Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: MTM tuuning (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 6012)
ZoojaPuhur
huviline



Registreerunud 05.11.03
Kasutaja on eemal


postitati 05.11.03 21:36 Tsiteeri
MTM tuuning



mul on plaan osta subject:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=50915

mida see MTM tuuning täpsemalt tähendab? kui keegi teab asjast täpsemalt siis võiks lahkesti infot jagada.
peale velgede ja esgrilli ma küll mingist vahest aru eu saa. kas vedrustus, amordid jne. on lihtsalt lisa või kuulub MTM tuuningu juurde. muidu paistab auto välja nagu S6, ainult mootor on tavaline, kas see tähendabki MTM tuuningut?

ps. mis tähendab sportsumbuti sel autol?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 05.11.03 21:46 Tsiteeri


http://www.mtm-online.de/
MTM - Motoren Technik Mayer


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ZoojaPuhur
huviline



Registreerunud 05.11.03
Kasutaja on eemal


postitati 05.11.03 23:24 Tsiteeri


saan ma õieti aru, et MTM variandil on isegi pidurid tavalisest võimsamad. kas amordid ja vedrustus on S6 oma, või on MTM ikkagi täitsa eraldi rida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 05.11.03 23:28 Tsiteeri


Mina arvan, et seda isendit peaks ise näha ja näppida saama, et asjast konkreetne pilt saada. Nii ei oska öelda kui suures ulatuses on seal tuunitud. Myyate seas leidub neid jutuvendi ju igasuguseid.
Arvan et peaksid pöörduma kellegi tuningu spetsi poole. ntx ICE


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
daqqer
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.03
Asukoht: [ Tallinn ]
Kasutaja on eemal

Auto: minu masinad

postitati 06.11.03 02:50 Tsiteeri


hmm, kobe... arvatavasti jahh mtm pidurid ja vedrustus kaa... kui ei ole, siis poleks ju mõtet panna mtm


d | ehitustehnika, suruõhk
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 06.11.03 07:07 Tsiteeri


MTM märki võib külge riputada ka siis,kui seal koonus@kellad on paigaldatud ;)

Ja MTM tuuningu juurde kuulub kõik see,mis Sa sealt tellid. Ntx,lased K&N i paigaldada-paremaid pidureid kaasa ei saa :P

Ok,ok niisama norin.
Aga ZoojaPuhur,kas Sa oled mõelnud,et ehk helistad seal kuulutuses antud numbrile ja küsid omaniku käest,mis autol on tehtud ja mis ei ole?


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 06.11.03 07:49 Tsiteeri


Nende tuuningfirmade märkidega on jah nii, et neid saab ka täiesti omaette osta ja külge kleepida. Konkreetsel autol paistab olevat S6 istmed, S6 rool, S6 heleda taustaga kellad, S6 veljed. Vedrustus ei pruugi S6 oma olla, vaid võib lihsalt olla vahetatud, mis ei tähenda, et ta tingimata halvem oleks (oleneb kasutatud komponentidest). Piltide pealt küll midagi MTM'i ei paista, peale summutiotsa (vast on rohkemgi kui vaid ots), ehk on ka ECU programm MTM poolt modifitseeritud. Lisavarustuse nimekirja vaadates ("Audi originaal MTM Tuning";)) on suht ebatõenäoline, et ka müüja teab, mis seos sellel autol tegelikult MTM'iga on.

Aga muidu paistab täitsa kobe riist, korralik ja hea varustusega. Quattro + hele nahk on väga kõva...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pealik
huviline



Registreerunud 10.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 Avant 2,7BiT

postitati 06.11.03 07:51 Tsiteeri


Konkreetsel autol on kõik S6 jupid peale mootoriosa. Kellad, veljed, võre, vedrustus, rool:), sisustus.

Olen sõitnud ja väga korralik pill.

Tegu on tuttava autoga, nii et saan kindlasti sind ostu teemal aidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõmm
klubiliige



Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.11.03 10:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Konkreetsel autol on kõik S6 jupid peale mootoriosa.

Esitiivad ei ole punnis, muidu võiks kapotti avamata kõigile rääkida, et S6 on. Ahjaa, 2.8-märk ka.

Mina isiklikult vaataks parem S6-sid, neil on S6 jupid täitsa ilma MTM-i abita küljes ;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.6% - SQL: 42.4%]