Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: lekib a6 c5 2.8 (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 3117)
magnum
huviline



Registreerunud 15.03.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi

postitati 15.02.07 08:29 Tsiteeri
lekib a6 c5 2.8



Selline mure et lekib kuskilt kolektori peale kõrvalistuja juurest.Klapikambrikaane tihendid vahetatud.On kellelgi kokkupuudet olnud? Ja eest filtrijuurest ka lekib ei saa täpselt mitte aru kust.Õlijahuti tihend ei leki.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 15.02.07 08:55 Tsiteeri


Tavaliselt hakkab nendel mootoritel (V6,5V) lekkima nukkvõllide nurgaregulaatoritealune tihend. Tegemist on siis metalltihendiga. Vahetamine suhteliselt keeruline ning vajalik rakis millega see regulaator-pinguti kokku pressida. Võib-olla saab ka ilma (ei ole proovinud kuna rakis olemas).


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
magnum
huviline



Registreerunud 15.03.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi

postitati 15.02.07 10:26 Tsiteeri


kas need on rõngas tihendid ja maksavad umbes 85.-


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 15.02.07 12:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: magnum
kas need on rõngas tihendid ja maksavad umbes 85.-


Ei, ma ju kirjutasin, et metalltihend.

Detail nr. 10a
http://www.elcats.ru/audi/parts.asp?mdl=262&unit=9810DE82

Aga kui juba tegemiseks läheb tuleks kõik tihendid välja vahetada, mis on konkreetse kaane küljes ning õlipidamisega seotud.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 18.02.07 23:25 Tsiteeri


mul hakkas teist korda lekkima otse kollektori peale, ilmselt enam ei kasuta victor reinzi vaid originaali(ca100kr kallim)! millal sa vahetasid enne kui uuesti lekkima hakkas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.07 18:10 Tsiteeri


Mul ka need raiped juba pikemat aega lekivad ja õli kärsakas tihti salongis. Ma sain küll selle pinguti kruvikaga alla suruda. Võtan ka hetkel hoogu et neid tihendeid vahetama hakata. Aga tahaks ikkagi kedagi pädevamat asja juurde et saaks ikka nii nagu peab. Keegi teab esinduse ametlikku vahetamise aega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tnn
huviline



Registreerunud 24.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,4 Avant

postitati 20.02.07 19:11 Tsiteeri


Tuleb tuttav ette. Kui hais salongis väga tuntavaks läks, alustasin lahenduse otsimist poolnurgatagustest remondikohtadest. Küll vahetati õlikorgi tihend (pisut tõesti immitses sealtki) ja seejärel klapikambri kaane tihend. Algul oli nagu OK (niikaua kui pinnad puhtad püsisidaga) hiljem kärsahais tagasi. Seejärel konsulteerisin Wolksvageni esindusega. Kohapeal selgus, et just see nukkvõlli otsa alune tihend kollektori peale tilgubki. Tihendi hind esinduses oli suurusjärgus 100 krooni. Vahetamine aga muidugi tublisti kallim. Hinda peast ei mäleta. Kui huvi, vaatan hinna ja aja homme õhtuks arve pealt üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 20.02.07 19:24 Tsiteeri


Liitun kah kärsahaisuklubiga. Mul läheb kah kogu see ülemise otsa jama vahetusse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.07 19:27 Tsiteeri


See see V6 mootori pahem külg ongi aga samas teed ära ja saad jälle pikalt sõita ning suure tõenäosusega Sina enam sellel autol neid tihendeid ei vaheta...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 20.02.07 21:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
See see V6 mootori pahem külg ongi aga samas teed ära ja saad jälle pikalt sõita ning suure tõenäosusega Sina enam sellel autol neid tihendeid ei vaheta...

ma olen see tõenäosuse väiksem pool siis, sügisel vahetasin, nyyd varsti jälle kui mahti saan.

paku parem omapoolne hind ja pane mingi kampaania püsti :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 20.02.07 23:04 Tsiteeri


Täpselt sama murega Audi omanik :(


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.07 06:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: spcvnd
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
See see V6 mootori pahem külg ongi aga samas teed ära ja saad jälle pikalt sõita ning suure tõenäosusega Sina enam sellel autol neid tihendeid ei vaheta...

ma olen see tõenäosuse väiksem pool siis, sügisel vahetasin, nyyd varsti jälle kui mahti saan.

paku parem omapoolne hind ja pane mingi kampaania püsti :P


Varsti saab öelda - TEHTUD!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tnn
huviline



Registreerunud 24.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,4 Avant

postitati 22.02.07 08:29 Tsiteeri


Nagu üleeile lubatud, Volkswagenis tehtu sealse hinnakirja järgi:
tihend 94.-
abimaterjalid ja määrded 64.-
tihendi vahetus 4 tundi kokku 1424.-
käibemaks 285.-
Olen nüüd 3 kuud sõitnud ja tulemusega rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 27.06.07 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: samru
Tsitaat:
Algselt postitas: magnum
kas need on rõngas tihendid ja maksavad umbes 85.-


Ei, ma ju kirjutasin, et metalltihend.

Detail nr. 10a
http://www.elcats.ru/audi/parts.asp?mdl=262&unit=9810DE82

Aga kui juba tegemiseks läheb tuleks kõik tihendid välja vahetada, mis on konkreetse kaane küljes ning õlipidamisega seotud.


Nii. Hakkaks selle kärsahaisumajandusega siis tegelema, kuigi hais on kadunud aga kaan(t)e tagant on ikka natuke märg. Töö on ilmselt mahukas (nukad maha?), vahetaks siis sama töö raames veel seda tihendimajandust.

*Klapisääretihendid. Kui keeruline on vahetus 30v mootoritel? Räägitakse et suht karu p*rses nikerdamine, lihtsam olevat kaaned maha võtta. On see nii? Kaani ei tahaks muidugi lampi maha kakkuda.
*Kas tuleks vahetada õlitõukurid? Tõukuri tiksu pole. Või vanad tagasi ja kestab?
*Klapi juhtpuksid. Saab neid kaant maha võtmata kontrollida? Klapi säärest logistades vms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Toomas15
huviline



Registreerunud 22.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C5

postitati 17.07.17 00:32 Tsiteeri
õli kärsakas



Olen minagi jõudnud sinnamaani, et odüür salongis, eriti hull oli siis kui kevadel oli õlivahetus ja täisnorm sisse läks, foori all seistes oli ikka juba ebameeldiv, sõites pole hullu.
Kas sa tegid seda Möller autos ?



Tsitaat:
Algselt postitas: tnn
Nagu üleeile lubatud, Volkswagenis tehtu sealse hinnakirja järgi:
tihend 94.-
abimaterjalid ja määrded 64.-
tihendi vahetus 4 tundi kokku 1424.-
käibemaks 285.-
Olen nüüd 3 kuud sõitnud ja tulemusega rahul.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 17.07.17 21:49 Tsiteeri


Igaks juhuks mainin, et hinnad olid 10a tagasi kroonides, käibemaks on tõusnud 20%-ni ja Møllerauto tuli ka vist hiljem:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Toomas15
huviline



Registreerunud 22.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C5

postitati 18.07.17 06:50 Tsiteeri


Eks ta nii on, vähemasti saan kohale minna ja uurida kas audit ette võtavad. Audis oli siinmail vist korra pahandus kus teenindaja arvas, et nii vanu autosid nagu ca mul ei võetagi ette. Mees sai sellepeale vist valge paberi. Kui ta 200 euro kanti jääb arvestades tunnihinnet ja pädevust siis ju kõik hästi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.5% - SQL: 34.5%]