Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Diislite remondikohad (+ ja - sed) (Vastuseid: 110 | Vaatamisi: 124566)
adapter
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 b5 2.8Q

postitati 01.04.15 08:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Nuka
Tere, oskab keegi infot jagada, et kes Pärnus tegeleks diisel turbode remondi/puhastamisega? Tean et Tartus ja Tallinnas kohti küll ja veel kuid kas Pärnus mõni inimene ka leidub?


Twister ehk oskab sind aidata ja nõu anda ;)


-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 09.08.15 12:21 Tsiteeri


Tervitust!
Oskab keegi ehk soovitada head kohta tartus kus saaks pihustid ära survestada õige rõhu peale?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 09.08.15 13:16 Tsiteeri


Dieselland?


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
maikl369
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI 176kw S-Line Plus QUATTRO 2011a , Vw passat 1.9TDI 81kw AFN

postitati 11.08.15 08:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Dieselland?

Käisin seal eile. Rääkisin oma pikka mure ära ja küsiti seepeale mis auto? vastasin, et 1,9tdi 81kw ei jõudnud veel lõpuni oma jutuga kui juba õeldi "ei tegele" küsisin miks tuli vastus, et ei tasu ära, sest inimesed ei tahtvat maksta niipalju kui küsitakse vana auto remondi eest.
Natuke haige suhtumine minusilmis igatahes.
Käisin siis Tähe 114b ja mulle meeldis sealsed töömehed. Kui ei eksi siis peaks se olema diisliabi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
motorola23
huviline

Avatar


Registreerunud 04.08.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW passat b5,5 Audi 90 10VT Quattro

postitati 09.08.16 18:13 Tsiteeri
Jaak tartu



Keegi teab jaagust tartus,pidi tema lemmik olema v6 diislid.Sooviks tema kontakti ja asukohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mürsk
huviline



Registreerunud 25.02.12
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.16 08:58 Tsiteeri


Kommentaar Karla Auto kohta - mul diislil "suri" ära kõrgsurvepump ja pihustid 2010 aasta autol (vähemalt nii mulle seletati). Jupid leidsid lõpuks tee sinna.

Alguses jäi jutt, remondivad nii pumba kui pihustid ja tuleb krõbe arve. Järgmine päev helistasin, et 650 eurose pumba remondi asemel otsin ise uue. See neile muidugi eriti ei meeldinud, aga noh jäi jutt, et ma siis jätan vana pumba neile jne.

Sain ebayst asemele uue st. kordagi kasutamata - 200 euroga. Viisin sinna - nädal aega vaikust, lõpuks helistasin ja sain sellise pooltigeda kõne, et jah said pumba kätte ja tellivad pihustid. Küsisin, et kas vana pumba neile jätmise eest saan midagi soodsamalt ka - vastuseks tuli, et kuna nad esialgu plaanisid asja remontida ja nüüd peaksid tagasi saatma, siis lihtsalt seda "trahvi" vms ei küsi.

Mis ma alles järgmine päev mõtlesin, et mulle mainiti mitu korda, et niiiehknaa remondivad pumba ära. Et mida kuradit nad mingist trahvist räägivad, kui juppe tagasi ei saada. Aga ei hakanud surkima, selleks hetkeks oli tekkinud arusaam, et mu raha saavad nad ükskõik kuidas kätte.

Maksin siis kogu tsirkuse ära, pihustite osa oli 1000 ligi. Täna läksin kodus süvitsi ja leidsin needsamad pihustid, mida mulle 250euri tükist autosse pandi saksa ebayst 100 euro eest tükk. (selle jupi müüjaid oli seal kümneid, 100 eurot keskmine hind. 100 euro eest oleks jupi saanud müüjalt, kelle ebay reiting 20 000 kasutaja hinnangul 100% ja müüvad originaalosi).

Okei ma saan aru, et mingist vahelaost vms lähemalt tellides ei ole asi nii odav, aga kas see on nagu normaalne, et nii ratsa rikkaks tahetakse saada? Eks ma olen ise loll, et olles uue pumba leidnud üle 3x odavamalt, kui mulle vana taheti remontida oleks võinud arvata, et pihustitega ka midagi sarnast tehakse.

Mul pole sinna enam midagi parata, aga ehk kellelgi teisel saan rahakotti säästa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
maiko26v6
huviline



Registreerunud 29.08.09
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2000.a A4 B5 avant 1.9TDI 85kw AJM

postitati 22.10.16 14:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: motorola23
Keegi teab jaagust tartus,pidi tema lemmik olema v6 diislid.Sooviks tema kontakti ja asukohta.


Siit foorumist on läbi käinud see kunagi. Vast on see sama Jaak ikka ;)
51923611


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Arno
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 103Kw

postitati 22.10.16 15:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mürsk
Kommentaar Karla Auto kohta - mul diislil "suri" ära kõrgsurvepump ja pihustid 2010 aasta autol (vähemalt nii mulle seletati). Jupid leidsid lõpuks tee sinna.

Alguses jäi jutt, remondivad nii pumba kui pihustid ja tuleb krõbe arve. Järgmine päev helistasin, et 650 eurose pumba remondi asemel otsin ise uue. See neile muidugi eriti ei meeldinud, aga noh jäi jutt, et ma siis jätan vana pumba neile jne.

Sain ebayst asemele uue st. kordagi kasutamata - 200 euroga. Viisin sinna - nädal aega vaikust, lõpuks helistasin ja sain sellise pooltigeda kõne, et jah said pumba kätte ja tellivad pihustid. Küsisin, et kas vana pumba neile jätmise eest saan midagi soodsamalt ka - vastuseks tuli, et kuna nad esialgu plaanisid asja remontida ja nüüd peaksid tagasi saatma, siis lihtsalt seda "trahvi" vms ei küsi.

