Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Signa jupsib (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 1788)
dants
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 3.0 tdi

postitati 18.01.06 14:23 Tsiteeri
Signa jupsib



Selline jama siis juhtus, et üleeile hommikul, kui oli see väga niiske ja vesine ilm, astun mina auto juurde ja vajutan alarmi puldi nuppu, et see maha võtta, aga auto tegi ainult mingi hädise piuksu. Kõigepealt arvasin et keegi kallal käinud vms, aga kõik oli OK. See väike piuks võttis alarmi maha, aga uksed jättis lukku. Vajutasin uuesti, tegi 2 piuksu, ühe lühikese, teise pikema. Alarm uuesti peal, kusjuures, ilma tavalise 30 sekundilise ooteajata vaid kohe, paari sekundiga hakkas vilkuma tuluke. Nii 6-7 korda ja siis tegi ilusti uksed ka lahti ja vlilgutas ka suunatulesid, nagu vaja ja tegi ka normaalset piiksu. Enne suundi ei vilgutanud. Kusjuures varem oli mul piiksumine avamisel/sulgemisel seadetest maha võetud. Päeva jooksul tegi masin koguaeg nii, et 5-6-7 korda pidi vajutama siis pani ilusti lukku või võttis lukust lahti, aga õhtuks oli olukord selline, et ei pannud enam lukku ega teinud lahti, tuli võtmest kinni keerata ja siis piuksti alarm peale. Eile ja täna siis sama teema, et ei taha üldse kesklukku liigutada ega suundi vilgutada ega normaalselt piiksuda.
Alarmiks on mingi Gemini, aga täpselt mudelit ei mäleta, katsun välja uurida.


Kas siis niiske ilmaga on kuhugi niiskus sisse pugenud või mis? oskab keegi soovitada kuhu pöörduda või mida teha selle alarmiga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 18.01.06 15:04 Tsiteeri


Äkki on aku tühi, käima ikka läheb või?


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 18.01.06 17:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dants
Selline jama siis juhtus, et üleeile hommikul, kui oli see väga niiske ja vesine ilm, astun mina auto juurde ja vajutan alarmi puldi nuppu, et see maha võtta, aga auto tegi ainult mingi hädise piuksu. Kõigepealt arvasin et keegi kallal käinud vms, aga kõik oli OK. See väike piuks võttis alarmi maha, aga uksed jättis lukku. Vajutasin uuesti, tegi 2 piuksu, ühe lühikese, teise pikema. Alarm uuesti peal, kusjuures, ilma tavalise 30 sekundilise ooteajata vaid kohe, paari sekundiga hakkas vilkuma tuluke. Nii 6-7 korda ja siis tegi ilusti uksed ka lahti ja vlilgutas ka suunatulesid, nagu vaja ja tegi ka normaalset piiksu. Enne suundi ei vilgutanud. Kusjuures varem oli mul piiksumine avamisel/sulgemisel seadetest maha võetud. Päeva jooksul tegi masin koguaeg nii, et 5-6-7 korda pidi vajutama siis pani ilusti lukku või võttis lukust lahti, aga õhtuks oli olukord selline, et ei pannud enam lukku ega teinud lahti, tuli võtmest kinni keerata ja siis piuksti alarm peale. Eile ja täna siis sama teema, et ei taha üldse kesklukku liigutada ega suundi vilgutada ega normaalselt piiksuda.
Alarmiks on mingi Gemini, aga täpselt mudelit ei mäleta, katsun välja uurida.


Kas siis niiske ilmaga on kuhugi niiskus sisse pugenud või mis? oskab keegi soovitada kuhu pöörduda või mida teha selle alarmiga?



Just selles niiskes ilmas ongi arvatavasti viga, mul on ka ette tulnud, et signa paneb sõna otseses mõttes segast ja olen pöördunud selle poole, kes signa pani. Ta ütles, et see ongi normaalne ja kui hakkab koguaeg niiske ilmaga nii tegema, siis tulgu ma tagasi :o Mul siis alarmiks Fighter ja seda probleemi on aasta jooksul olnud 4 korda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
dants
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 3.0 tdi

postitati 18.01.06 20:36 Tsiteeri


Aga nüüd on ju niiske ilm läbi. Võib peab siis nüüd midagi ette võtma et tööle hakkaks jälle?

samru, loomulikult on aku täis, kui sa mu juttu loed siis saad ehk aru et sõitsin autoga ringi ka vahepeal. Isegi tänase miinus 17 kraadiga kui sõbrad kõik krokodille küsivad, läks auto kenasti käima.

Ahjaa, alarmiks on Gemini 7350RC kui see kellegile midagi ütleb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 18.01.06 20:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dants
Aga nüüd on ju niiske ilm läbi. Võib peab siis nüüd midagi ette võtma et tööle hakkaks jälle?

samru, loomulikult on aku täis, kui sa mu juttu loed siis saad ehk aru et sõitsin autoga ringi ka vahepeal. Isegi tänase miinus 17 kraadiga kui sõbrad kõik krokodille küsivad, läks auto kenasti käima.



