Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: kratid MARJA poe ees (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 4006)
Arstit2di
huviline

Avatar


Registreerunud 29.08.03
Asukoht: tln-saQ
Kasutaja on eemal

Auto: A4, 99a, 2,4

postitati 14.11.03 20:26 Tsiteeri
kratid MARJA poe ees



täna siis öhtupoole yritati ära ajada minu pereliikme audi80 (91 a) MARJA poe eest.

auto kasutaja läks vaid 15-20 minutiks solaariumisse, tagasitulles oli uks lahti muugitud :mad:

signa ei olnud töökorras, ju seda siis ka märgati. õnnekombel ei olnud autot mingil pöhjusel käima saadud ja alles ta jäi...

lihtsalt järjekordne näide, kuidas 4 rönga vastu ebatervet huvi tuntakse :S


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
prt
huviline



Registreerunud 28.10.03
Asukoht: Saue/Saku/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: LR Discovery

postitati 17.11.03 09:33 Tsiteeri


Asi läheb juba üle käte:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erx
huviline



Registreerunud 15.09.03
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 & X5

postitati 18.11.03 11:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Arstit2di
"signa ei olnud töökorras" "lihtsalt järjekordne näide, kuidas 4 rönga vastu ebatervet huvi tuntakse :S"


tegelikult ikkagi järjekordne näide, kuidas inimesed ostavad eesti most varastatud auto, ja ei tunne yldse huvi, kas see neil ka alles seisab...... aru ma ei saa, kas tõesti siis ei jää autoostust raha niipalju üle, et signad asjad peal/korras hoida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Arstit2di
huviline

Avatar


Registreerunud 29.08.03
Asukoht: tln-saQ
Kasutaja on eemal

Auto: A4, 99a, 2,4

postitati 18.11.03 11:43 Tsiteeri


jutt sellest, et "yldse ei tunne huvi " ei pea kahtlemata paika.
Paraku , kui inimene ise signalisatsiooni parandada ei oska ja remondimehele on paaripäevane järjekord , siis kujuneb olukordi , kus ei ole võimalik 100% kaitstud olla


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 18.11.03 11:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Arstit2di
täna siis öhtupoole yritati ära ajada minu pereliikme audi80 (91 a) MARJA poe eest.

auto kasutaja läks vaid 15-20 minutiks solaariumisse, tagasitulles oli uks lahti muugitud :mad:

signa ei olnud töökorras, ju seda siis ka märgati. õnnekombel ei olnud autot mingil pöhjusel käima saadud ja alles ta jäi...

lihtsalt järjekordne näide, kuidas 4 rönga vastu ebatervet huvi tuntakse :S


Huvitav on see, et pilk pandi peale autole, mille signalisatsioon ei olnud hetkel töökorras. Võibolla nad "patrullisid" seal piirkonnas juba mitu tundi, võibolla oli see suur juhus, võibolla said nad siseinfot.....


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erx
huviline



Registreerunud 15.09.03
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 & X5

postitati 18.11.03 11:52 Tsiteeri


mnjah, nyyd oleks hea hetk targutada, et kui signa ühel päeval vait jääb tuleb viia auto valvega parklasse/garaazi senikauaks, kuini on võimalik otse remonti sõita jne... aga noh, ega see ei aita, nagu kuskil intervjuus autovargaga oli öeldud, signaga audisid pole vaja nokkidagi, kuna ilma signata jätkub küll ja küll...lihtsalt paneb imestama, kuna ntx keilast on viimase kuuga mingi 7-8 audi 80 läinud vist, 1 nendest üles leitud, ja kõik olid minuteada nagu ilma signata...lihtsalt IMESTAMA paneb inimeste .... lollus? või on see siis info puudus, et inimesed ostavadki auto, ja ei tea seda, et peale nende ka keegi väga ihaldab seda autot, võibolla oleks siis aeg mingi avalikkuse teadvustamine teha, hea oleks teha ettepanek näiteks liiklussaadetele/politseisaadetele, et nad tutvustaksid varastatud autode mingit TOP10't näiteks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
erx
huviline



Registreerunud 15.09.03
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 & X5

postitati 18.11.03 11:53 Tsiteeri


Tsitaat:

Huvitav on see, et pilk pandi peale autole, mille signalisatsioon ei olnud hetkel töökorras. Võibolla nad "patrullisid" seal piirkonnas juba mitu tundi, võibolla oli see suur juhus, võibolla said nad siseinfot.....


loe minu eelmist posti hoolega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 18.11.03 11:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja erx
loe minu eelmist posti hoolega.


...ja siis ?


Seda TOP10-t on propageeritud küll ja küll.


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 18.11.03 12:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja erx
mnjah, nyyd oleks hea hetk targutada, et kui signa ühel päeval vait jääb tuleb viia auto valvega parklasse/garaazi senikauaks, kuini on võimalik otse remonti sõita jne... aga noh, ega see ei aita, nagu kuskil intervjuus autovargaga oli öeldud, signaga audisid pole vaja nokkidagi, kuna ilma signata jätkub küll ja küll...lihtsalt paneb imestama, kuna ntx keilast on viimase kuuga mingi 7-8 audi 80 läinud vist, 1 nendest üles leitud, ja kõik olid minuteada nagu ilma signata...lihtsalt IMESTAMA paneb inimeste .... lollus? või on see siis info puudus, et inimesed ostavadki auto, ja ei tea seda, et peale nende ka keegi väga ihaldab seda autot, võibolla oleks siis aeg mingi avalikkuse teadvustamine teha, hea oleks teha ettepanek näiteks liiklussaadetele/politseisaadetele, et nad tutvustaksid varastatud autode mingit TOP10't näiteks?

