Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi 200 TQ Avant mis seisab Autod.ee platsil (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 2052)
dEE
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf IV Highline 1,8 20V

postitati 18.09.03 08:00 Tsiteeri
Audi 200 TQ Avant mis seisab Autod.ee platsil



Hei

Olen viimased paar aastat sõitnud japsidega ja nüüd sooviks midagi vastupidavamat (roostele :mad:).
Silma jäi Autod.ee platsil seisev A200 TQ Avant -90.
Oskab keegi äkki selle masina kohta miskit öelda, et on võibolla ise vaatamas käinud või teab eelmist omanikku ja tema hoolitsust.
Mida üldse sellise isendi puhul jälgida tuleb ja kes ning kus oleks piisavalt kompetentne sellist autot ülevaatama (kuigi platsilt auto ülevaatamisele viimine läheb kulukaks, kuna sõita omaljõul sinna ei saa).

--
dEE


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 18.09.03 08:25 Tsiteeri


no 20v turbo moto seal peal on juba väärtus omaette. Miskipärast on seda autot juba väga pikalt müüdud, pool aastat kindlasti. Kuulus ta vist kellelegi SLõhtulehe ajakirjanikule äkki?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 18.09.03 09:06 Tsiteeri


Muide selle autod.ee platsi kõrval on kohe ARK-i ülevaatus punkt olemas...
Aga seda on jah seal ikka päris kaua müüdud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Varuosad
huviline



Registreerunud 12.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi 200 121kw 89a

postitati 18.09.03 09:19 Tsiteeri


Auto oli olnud vanema inimese käes. Autol turbo lõdvik katki. Huvitav , miks siis ei ole niisugusel niisugusel autol lõdvikut ära vahetud. Imelik. Muidu tundub ok. Aga hind on ka kõva. Aga noh see on S seeria 20v mootor , mis selle asja juures maksab :Aga mis korras moto on , ei tea


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 18.09.03 15:30 Tsiteeri


Käisin u. kuu aega tagasi seda pilli vaatamas. Sinna sõites olid lootused suured, aga panen käe südamele ja tunnistan ausalt - see auto on RAIBE! Kuigi jah, minu arvamus põhineb tõesti ainult visuaalsel kogemusel. Kui ma seda pilli n.ö. elusast peast nägin, läks mul isu üle teda põhjalikumalt uurida, sest kui amanik/omanikud on lasknud sellisel autol juba ainult väliselt nii raipeks minna, pole sealt ka muud korralikku oodata. Ainuke norm. lahendus sellele autole oleks ta osadena maha müüa...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
dEE
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf IV Highline 1,8 20V

postitati 19.09.03 06:57 Tsiteeri


Sellega on siis selge, et seda pole mõtet vaatama minna. Muidu selline suur ja kiire Audi oleks paras olnud küll.
Kui keegi veel mõnda sellist müügil teab olevat andku teada, võib ka A100 olla peamine et TQ (ja soovitavalt Avant).
Eks peab nüüd siis A90 ja Coupe quattrosid vaatama. Nõned siin müügil on (Tartus isegi 20V kuid vist ilma quattrota).

--
dEE@veel.hondaga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
VWman
huviline



Registreerunud 23.09.03
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.03 18:43 Tsiteeri


Minu meelest on see ühe minu kliendi oma, kui mu silm mind ei peta .
Kutt läks ise mõned kuud tagas kodumaad teenima .
Tema enda jutu järgi sai ta selle auto mingite penskarite käest kevadel, nende juures olla see auto mõned aastad seisnud .
Ainus asi mis mul meeles on, et kütuserõhu regulaator ei pidavat töötama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.6% - SQL: 62.4%]