Mis ma alles järgmine päev mõtlesin, et mulle mainiti mitu korda, et niiiehknaa remondivad pumba ära. Et mida kuradit nad mingist trahvist räägivad, kui juppe tagasi ei saada. Aga ei hakanud surkima, selleks hetkeks oli tekkinud arusaam, et mu raha saavad nad ükskõik kuidas kätte.

Maksin siis kogu tsirkuse ära, pihustite osa oli 1000 ligi. Täna läksin kodus süvitsi ja leidsin needsamad pihustid, mida mulle 250euri tükist autosse pandi saksa ebayst 100 euro eest tükk. (selle jupi müüjaid oli seal kümneid, 100 eurot keskmine hind. 100 euro eest oleks jupi saanud müüjalt, kelle ebay reiting 20 000 kasutaja hinnangul 100% ja müüvad originaalosi).

Okei ma saan aru, et mingist vahelaost vms lähemalt tellides ei ole asi nii odav, aga kas see on nagu normaalne, et nii ratsa rikkaks tahetakse saada? Eks ma olen ise loll, et olles uue pumba leidnud üle 3x odavamalt, kui mulle vana taheti remontida oleks võinud arvata, et pihustitega ka midagi sarnast tehakse.

Mul pole sinna enam midagi parata, aga ehk kellelgi teisel saan rahakotti säästa.


Kui ettevõttel 45K maksuvõlgu siis pole ka imestada et tahavad klientidelt viimsetki kopikat kätte saada. Mina näen asja vähemalt nii...


Kus liigub võim? Kus liigub edu?
Ikka mööda Laagna teed, madal Audi, nelikvedu.
S4 2.7Bit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Snooker
huviline

Avatar


Registreerunud 08.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B8 facelift

postitati 03.02.18 08:19 Tsiteeri


Update?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mechanic
huviline



Registreerunud 03.10.13
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2,5TDI Avant, Audi 100 C4 2,5TDI Quattro, Audi A6 C4 Avant 2,5TDI, Audi 80 B3 1,9D

postitati 04.10.18 06:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Snooker
Update?


Aega läks aga taaralinna mehed tegid lõpuks oma firma ära: https://www.inforegister.ee/14576979-TOOLEE-OU

TooLee OÜ, tegevusala: autoremont, sh. diiselmootorid ja nende toite/juhtsüsteemid, elektritööd, chipimine jne.
Ainivana julgen soovitada, ta on mul olnud enam kui 10 aasta jooksul ikka väga andekas õpilane.
Ain Toover GSM 5227575 Asukoht: Tartu linn, eriväljakutsed üle Eesti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Svets
huviline



Registreerunud 30.11.19
Kasutaja on eemal


postitati 07.08.22 18:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mürsk
Kommentaar Karla Auto kohta - mul diislil "suri" ära kõrgsurvepump ja pihustid 2010 aasta autol (vähemalt nii mulle seletati). Jupid leidsid lõpuks tee sinna.

Alguses jäi jutt, remondivad nii pumba kui pihustid ja tuleb krõbe arve. Järgmine päev helistasin, et 650 eurose pumba remondi asemel otsin ise uue. See neile muidugi eriti ei meeldinud, aga noh jäi jutt, et ma siis jätan vana pumba neile jne.

Sain ebayst asemele uue st. kordagi kasutamata - 200 euroga. Viisin sinna - nädal aega vaikust, lõpuks helistasin ja sain sellise pooltigeda kõne, et jah said pumba kätte ja tellivad pihustid. Küsisin, et kas vana pumba neile jätmise eest saan midagi soodsamalt ka - vastuseks tuli, et kuna nad esialgu plaanisid asja remontida ja nüüd peaksid tagasi saatma, siis lihtsalt seda "trahvi" vms ei küsi.

Mis ma alles järgmine päev mõtlesin, et mulle mainiti mitu korda, et niiiehknaa remondivad pumba ära. Et mida kuradit nad mingist trahvist räägivad, kui juppe tagasi ei saada. Aga ei hakanud surkima, selleks hetkeks oli tekkinud arusaam, et mu raha saavad nad ükskõik kuidas kätte.

Maksin siis kogu tsirkuse ära, pihustite osa oli 1000 ligi. Täna läksin kodus süvitsi ja leidsin needsamad pihustid, mida mulle 250euri tükist autosse pandi saksa ebayst 100 euro eest tükk. (selle jupi müüjaid oli seal kümneid, 100 eurot keskmine hind. 100 euro eest oleks jupi saanud müüjalt, kelle ebay reiting 20 000 kasutaja hinnangul 100% ja müüvad originaalosi).

Okei ma saan aru, et mingist vahelaost vms lähemalt tellides ei ole asi nii odav, aga kas see on nagu normaalne, et nii ratsa rikkaks tahetakse saada? Eks ma olen ise loll, et olles uue pumba leidnud üle 3x odavamalt, kui mulle vana taheti remontida oleks võinud arvata, et pihustitega ka midagi sarnast tehakse.

Mul pole sinna enam midagi parata, aga ehk kellelgi teisel saan rahakotti säästa.


karla auto lypsabki, seal on käinud ennegi remondis asju mis p keeratud ja teostatud mingid ulme remondid ilma, et seda oleks olnud vaja tehagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.7% - SQL: 48.3%]