Võib ju seda posti hoolega lugeda, kuid kas Hr Erx tõesti on nii elukauge või naiivne ja arvab, et kui kõikidele autodele paigaldatakse ühel hetkel signalisatsioon siis on autovarguste probleem tervikuna lahendatud? Auto õnnestub umbes minutiga treileri peale veeretada sõltumata sellest kas tal on signa/immo/ülihüpersupervingesalalukk või veel muud peal. Tuttaval viidi tõenäoliselt sel meetodil käidava tänava äärest mõne minuti jooksul mersu minema. Võib ju auto iga kahtluse korral tasulisse parklasse viia, kuid mõttekam on ju sellisel juhul see auto üldse ostmata jätta? Muidugi mõnele meeldib parklasse ja tagasi jalutada.
Ja tean ka omast käest, et signameistrite jutule ei tarvitse tõesti paari päeva jooksulgi saada. Kuid autoga on sõita ikka tarvis. . .:)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erx
huviline



Registreerunud 15.09.03
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 & X5

postitati 18.11.03 12:53 Tsiteeri


mida ma tahtsin öelda, on see et iga päev on vingumist kuulda, et auto pandi reha, mis nyyd kyll saab, aga kui kysida et kas inimene selle heaks midagi tegi, et autot ei varastataks/kahju ei tekiks, siis vastus on ikka ei...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 18.11.03 12:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja erx
mida ma tahtsin öelda, on see et iga päev on vingumist kuulda, et auto pandi reha, mis nyyd kyll saab, aga kui kysida et kas inimene selle heaks midagi tegi, et autot ei varastataks/kahju ei tekiks, siis vastus on ikka ei...

Selle koha pealt muidugi nõus, et kui inimene ei ole vaevunudki autule signalisatsiooni või salalukku panema siis ei ole mõtet ka üllatuda kui keegi on läinud "lõbusõitu" tegema.
Muide mul aeti kunagi koplist maja eest vord orion ära. Signa oli peal. Autu saadi kätte vaid tänu sellele, et maastikku kündes oli bensiinivoolik põhja all katki läinud. Kõik lukud olid lõhkumata. Igaüks teeb järeldused ise!


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
turbo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.03
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 18.11.03 13:32 Tsiteeri


See on ju täiesti LOOMULIK, et autovargad nö patrullivad. Ainult meie ei tea, kus parasjagu.
Siinkohal üleskutse: kirjuta foorumisse igast sigatsemisest, mis sinu auto kallal korda saadetud. Millal ja kus. Ma tean, et siin ennem ka sellest juttu olnud aga kordamine on tarkuse ema. Võibolla aitab see avastada kõige ohtlikumad kohad, kus silmad eriti hoolikalt lahti hoida ja ka meelde tuletada ärandamisvastaste seadmete vajalikkusest. Muidugi oleks tore kui keegi riputaks üles virtuaalse kaardi, kus kõik sigatsemiskohad oleks üles riputatud, kahtlased autonumbrid-margid üles loetud jne. aga noh.. see unistus vist..

Krattidele kurikat!!!:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 18.11.03 13:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja turbo
See on ju täiesti LOOMULIK, et autovargad nö patrullivad. Ainult meie ei tea, kus parasjagu.
Siinkohal üleskutse: kirjuta foorumisse igast sigatsemisest, mis sinu auto kallal korda saadetud. Millal ja kus. Ma tean, et siin ennem ka sellest juttu olnud aga kordamine on tarkuse ema. Võibolla aitab see avastada kõige ohtlikumad kohad, kus silmad eriti hoolikalt lahti hoida ja ka meelde tuletada ärandamisvastaste seadmete vajalikkusest. Muidugi oleks tore kui keegi riputaks üles virtuaalse kaardi, kus kõik sigatsemiskohad oleks üles riputatud, kahtlased autonumbrid-margid üles loetud jne. aga noh.. see unistus vist..

Krattidele kurikat!!!:mad:


Selline teema on tõesti olemas SIIN

Ja et seda teemat päevakorda tõsta, piisab ühest postitusest sinna teemasse (kas või upitamise kujul).


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 18.11.03 13:47 Tsiteeri


oleks minu tewha siis kurikas,selle jäljed kaovad varsti.
mina laseks raibetel näo peale skalpelliga väiksed triibud,ntx oma auto nr,milles kunagi sees käidi ja siis raputaks sinna haava puutuhka suuremas koguses.
Las käib siis kogu ülejäänud elu ringi,tattoo näos kinni,sellest ei saa ka parima tahtmise juures lahti.
ja see signa jutt on täiesti kohatu teema,sul võib olla 3 signa järjest jne,kui on vaja siis viiakse see auto ikkagi minema ja makivargust ntx pole see signa kunagi takistanud.
Nagu mul sõber ütles,on see kõik haige ühiskonna sündroom ja alla normi elatustase,ning kasvav tööpuudus.

Krt kolmanda klassi tatid saadavad juba õpetajaid soojadesse kohtadesse,oodake kuni see generatsioon kord pubekateks saab.Show alles algab,nii arvan mina .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 18.11.03 14:13 Tsiteeri


no reeglina, kui autot on vaja (tellimus) siis viiakse kasvõi läbi seina kinnisest garaazist ära. kõik oleneb nõudlusest. teine teema on see, kui asi juppideks müüa. viimast varaianti kindlasti raskendavad kõiksugu salalukud ja signad, immod jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.9% - SQL: 29.1%]