Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi coupe 2.3 20V 125KW 1989a (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1927)
ylc
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.07
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe

postitati 31.07.07 15:48 Tsiteeri
Audi coupe 2.3 20V 125KW 1989a



Kes oskab sellise pilli kohta häid ja halbu omadusi välja tuua see andku teada,,,plaanis osta selline elukas varsti :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.07 16:07 Tsiteeri


Selle auto põhiline halb omadus on see,et tegemist on vana autoga. Mis tähendab,et igast ime asjad võivad ime aegadel ikalduda. 20V on mootor on erksam ja võimsam kui 10V,kuid selle võrra on tema mootoris ka kuluvaid osi rohkem.
Kasutatud autode puhul on ikka üldine ütlus "Kõik on kinni eelmises omanikus" Kuidas ta tallas,hooldas,hoidis autot.

PS! Enne kui ostma hakkad,soovitaks sul mõnda quattroga varustatud autot ka vaadata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Caliper
huviline

Avatar


Registreerunud 22.03.06
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi90q

postitati 03.08.07 19:14 Tsiteeri


kas plaanid ikka quattrot osta(saadaval ka esveolisena).
ise olen sellise isendi omanik varsti aasta ja hetkeseisuga päris rahul. ostes oli suht rääm aga ajapikku olen kopsakate investeeringutega saavutanud rahuldava tulemuse. minu arust eriti ei lagune, kulujupid on ka normaalses hinnaklassis, muidugi pisut rohkem klappe jne. aga üldjuhul päris hea valik, sest edasi astub aparaat kenasti, vastavalt sellele ka bensiini kadu( kusagil 12-15 linnas, maanteel 8-9) aga ega mu jalg kerge ka eriti ei ole. hea valik. loodan et saad ikka normaalses seisundis masina. kallimad jubinad on sumpsid ja pidurid.
aga edu sulle.
ps kui midagi konkreetsemat teada tahad anna privas märku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.8% - SQL: 65.2%]