Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: audi coupe quattro (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2871)
Daastar
huviline



Registreerunud 31.08.06
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4 2,5 tdi 103 kw

postitati 09.05.07 22:19 Tsiteeri
audi coupe quattro



Kas keegi teab rääkida selle auto ajaloost midagi ja mida üldse arvate sellest autost http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/296/auto_php-id=351296-www_auto24_ee.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.05.07 01:47 Tsiteeri


Oli kunagi varem siin ka müügis, tundsin natuke isegi huvi, kuid juba siis vajas omajagu nokitsemist...

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=23148


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 10.05.07 07:43 Tsiteeri


tunnen minagi selle vastu huvi, pakkusin omanikule vahetus varianti, kuid mõtlema pani audi seisukord, mis ei ole kõige värskem. samas hind ka suht odav....

a plokikaane tihend pidavat läbi olema, kuna 1 või mitu silindrit lööb jahutusvedelikku....
kahjuks ei ole kohapeal võimalik kontrollida ploki enda seisukorda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Caliper
huviline

Avatar


Registreerunud 22.03.06
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi90q

postitati 10.05.07 17:40 Tsiteeri


vahepeal oli info ka et käikaril on miskit viga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alfons
huviline

Avatar


Registreerunud 04.04.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: s2

postitati 10.05.07 19:55 Tsiteeri


See isend oli ca paar aastat tagasi leedus müügis, kuna hind oli hea sai isegi selle vastu huvi tuntud kuid peale seda kui sõber kohapeal pilgu peale viskas kadus ka huvi - masin vajas liiga suurt rahasüsti.
Praeguse olukorra kohta midagi öelda ei oska .
Oli äkki abiks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 10.05.07 19:58 Tsiteeri


Eks hinda paneb asja paika ka


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
must_ratsu
huviline



Registreerunud 04.09.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: quattro coupe

postitati 10.05.07 20:05 Tsiteeri
vaene audi.



käisin seda isendit vaatamas ka seal kohapeal.masendav.
seal on vaja vahetada jah plokikaane tihend hind 1222.-
tagumine diffri padi mis on koos kronsaga 2129.- ja kummist lutt mis läheb õhulugejani 889.-
mõlemalt poolelt on karbid see ja mitte vähe.sisu on rääbakas(kulunud ja nagu sigala.taga on mingid mega kõlari augud.tagaluugi amort -1 on läbi.katuseluuk ei liigu korralikult(ei avane lõplikult)auto tahab terviklikku värvimist.
tundub nagu oleks auto saanud piina mööda kruusateed.kurb oli seda autot vaadata.juhi ukselukk oli katki.
sry aga mina arvan et selle raha eest on juba mõtekam saksa kimada.see on tõesti rymakas.:)


don't smoke drug's,smoke tire's!!!!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kirsa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Q 20v

postitati 10.05.07 20:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: must_ratsu
seal on vaja vahetada jah plokikaane tihend hind 1222.-
tagumine diffri padi mis on koos kronsaga 2129.- ja kummist lutt mis läheb õhulugejani 889.-
mõlemalt poolelt on karbid see ja mitte vähe.sisu on rääbakas(kulunud ja nagu sigala.taga on mingid mega kõlari augud.tagaluugi amort -1 on läbi.katuseluuk ei liigu korralikult(ei avane lõplikult)auto tahab terviklikku värvimist.
tundub nagu oleks auto saanud piina mööda kruusateed.kurb oli seda autot vaadata.juhi ukselukk oli katki.
sry aga mina arvan et selle raha eest on juba mõtekam saksa kimada.see on tõesti rymakas.:)


Nii ja naa - kõik on tehtav.
Plokikaane tihendi peaks ikka odavamalt ka saama ja ega see 1200-gi nii suur raha pole.
Tagadifri padi on enamikel B kerega Q-del läbi ning uus polüuretaanist padi maksab sinna 750 eek.
Suured kõlariaugud on mitmetel kupeedel tagakatte sees, ka minu omal olid, võtsin maha tegin sinna vineerist plaadi ja panen varsti auto sisuga sama värvi katte ka peale.
Sisu saab keemilisse saata ning katuseluuki tuleb ikka vahest hooldada ja õlitada et avaneks.

