise üle käia, et järgmine võtmega tehtud tiir masinal nii masendav ei paistaks:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 04.02.04 10:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ash
krrrhhh... ma polegi vaielnud, et meie tänavatel pole kaabakaid, pätte ja muid idioote, kellel on haiglane himu teiste vara vastu.... aga muidugi, keegi ju ei keela tõesti oma autol plekkveljed alla panna, ilukilbid ära võtta, iga õhtu makk koju kaasa võtta või seda sinna mitte üldse toppida, ilusate peeglite asemel mingid kehvemad külge riputada, rool kettide ja tabadega kinni panna.. jne. :P no siis vist ei lähe auto tõesti ise sõitma.... aga siis ei saa ka ju vinguda, et üks või teine asi kadunud/katki on :):D Minu arvates peaks olema loogiline ju, et kui panete alla kallid veljed ja jätate maki ööseks autosse, siis on risk igaljuhul suur. Ja ei ole mõtet imestada kui mõni kretiin on Teie autot öösel külastamas käinud.... pätt näeb ju ükskõik mis Teile kuuluvas vidinas ainult oma narkoannust või rahatähti.
Nii et siiski, ei näe ma mõtet kurta, et debiilikud on lasnakal, mustakal või jumal teab kus - nad on ju kõikjal. Ma saan aru, et kui auto seisab valvatavas parklas ja sealt on midagi jalutama läinud, siis on kisa tõstmiseks tõesti põhjust.


No kui masinal kusagil poe ees seistes klaas katki lüüakse või kilbid ära võetakse kas siis on ka omanik süüdi või? Küündimatu mõtteviis!:mad:
Sama loogiline on siis ka, et kui jõuad omale televiisori osta siis loomulikult paned ka korteri turvafirma valve alla? Kas siis näiteks Hannes oleks ka pidanud poes käimise ajaks masina tasulisse parklasse viima või? No ma ei saa sellistest inimestest aru. Olekski nagu täiesti normaalne see mis meil tänavatel toimub?! Ja inimesed ise selles süüdi, et keegi korravalvega ei tegele?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 04.02.04 11:57 Tsiteeri


Lgp hr Ash, kas ainult siis on kisaks põhjust kui auto valvega parklas tühjendataxe ?
Sick suhtumine ...


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 04.02.04 12:02 Tsiteeri


Las poiss ostab omale ka auto ära,siis vaatame kas hoiab ka ainult valvega parklas või mitte.
peace

Üldiselt läheb juba mölaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 04.02.04 17:27 Tsiteeri


<<<No kui masinal kusagil poe ees seistes klaas katki lüüakse või kilbid ära võetakse kas siis on ka omanik süüdi või? Küündimatu mõtteviis!>>>



Miks me kaldume teemast kõrvale ? olen ma rääkinud midagi poe ees seismisest või kusagile korraks 10 min. auto seisma jätmisest ? ah, midaiganes, lõppkokkuvõttes kui te aru ei saa mida öelda tahan, olete ainsad kaotajad Teie ise, kui jätate pimedadeks öödeks oma autod koos kõige heaga tänavale...

P.S!
mul pole valvega parklat vaja, sest ma ei ela ei lasna- ega mustamäel!

igaljuhul peace :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cretzky
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.04
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 / A3 sportback 1,6

postitati 18.02.04 08:18 Tsiteeri
njaa



Ütlen ausalt et minu masin seisab ka lasnakal. 2 venda olen ise kätte saanud, üks neist istub tänu minule trellide taga. Kui näed venda ikka oma autos istumas ja tegutsemas on väga hea meel ta teolt tabada. Usun et sealt kandist need vennad enam varastama tule muidu järjekorde hambaravi koos operatsioonidega läheb kallimaks kui autost saadud makk. Igaljuhul on mul muretsetud pistong ja järgmine kord ma seda pätti raiska enam pollerile ei anna et ta tingimisi saaks. Vaid viin kohe karjääri hukkamisele. Kõige parem pätt on surnud pätt. Kutsun kõiki üles oma autot jälgima. Pange peibutisi autosse ja olge ise valmis rünnakuks. Nii saame me ainult neist võitu kui hakkame neile ise vastu ja neid ei karda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 09.04.04 11:33 Tsiteeri


täna siis kaunistati minu Eagle Fi kummi 2 cm noa auguga ja ma sain kurjaks ka, aga ei tea kelle peale, sest ma magasin siis.
Odav see ei ole :(


Audiga teed suure linna, teistega ei tee sedagi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 78.1% - SQL: 21.9%]