Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Vargavastased poldid (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1959)
Pets
huviline



Registreerunud 19.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Viano v6

postitati 28.07.03 19:33 Tsiteeri
Vargavastased poldid



Mure siis selles, et autol on siis all nn vargavastased velje poldid, mille võtit mul pole ja kuna auto on toodud saksast siis võtit ma vist eelmise omaniku käest ka ei saa . Järsku kellegil on kogemusi või soovitusi mida nüüd sellega peale hakkata


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tier
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2.0E 83 kW

postitati 28.07.03 22:06 Tsiteeri


soovitaxin ka seda et löö haamriga enamvähem samasuur padrun sinna oca ja keera lahti...sain endal nii.....aga kunagi soovitati mulle ka et käi kummipostides, osades kohtades pidavat olema neil olemas enamus võtmeid...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Pets
huviline



Registreerunud 19.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Viano v6

postitati 29.07.03 09:30 Tsiteeri


Mul juba suurem osa tallinna suurematestkummitöökodatest läbi käidud ja kõik laiutavat käsi. See polt näeb eriti imelik välja, ma ei oskagi seletada. Proovin kuskilt digika sebida ja pildi üles panna, siis saab täpsema ettekujutuse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.8% - SQL: 59.2%]