Minu moraal on selles, et ka pealt siledatel isenditel tuleb hiljem 30 tuhande eest juppe ära vahetada, niiet välimus võib petlik olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 10.05.07 21:46 Tsiteeri


Mina teeks 1 suure vea kui sada pisikest viga, seda olen ma oma hunniku audide juures kogenud ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
must_ratsu
huviline



Registreerunud 04.09.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: quattro coupe

postitati 11.05.07 21:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kirsa
Tsitaat:
Algselt postitas: must_ratsu
seal on vaja vahetada jah plokikaane tihend hind 1222.-
tagumine diffri padi mis on koos kronsaga 2129.- ja kummist lutt mis läheb õhulugejani 889.-
mõlemalt poolelt on karbid see ja mitte vähe.sisu on rääbakas(kulunud ja nagu sigala.taga on mingid mega kõlari augud.tagaluugi amort -1 on läbi.katuseluuk ei liigu korralikult(ei avane lõplikult)auto tahab terviklikku värvimist.
tundub nagu oleks auto saanud piina mööda kruusateed.kurb oli seda autot vaadata.juhi ukselukk oli katki.
sry aga mina arvan et selle raha eest on juba mõtekam saksa kimada.see on tõesti rymakas.:)


Nii ja naa - kõik on tehtav.
Plokikaane tihendi peaks ikka odavamalt ka saama ja ega see 1200-gi nii suur raha pole.
Tagadifri padi on enamikel B kerega Q-del läbi ning uus polüuretaanist padi maksab sinna 750 eek.
Suured kõlariaugud on mitmetel kupeedel tagakatte sees, ka minu omal olid, võtsin maha tegin sinna vineerist plaadi ja panen varsti auto sisuga sama värvi katte ka peale.
Sisu saab keemilisse saata ning katuseluuki tuleb ikka vahest hooldada ja õlitada et avaneks.

Minu moraal on selles, et ka pealt siledatel isenditel tuleb hiljem 30 tuhande eest juppe ära vahetada, niiet välimus võib petlik olla.

ok kui sa mulle leiad selle difri padja odavalt ja ka plokikaane tihendi a osana ja selle lõdviku odavalt siis ma ostan selle masina ära.


don't smoke drug's,smoke tire's!!!!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kirsa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Q 20v

postitati 11.05.07 21:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: must_ratsu

ok kui sa mulle leiad selle difri padja odavalt ja ka plokikaane tihendi a osana ja selle lõdviku odavalt siis ma ostan selle masina ära.


Sellise hinnaga difri patja saab Volta autost.
Ülejäänud osad pead ikka ise vaatama, ega mina seda autot ei müü. :)

Tahtsin lihtsalt öelda, et need väljatoodud vead on suhteliselt odavad, aga mine tea mis kallis jama veel hiljem välja võib tulla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tige Kala
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B7 S-Line

postitati 11.05.07 21:42 Tsiteeri


See oli jah leedus müüa. Mul üks sõber tõi ta ka sealt ära. ja minu arust kogu aeg ta remontis seda autot:D Küll oli mootor laiali, küll käigukast. Sellel autol on üks huvitav viga. Nimelt roolivõimu pumba rihm ei püsi peal. Kui ntx mingit jäärada vms sõita siis kipub see kurivaim sealt ära kaduma. Võibolla on nüüd see asi korda tehtud, ei tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Daastar
huviline



Registreerunud 31.08.06
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4 2,5 tdi 103 kw

postitati 11.05.07 23:40 Tsiteeri


Tänud vastuste eest. Nii rikas ma pole, et sellist osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.9% - SQL: 33.1%]