Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Armatuuri tuled ei põle!!!! Kiire (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2731)
Vembut
huviline

Avatar


Registreerunud 11.08.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.9tdi

postitati 31.12.05 09:33 Tsiteeri
Armatuuri tuled ei põle!!!! Kiire



Kõik muud tuled põlevad, aga armatuuris ei põle. Ise arvasin et asi kaitsmes, ma kontrolliks seda asja aga ma ei saa teragi saksakeelest aru ja seega ei leia kaitset üles.

Üks lähituli kah mul ei põle, keegi tark mainis et selle pärast armatuuris tuled ei põle, aga see poleks võimalik.

Kui keegi ütleb kuidas on saksakeeles armatuuritule kaitse ehk siis leian kaitsmete karbi pealt üles selle ja siis oskan kah kaitsme enda leida.

teine mure aknapesu vedelikuga, seda ei pritsi üldse peale, vedelik ise jääs ei ole ja mahuti on silmini täis. Voolikud kah nagu umbes ei ole ega jääs. Oskab keegi öelda mis jama on. Tänase ilmaga väga raske sõita kui vedeliku peale ei pritsi:P

Ette tänades Taavi.
Autoks siis B4


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jansu24
huviline



Registreerunud 10.08.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 autom ´95

postitati 31.12.05 09:44 Tsiteeri


kõige lihtsam ja parem variant oleks, kui sa otsiksid endale testri ja kontrolliksid kõik kaitsmed korraga läbi - kui mõni läbi on, siis saad teada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
magu
huviline



Registreerunud 22.09.04
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro C3 D11 C6

postitati 31.12.05 10:05 Tsiteeri


aknapesu voolikutel peaks vahel olema tagasivooluklapp. kui see peetis ei tule kah midagi akna peale. kaitsmed kontrolli kõik järjest läbi. neid ei ole seal ju nii palju. testrit selle jaoks vaja ei lähe seda näed silmaga kah kas on läbi põlend või mitte. kontrolli ka seda et sul armatuurivalguse reostaat ikka õige asendi peal oleks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 31.12.05 12:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vembut
Kõik muud tuled põlevad, aga armatuuris ei põle. Ise arvasin et asi kaitsmes, ma kontrolliks seda asja aga ma ei saa teragi saksakeelest aru ja seega ei leia kaitset üles.

Üks lähituli kah mul ei põle, keegi tark mainis et selle pärast armatuuris tuled ei põle, aga see poleks võimalik.

Kui keegi ütleb kuidas on saksakeeles armatuuritule kaitse ehk siis leian kaitsmete karbi pealt üles selle ja siis oskan kah kaitsme enda leida.

teine mure aknapesu vedelikuga, seda ei pritsi üldse peale, vedelik ise jääs ei ole ja mahuti on silmini täis. Voolikud kah nagu umbes ei ole ega jääs. Oskab keegi öelda mis jama on. Tänase ilmaga väga raske sõita kui vedeliku peale ei pritsi:P

Ette tänades Taavi.
Autoks siis B4


b4 peka olema kaisme karbis ainus kaitse mis oli nüüd kas 5 ne või 30 ne selle alla on sis seest armatuuri tuled, taga nubri tuled, ja pargid. ja mis veel võid teha võtad kontrollid kõik kaitsmed läbi blokist siis vaatad et mine tea äkki hakkab midagi veel isegi tööle:D mul oli igatahes nii:d ja kui asi kaitsmes ei ole on sul skeemi rajad põlenud ja see on juba suurem töö. mõtekam on uus armatuur seda võid minu käest küsida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.05 12:47 Tsiteeri


Armatuuri tuled ja numbrituled on jah 5A kaitsme all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 31.12.05 12:52 Tsiteeri


aknapesuri düüsid kipuvad ka igausugu essu täis minema, mul oli igatahes ka nii ,et ei pritsinud halligi, ostsin siis säästumarketist paki nööpnõelasid ja surkisin need augud lihtsalt puhtaks, peale seda hakkasid ilusti tööle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sada1000
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.12.05 13:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jaanus100
aknapesuri düüsid kipuvad ka igausugu essu täis minema, mul oli igatahes ka nii ,et ei pritsinud halligi, ostsin siis säästumarketist paki nööpnõelasid ja surkisin need augud lihtsalt puhtaks, peale seda hakkasid ilusti tööle.


Tark jutt. Tegin ise sama. Ainult et nõelad olid kodus olemas :) Samas saab nende nõeltega ju vedeliku juga suunata õigesse asendisse.. nõela vastavas suunas lükates


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vembut
huviline

Avatar


Registreerunud 11.08.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.9tdi

postitati 31.12.05 14:34 Tsiteeri


vaatasin, mul ainult üks kaitse 5-ne ja see korras.
uurisin teisi kaitsmeid kah paistavad korras olevat.
Kas pirnid võivad seal läbi olla?

ja aknapesuvedelikku ikka peale ei pritsi küll torkisin nõelaga neid ja puhusin ei hakka midagi tulema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 31.12.05 16:37 Tsiteeri


Äkki on hoopis armatuuri valgus maha keeratud? Kui väljas pargid ja numbri tuled põlevad, siis suure tõe näosusega armatuuri valguse reguleerimis nupp nöögib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.7% - SQL: 46.3%]