Kui ta sul ikka pidevalt jamab, siis ma soovitan sul signa paigaldaja juurde pöörduda ja vaata mis ta asjast arvab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
dants
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 3.0 tdi

postitati 18.01.06 21:30 Tsiteeri


Signa paigaldaja asub Tartus aga mina Tallinnas :D Eks ma siis pean mingi teise koha otsima. Keegi mõnd kohta ei oska siis soovitada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 18.01.06 22:16 Tsiteeri


võid proovida akuklemmi mõneks ajaks maha võtta. aga nende kompakt mudelitega on see teema, et vabalt võib vett täis olla või midagi. kisu pasun lahti, lase contact cleaneriga üle(hambahari ka abiks muidugi) ja siis suruõhuga kuivaks, vahest aitab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
must_ratsu
huviline



Registreerunud 04.09.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: quattro coupe

postitati 19.01.06 00:25 Tsiteeri


soovitaks puldi patakat kontrollida hoolimata sellest kas oled seda hiljuti vahetanud vai mitte...ja hea signa mees on järvel autolammutuses.sass on mehe nimi!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 19.01.06 07:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dants
Aga nüüd on ju niiske ilm läbi. Võib peab siis nüüd midagi ette võtma et tööle hakkaks jälle?

samru, loomulikult on aku täis, kui sa mu juttu loed siis saad ehk aru et sõitsin autoga ringi ka vahepeal. Isegi tänase miinus 17 kraadiga kui sõbrad kõik krokodille küsivad, läks auto kenasti käima.

Ahjaa, alarmiks on Gemini 7350RC kui see kellegile midagi ütleb.


Selles asi ongi, et ma ei lugenud Su jutust välja, et Sa sõitsid, vaid, et korduvalt sai päeva jooksul proovitud alarmi lülitada:P.
Aga ilmselt tuleb tõesti alarmi toitejuhtmed üle vaadata (kompakti puhul pistik). Olen palju kohanud alarme, mis on paigaldatud kiirühendusklambritega (juhtmevarastega) ning need ei anna hästi ühendust.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reemet16
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.05
Asukoht: Tallinn/Tartu/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 - V6 - 110 KW

postitati 19.01.06 07:56 Tsiteeri


Mul on jälle Fighter-i signaga selline jama, et Lasnamäel ei taha eriti pult oma tööd teha. Peab päris auto kõrval puldiga tükk aega möllama enne kui funkab. Mujal pole sellist probleemi täheldanud - lülita kasvõi majast seest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 19.01.06 08:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reemet16
Mul on jälle Fighter-i signaga selline jama, et Lasnamäel ei taha eriti pult oma tööd teha. Peab päris auto kõrval puldiga tükk aega möllama enne kui funkab. Mujal pole sellist probleemi täheldanud - lülita kasvõi majast seest.



See ongi Fighteri viga. Nimelt probleem selles, et kuskil ligidal (Tallinna Vesi vms.) on tugev raadiosaatja, mille sagedus on ligilähedane autoalarmidel kasutatavaga (433,92 MHz) ning alarmi keskus lihtsalt ei "kuule" puldipoolt saadetud signaali. Peale Lasnamäe on mõned kohad veel, kus Fighter ja mõned alarmid veel ei taha hästi funksida.


Autoalarmid, autode elektritööd. Mootorrataste ümberehitus. https://www.facebook.com/MotoSpirit-190392434636735/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 19.01.06 09:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: dants
Signa paigaldaja asub Tartus aga mina Tallinnas :D Eks ma siis pean mingi teise koha otsima. Keegi mõnd kohta ei oska siis soovitada?

Ei taha nagu uskuda, et Tallinnas Gemini edasimüüjaid/paigaldajaid pole?:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cell
huviline



Registreerunud 11.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe

postitati 19.01.06 13:10 Tsiteeri


Gemini esindus Tallinnas Tulika tänaval:
Nempe OÜ
Tulika 10 Tallinn
E-R 9.00-17.00
Tel 661 0610
GSM 510 6666
tulika@gemini.ee
Samuti tegeleb www.skival.ee Geminiga, asub Mustamäe teel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dants
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 3.0 tdi

postitati 19.01.06 20:37 Tsiteeri


Tänud vastajatele, leidsin ka ise juba Gemini esindaja vahepeal üles. Aga hetkel hoopis hiiumaal olen ja homme vaatan kas 1 kohalik spets oskab midagi teha. Kui see ei oska siis Gemini esindaja jutule vist. Proovin homme veel seda akuklemmi asja ka. Aga patareides kuidas saab probleem olla? need alles vahetatud, ja pult ju toimib. Alarm ka lülitub sisse aga kõik funktsioonid nagu ei toimiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
dants
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 3.0 tdi

postitati 20.01.06 18:13 Tsiteeri


Nonii, sain signa korda. Tuli välja, et süüdistada võib paigaldajat. Öeldi, et väga lohakalt paigaldatud signa. Alarmi kaitsmepesa oli pandud väga niiskesse kohta, kohe sireeni ja juhtbloki kõrvale. Igasugune loogika ütleb, et kaitsmed tuleks panna ikka sinna, kus on vooluallikas. Mis kasu on muidu kaitsmetest? Pealegi oli tegemist tavalise kaitsmepesaga, mitte niiskuskindlaga. Selles oligi viga, et kaitsmed olid nii ära oksüdeerunud, et ei lasknud enam voolu korralikult läbi. Välja tõmmates jäid kaitsme jalad pessa sisse. Pandi siis uus, niiskuskindel kaitsmepesa ja asi töötab jälle.
Ei oleks uskunud, et Gemini esindaja juures paigaldatud alarm nii halvasti on paigaldatud. Firmaks oli SV Akustika OÜ.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.6% - SQL: 31.4%]