Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: õlivahetus audi80 (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 2609)
peeter
huviline



Registreerunud 01.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

smile.gif postitati 10.11.03 18:40 Tsiteeri
õlivahetus audi80



et esmakordselt võtan õlivahetuse ette:) ja siit küsimus et kuidas ma seda audi80-nel teha saan.. seal on see mootorikaitse ees.. pean selle täitsa maha võtma või saab kuidagi teisiti ka?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 10.11.03 18:47 Tsiteeri


maha

3+4 polti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 11.11.03 07:42 Tsiteeri


eh...ma olen nii mugav et ise oma käsi ei määri sellega :)
aga peaks enamvähem igalpool ju nii olema: ostad filtri ja õli nende juurest, siis vahetavad sul õli tasuta ära...ja kui kulutus niiehknii, siis ei ole ju mõtet ise käsi määrima hakata :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 11.11.03 10:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja peeter
et esmakordselt võtan õlivahetuse ette:) ja siit küsimus et kuidas ma seda audi80-nel teha saan.. seal on see mootorikaitse ees.. pean selle täitsa maha võtma või saab kuidagi teisiti ka?


....ka mootori sisepesu ei teeks paha enne uue õli sisse valamist.


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 11.11.03 10:47 Tsiteeri


kopa...tänu sellele sisepesule võib(ei pruugi kui korralikult tehakse) mootor kokku joosta...odavam on uus õli sisse...miski liitri pooleteise jagu alt lasta veel välja joosta ja siis karter täis...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 11.11.03 10:56 Tsiteeri


Tonny, võibolla seletad, miks mootor kokku jookseb, kui sisepesu teha?

Loomulikult, kui oled "s...a" õliga sõitnud 10 aastat ning sisepesu pole kordagi teinud, siis on võibolla teine asi.


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 11.11.03 11:02 Tsiteeri


kui ei tehta korralikult siis võib jääda pesuaine jääke plokki, mis võivad kõrgematel temperatuuridel mõned kanalid ära ummistada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 11.11.03 11:30 Tsiteeri


Soovitan kasutada spetsiaalset läbipesuõli, olenevalt tehaseandmetest kulub seda siis 3,5-5 liitrit.

Lased vana õli välja, valad pesuõli sisse, lased autol koha peal töötada umbes 10-15 minutit, lased õli välja, uus õli sisse ja uus filter külge. Sellisel meetodil peaks lahti saama enamus sadestusest mootoris.

Enda peal ära proovitud, mootori läbisõit 172000 (+ Saksas maha keritud kilometraaz).


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 11.11.03 13:08 Tsiteeri


Viimase õlivahetuse ajal ostsin forsist pesuõli. 4l kanku umbes 100.- Minu arvates oleks nende vanale õlile lisatavate pesuainete asemel parem sihukest asja kasutada.
Vana õli välja, pesuõli sisse, mõneks ajaks käima, pesuõli välja, filtrid vahetusse ja uus õli sisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 11.11.03 13:22 Tsiteeri


minul tekkis 2 a tagasi läbipesuga probleem. nimelt ei võtnud enam mootor rõhku üles miskipärast. peale nusperdamist gaasiga jne sai lõpuks rõhu üles.

kahtlustan seda aga noh, kurat seda teab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 11.11.03 13:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
minul tekkis 2 a tagasi läbipesuga probleem. nimelt ei võtnud enam mootor rõhku üles miskipärast. peale nusperdamist gaasiga jne sai lõpuks rõhu üles.

kahtlustan seda aga noh, kurat seda teab

Ilmselt siis korjas mingi s..atükikese kuhugi kanalisse korraks ette. Tegelikult kui mootor seest äärmiselt must siis võib teoreetiliselt sellist asja iga hetk juhtuda, kuigi tõenäosus on just pesu ajal kõige suurem.
Ja pööretega rõhku koguda on muidugi kõige ohtlikum, mina olen reeglina algul ainult starteriga õlirõhu üles pumbanud ja alles siis käivitanud- soovitaks ka teistel nii teha. Algul ju filter ja kanalid tühjad!


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 25.10.04 17:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tonny
eh...ma olen nii mugav et ise oma käsi ei määri sellega :)
aga peaks enamvähem igalpool ju nii olema: ostad filtri ja õli nende juurest, siis vahetavad sul õli tasuta ära...ja kui kulutus niiehknii, siis ei ole ju mõtet ise käsi määrima hakata :)


äkki keegi oskab soovitada tallinnas m6nda head kohta kus soodsa hinnaga 6livahetust saab teha :) ? ? ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Dantee
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 320

postitati 29.10.04 12:59 Tsiteeri
Viimsis!



Täpset aadressi ei oska momendil öelda, aga Rohuneeme teel, Kalatööstuse vastas. Norm teenindus ja hinnad! Sealt õli ja filter, siis vahetus tasuta. Õli valik kah piisav!:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 29.10.04 13:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Dantee
Täpset aadressi ei oska momendil öelda, aga Rohuneeme teel, Kalatööstuse vastas. Norm teenindus ja hinnad! Sealt õli ja filter, siis vahetus tasuta. Õli valik kah piisav!:cool:


ex järgmine kord saab uurida, hetkel sai juba tehtud.
:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.0% - SQL: 43.0%]