Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: 1,9 td turbo korrasolek? Kas peab ka tõmmet tunda olema? (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 2007)
kuusk623
huviline



Registreerunud 02.11.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 avant

postitati 03.06.06 21:10 Tsiteeri
1,9 td turbo korrasolek? Kas peab ka tõmmet tunda olema?



Tere
Küsimus suurele ringile - auto on 92 aasta b4 1,9 td. Kuidas saan teada, et turbo töötab. Erilist laksu läbi istme käivat ei tunne. Probleem pole mitte selles, et oleks kulunud ja sööks õli vms vaid pigem selles, et kuidas saada aru, kas ta tõmbele ikka annab midgai juurde või vuhiseb seal niisama tühja kaasa. Äkki keegi td mees saaks kommenteerida, kuidas temal turbo rakendub.
Ise olen sõitnud varem audi 200 t ja seal polnud probleemi, et poleks aru saanud milla turbo puhuma hakkas. Äkki oskate soovitada mõnda näpunäidet, kuidas testida, kas disla turbo puhub normaalselt...
Päikeselist rannailma soovides...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diabolos
huviline



Registreerunud 23.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4

postitati 03.06.06 21:35 Tsiteeri


üha käpaga anna pöördeid ja teisega katsud kas läheb kõvaks :D Kui läheb siis töötab. Lõdvikust siis juttu. :p


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 04.06.06 08:02 Tsiteeri


Irf, "katsud kas läheb kõvaks":D Kuid kõige parem on kui katsetad võrdlusmomenti teise samaväärse masinaga. Minu omal 1,9 TDI-l rakendus (silma/kõrva/p*rse järgi) turbo tuntavalt taha ca. 1200..1500 rpm. juures. Ja ntx. mu 530d (manuaal) tuleb (minu jaoks harjumatult hilja) turbo taha alles kuskil 1800..1900 rpm. juures, aga siis on seda tunda ka saba kondiga:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.4% - SQL: 56.6%]